ad
شنبه/ ۰۱, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

14 نظر

 1. 14

  سلام بر سردبیر عزیز

  با سلام
  بنده خودم چند بار رفتم به مامورسرای استان خوزستان (خرمشهر) البته در ایام محرم

  واقعا برخورد خوبی داشتند و با احترام ، واقعا شرمنده شدیم . ما ساعت ۴ صبح برای مراسم سینه زنی در شهر خرمشهر از مامورسرا بیرون رفتیم . واقعا در اون موقع صبح با اینکه براشون مزاحمت هم ایجاد کردیم برخودشون بسیار محترمانه بودواقعا از همشون تشکر میکنم.
  از برخورد خوب جناب یمینی در خرم آباد و هچنین آقای یادگاری در اهواز و آقای علی عسکری و عساکره و یکی دیگه از دوستان عزیز خرمشهری که اسمشون یادم رفته تشکر میکنم.
  تهران که باید واقعا الگوی احترام نسبت به همکاران باشه نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 2. 13

  محمد

  سلام.دوستان از عدم پذیرش داماد وعروس و…نوشتند جای بسی تاسف است که در اماکن رفاهی مثل قشم وکیش تنها سه نفر را پذیرش میکنند فرزند چهارم را نمی پذیرند

  پاسخ
 3. 12

  کارمند رسمی

  من در همین حد میدانم و به من ثابت شده مامور سراهای مخابرات قدیم و جدید زمین تا اسمان فرق کرده خدا از بعضی ها نگذره. قبلا با امید و افتخار به مامورسراها می رفتیم الان با ترس و دلهره که مبادا دربان و مسوول مامورسرا با کم لطفی و کم محلی و ایراد گرفتن نزد زن و بچه ها و دامادها و عروسها خجالت بکشیم. خدایا مگر ما قوم لوط بودیم که چنین عذابی بر ما نازل کردی.؟

  پاسخ
 4. 11

  ناشناس

  با سلام نمیدونم این درد دل همکاران رو مدیران میخونن یا نه
  یک جوری به گوششون باید برسونین تا این جور مشکلات حل بشه
  وگرنه در حد اظهار نظر و بیان مشکلات باقی خواهد ماند و رفتارها تغییر نخواهد کرد//

  پاسخ
 5. 10

  رضا

  خیلی جالبه. من به شخصه شاهد بودم که فرزندان مدیران (به قول دوستان ، همون ژنهای خوب ) که از دانشگاه آزاد تهران قبول شده بودن ، به جای خوابگاه یا پیدا کردن آپارتمان ، تو مهمانسرای مخابرات موندن. چندین سال. ولی با همکارای معمولی اینطوری برخورد میشه. وقتی ظلم در یک مجموعه ای رواج پیدا کنه ، دیر یا زود دامن همه رو میگیره و خشک و تر باهم میسوزن.
  مخابرات سالهاست داره به نیروی انسانی و مخصوصا نیروهای شرکتی ظلم میکنه. خدا عاقبتشو خیر کنه که بعید میدونم البته. روز به روز وضعیت مخابرات بدتر میشه و چیزی نبست که بخواهیم پنهانش کنیم. همه مون از نزدیک داریم لمس میکنیم.

  پاسخ
 6. 9

  همکار رسمی

  وقتی که همه خود را مجتهد میدانند و چنین بخشنامه هایی را صادر میکنند. فکر میکنند باید برای عموم تصمیم بگیرند.چنین رفتارهای نا پسندی هم شکل میگیرد.
  آخر دیگر مردم حلال و حرام را میدانند و شما لازم نیست ادای علمای دین را برای همکاران در بیاورید.شرم کنید از این قوانین عجیب و غریب خودتان.

  پاسخ
 7. 8

  کارمند رسمی

  متاسفانه مدیران ارشد مخابرات کاری کرده اند که آدم شرمش میشه بگه کارمند مخابراتم.
  تا کی میخواهید پرسنلتان را پیش خانواده اش شرمنده کنید؟ واقعا خجالت نمی کشید از این رفتاری که با نیروهای زیر دستتان دارید؟
  من اگه جای آقای مهندس صدری بودم بلافاصله کسی که چنین ابلاغی رو صادر کرده از اون‌پست بر میداشتم

  پاسخ
 8. 7

  خ

  سلام
  با درد دل همکار محترم کاملا موافقم و متاسفانه ماهم تجربه کردیم و تجربه خوبی هم نبود؛ تازه دخترمون عقد کرده بود که راهمان افتاد به تهران و از قضا دختر و داماد هم با ما بودند و گفتیم ضرورتا یک شب بمونیم بعد راه بیافتیم و خیلی با اعتماد بنفس به مهمانسرای بنفشه مراجعه کردیم ؛ خلاصه یک کاری کردند که فراموش نمی شود هرچه قدر گفتیم بابا یک شب میخوابیم و فردا صبح می ریم ؛ قبول نکردند.

  پاسخ
 9. 6

  سعید

  اگر همانگونه باشد که این همکار عزیزمان گفته باشند این مسئول را توبیخ کنند کار بجایی است .واقعا کار اشتباهی انجام داده است.عزت و کرامت انسانی وظیفه همگانی ماست حتی اگر قانون داخلی مخابرات اینگونه باشد.که من بعید میدانم چون چند روز پیش بنده با دختر و دامادم به اصفهان رفتم و هیچ مشگلی نبود و بسیار با احترام برخورد شد.

  پاسخ
 10. 5

  مسیح

  با سلام، این مطلب را قبلا هم برای شما فرستاده ام اما به جهت اینکه بازتابی نداشت و نیز به جهت اهمیت موضوع، دوباره و با بیانی دیگر می فرستم. شاید کارگر افتد…دو سه سالی است که رنگ و روی مهمانسراها را نو کرده اند ما نیز خوشحال شدیم که نزد خانواده هایمان سربلندیم که آری شرکت برای کارکنان و خانواده های آنان ارزش قائل است. اما دقیقاً عکس این موضوع اتفاق افتاده است. افراد مجرد با خانواده خود (خواهر و برادر) پذیرش نمی شوند!!! اینجانب به همراه خواهرم برای امر پزشکی به مأمورسرای تهران درخواست دادیم در کمال ناباوری با جواب رد مسئولین امر مواجه شدیم که فقط خود کارمند بدون خانواده! جالب است نه؟؟!! چاره ای نداشتیم من و خواهرم هم به تهران آمدیم من در مأمورسرای کوثر و در واحد مخصوص خواهران و خواهر کوچکترم در آنسوی شهر و به دنبال خوابگاه خودگردان!!! فقط خدا می داند که نزد خواهر و مادرم که موضوع را می دانست چقدر شرمنده شدم.(خدایی تهران چه دارد که بجز کار پزشکی(خدا نصیب نکند) و اداری به آنجا بروی…دود و دمش خیلی خوب است یا شلوغی سرسام آورش؟! فکر نکنم هیچ آدم عاقلی برای تفریح به تهران برود) من از این آقایان سؤال می پرسم آیا خانواده مخابراتی هیچ جایگاهی نزد شماها ندارد؟ چرا که وقتی با شرکت املاک صحبت کردم گفتند خانم ما هیچ مسئولیتی در برابر خانواده شما نداریم!!! در مملکت ما که اینقدر ادعا داریم حامی خانواده و کانون گرم آن هستیم این کار شرکت مخابرات چه توجیهی دارد؟ آیا وقتی من، یک دختر تنها، برای کاری به تهران بیایم مادرم آرامش دارد یا اگر کسی از اعضای خانواده ام نیز همراه من باشد؟

  پاسخ
 11. 4

  بهمن

  برداشتِ”انسانی”ِ خاص فرموده اند!!!! “همه باهم برابرند، بعضی!! برابر ترند!!!”

  پاسخ
 12. 3

  ناشناس

  این هم از قانونهای من درآوردی جناب آقای دیانی هستش
  این آقا تازه وقتی که بر تخت منابع انسانی جلوس کردن
  مامورسراها و رفاهیات مخابرات را سهم و ارث خود دانست و با ارسال نامه های بی معنی از حضور همکارانی که از شهرستانها که تنها حضور آنها به تهران در جهت دارو و درمان و مریضی بود ممانعت بعمل آورد.

  پاسخ
 13. 2

  محمود4آزی

  بنده خودم شاهد بودم در یاسوج در ایام مبارک ماه رمضان واحد وزیرسرا(مخصوص ژن های وزیری) یک ماه دربست همراه با صبحانه در اختیار خانواده محترم طلاب از قم بود که قطعا مخابراتی هم نبودند و ما که کارمند آنجا بودیم علاوه بر پرداخت هزینه در اتاق هایی متعفن و غیر بهداشتی(مامورسرا) باید می ماندیم که دست آخر دچار عارضه قارچ پوست هم شدیم.این عزت و احترام در هیچ سازمانی نمونه نداره.

  پاسخ
 14. 1

  شرکتی امیدوار

  با سلام خدمت جناب سردبیر عزیز و مدیران مخابرات
  خواهشا یک فکری به حال نیروهای شرکتی که سالها برای مخابرات زحمت کشیدند و عمر خود را صرف خدمت به مخابرات کردند بکنید تا این همکاران هم بتوانند از رفاهیات مخابرات از جمله مامورسرا استفاده بکنند ما همه ایرانی هستیم همه همکاریم و برای یک شرکت کار میکنیم و فقط نوع استخدامیمون فرق میکنه که همکاران رسمی هم به اندازه خودشان استفاده کردند ما به اونها حسودیمان نمیشه ولی حق ما هم هست؟
  سوال: سند مخابرات به نام کس یا کسان خاصی ثبت شده؟ این همه درامد….؟

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.