مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

بازنشستگان اخیر قبل از پایان سال پاداش خود را دریافت میکنند.

مخابرات ما- بدنبال پیگیری های این سایت مشخص شد پاداش بازنشستگان اخیر, در دو سری و  قبل از پایان سال پرداخت خواهد شد.

بخشی از بازنشستگان که اسامی آنان قبلا و در طی سال جاری ، برای مخابرات ایران ارسال شده بوده است  جمعا حدود ۱۶ میلیارد تومان سهم پاداش آنان بوده است که اکثرا پرداخت شده بود.شاید حدود ۲-۳ میلیارد تومانش باقی مانده بود که بزودی در همین روزها پرداخت خواهد شد. شاید تا امروز پرداخت شده باشد.متاسفانه همکاران ما خبر گرفتن پاداش را به ما اطلاع نمی دهند ولی خبر نگرفتن بسرعت به ما میرسد.

اما گروهی هستند که اسامی آنها به تازگی و متاسفانه با تاخیر از استانها به مخابرات ایران ارسال گردیده است. گفته می شود  مبلغ پاداش برای این افراد نیز حدود ۷ میلیارد تومان است که قبل از پایان سال جاری پرداخت می گردد.

 

این اطلاعات هیچ ارتباطی به معاونتهای توسعه نیروی انسانی و مالی شرکت مخابرات ایران ندارد و صرفا از تطبیق داده ها و آمارهای بدست آمده استخراج گردیده است.لذا اعلام می کنیم که مخابرات ایران د رمقابل این آمار هیچ مسئولیتی ندارد.

 

 1. همکار رسمی می گوید

  خوب پس از پرداخت پاداش ها آیا به بقیه کارکنان و کارشناسان هم در بخشنامه را اجرا میکنند تا همکاران لیسانس رسیده به بازنشستگی و حتی عبور از آن هم بتوانند بدون تبعیض مثل سایر کارکنان به ایام بازنشستگی خود برسند؟

 2. Ali.k می گوید

  سلام سردبیر جان.یک توجیه عجیب دریافت کردم که شنیدنی است. نسبت به پاداش ۶ماهه اولم که در تاریخ ۹٫۱ امسال بازنشسته شدم که به بازرسی شرکت مخابرات شکایت کرده بودم گفتن آقای پیمان دیانی نوشتن که برایتان ندن علتش هم اینه که اگه شما خونتون یک کارگر بیارین بهش ناهار میدین که بعداز خوردن ناهار خوب کار کنه و الان که شما که در اداره نیستین بهتون پاداش تعلق نگرفت که دیگه خوب کار نمیکنین. این توجیه جالب بود گفتم همکاران شاغل عزیز هم عیار بیاد دستشون. که آخر داستان ۳۰سال کارکرد ما اینجوری شد.

  1. فریدون روستا می گوید

   جناب اقای علی
   سلام منم مثل شما شش ماهه دوم بازنشت شدم بهره وری شش ماهه اول رو به من هم ندادن خداکریمه انشالله هرکه باعث و بانی هستش بخدا میسپاریم

 3. Ali.k می گوید

  سردبیر جان اون نامه من بود که نوشتم ادرس ایمیلمو هم دوباره براتون میفرستم شاید اینبار شما سئوال داشته باشین. لابد عیدی ما هم که۸ ماه توی اداره شاغل بودم با مبلغ بازنشسته حساب میشه و اونم جوری توجیه میکنند

  1. فریدون روستا می گوید

   باسلام.
   عیدی بازنشستگان به حسابشان امروز واریز شد.۸ماه که من در مخابرات بودم یک میلیون هشتصد واریز شده

 4. Ali.k می گوید

  سلام سردبیرجان محترم.همیشه حرف دلمونو به شما میگیم آنهم بخاطر سبک شدنمون. من بازنشسته امسال تاریخ ۹٫۱ هستم وچندین بار هم مزاحم شما شدم نسبت به دریافت نکردن پاداش ۶ماهه اول. چند روز قبل به بازرسی شرکت مخابرات شکایت کردم وجوابشان خیلی برام جالب اومد.گفتند بهت تعلق نمیگیره علتش هم اینه که آقای پیمان دیانی در بخشنامه اعلام کردند توجیهش این بود که اگه شما یک کارگر بیارید خونه وکار کنه بهش ناهار میدید که بعد از خوردنش بهتر کارکنه و گفتند الان که به شما ندادند به همون خاطر بود که توی اداره نیستید که بعد از گرفتن پاداش خوب کار کنید.پس پاداش نمیدن واستون…..تعبیرشون جالب نبود.شاید عیار به همکاران در حال اشتغال بیاد که عاقبت داستان ۳۰سال کارکردن ما اینجوری شد.

  1. سردبیر می گوید

   سلام
   من هستم که با هم صحبت کنیم تا شاید بتوان کاری کرد.
   من هم با شما هم نظرم.یعنی کسی چند ماهی کار کرده هر چه برای اون ایام هست باید پرداخت بشه
   منتهی من میگم باید به بازنشسته در زمان بازنشسته شدن به مقدار حداکثری پرداخت گردد.یعنی محاسبه شود.
   اینطوری هم حرف آقای دیانی انجام میشه چون حساب شما بسته میشه هم حرف شما انجام میشه چون دریافت میکنید.
   روی این باید کار کنیم.
   آقای دیانی هم بنده خدا نمیگه که نباید پرداخت بشه.ایشون میگه هر چی پرداخت میشه باید قبل از تسویه پرداخت بشه.

   1. Ali.k می گوید

    سردبیر جان محترم.فرمایش شما کاملا درست. اما فرمودید که میگن زمان بازنشستگی تسویه بشه. اگه تسویه حساب کردیم غیر از عیدی که ۱۸۰۰۰۰۰تومان پریروز دادن تا حالا که ۳ماهه بازنشسته شدم پس چرا هیچ چیزی ندادن. تسویه حساب اینجوریه؟ البته این ماه فیش حقوق هم برام برای یک ماه گذاشتن که فعلا چیزی ندادن.

 5. فریدون روستا می گوید

  باسلام سردبیر زحمتکش
  من که بازنشته ۳۰ابان ماهم هنوز ریالی از بابت پاداش بازنشتگی دریافت نکردم امیدوارم ایندفعه نوبت منم بشه بمحض دریافت حتما برایتان خبر میدم. خداقوت برادر گرامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.