ad
شنبه/ ۰۱, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

11 نظر

 1. 8

  خوش خبر

  با سلام
  یک خبر خوش برای همکارانی که سهام ترجیحی مخابرات ایران را دارند
  همکارانی که در افزایش سرمایه شرکت نکرده اند مبلغ حق تقدم ها را حداکثر تا ۱۵ اسفند ۹۶ دریافت میکنند.
  (بنده به سازمان بورس در این خصوص شکایت کرده بودم و جواب بالا از طرف سازمان به اینجانب اعلام شده است)

  پاسخ
  1. 8.1

   سردبیر

   خوش خبر باشی عزیز

   پاسخ
 2. 7

  کارمند رسمی

  آخرین قسط سهام ترجیحی سال ۹۶ میبایستی پرداخت میشد و بلافاصله سهام های ما آزاد. ولی با توجه به بی در و پیکر بودن مخابرات و سازمان خصوصی سازی که حتی توانایی گرفتن اقساط خود را هم ندارد. مخابرات اقساط را در زمان مقرر پرداخت نکرده و در نتیجه سهام آزاد نشده است و چون مخابرات حساب و کتاب درستی ندارد الان یک قسط بیشتر از آنچه عنوان شده ( طبق سندی که توسط خود سازمان صادر شده) طلب میکند و آزاد سازی سهام را انتهای سال ۹۷ اعلام کرده است. حال پول این یک قسط اضافی کجا خواهد رفت خدا میداند.
  راستی کسی میداند ما شکایت خود را غیر از خدا به کجا میتوانیم ببریم؟

  پاسخ
 3. 6

  ورامینی

  آقای سردبیر وهمکاران محترم با سلام : اگر به بخش گروه رسمی مخابرات ما مراجعه کنید درذیل دو مطلب ۵۶.۱.۱ و۵۶ در تاریخ۹۶/۸/۱ و۹۶/۸/۲ به آقای سردبیر اعلام کردم که الان ساعت ۱۳/۵۸ دقیقه است که با سازمان خصوصی سازی تماس گرفتم وکارشناس گفتند که به مخابرات مکاتبه کرده ایم که یا پول حق تقدم استفاده نشده را به حساب خصوصی سازی واریز کنید تا سهام این دسته آزاد شود و مابقی پول مانده را نیز به کارکنان پرداخت کنید .و یا پول فروش حق تقدم را به کارکنان پرداخت کنید و قرار شده تا برج ۱۰ مبلغ را واریز کنند. پس از آن به امور سهام مخابرات تماس گرفتم وکارشناس تائید کرد و درجواب این که امیدی هست با رفتار ی زشت گفتند کاری نداری وگوشی را قطع کردنند. بعد از برج ۱۰ به خصوصی سازی تماس گرفتم وگفتند مخابرات حاضر نیست قسط آخر را واریز کند . البته که باز تکذیب ودروغ گویی را شروع خواهند کرداین شماره خصوصی سازی است ودوستان می توانند تماس بگیرند۱۹-۸۸۰۸۹۹۰۱ کلید دو را که بزنید مربوط به سهام ترجیحی است.
  آقای سردبیر با پوزش از اینکه بنده جز اعصاب خوردی برای شما ره توشه ای ندارم ولی خواستم که صداقت ودرستکاری مدیران را پوشش دهم .باز هم از اینکه ما را تحمل می کنند سپاس .

  پاسخ
 4. 5

  ناشناس

  همکاران ذینفع

  پاسخ
 5. 4

  ناشناس

  با سلام
  همکارتن ذینفع(کسانی که در افزایش سرمایه شرکت نکرده اند) میتوانند در سایت سازمان بورس به آدرس new.tse.ir قسمت گزارش دهی و شکایات (پایین صفحه سمت راست) شکواییه خود مبنی بر “عدم واریز حق تقدم استفاده نشده” علیه شرکت مخابرات ایران ثبت نمایند و سازمان خصوصی سازی بجد پیگیر می باشد.شکایت مستند به تاریخ افزایش سرمایه و فایل صورت وضعیت سهام باشد.

  پاسخ
  1. 4.1

   همكار

   سلام همکار محترم فکرمیکنید با این کار به نتیجه ای میرسیم ؟مگه خود سازمان بورس این قضیه رو نمیدونه دستشون توی یه کاسه ست اینکار فایده ای نداره جز حرص خوردن

   پاسخ
   1. 4.1.1

    خوش خبر

    همکار عزیز خوشبختانه جواب داد و همکاران حداکثر تا ۱۵ اسفند پول خود را می گیرند.

    پاسخ
 6. 3

  ناشناس

  باسلام خدمت دوست گرامی مورد دوم شما درخصوص سهام ثابت مخابرات که هنوز سهام مارا ازد نکردند درست وخیلی هم بجاست اما درخصوص سهام همراه اول دوست گرامی نه تنها همراه اول به همکاران خودسود داده بلکه به همه افراد که تقدم را نخریدند این مبلغ واریز شده حتی همکاران مخابرات واین راجهت اطلاع دوستان عرض می کنم این مبلغ که واریز شده یعنی ارزش سهام انها نصف شده است به این معنی که ۱۷۴۳سهم هرکدام داشتیم ان موقع هرسهم همراه اول قیمت ان ۳۶۰۰تومان بود ولی امروزدرسایت مشاهده کنید۱۷۵۰تومان است ازنصف هم کمترپس همراه اول هنر نکرده است به حساب دوستان این مبلغ راواریز کرده

  پاسخ
 7. 2

  بهمن

  خب ! الان وقتش نیست که از خصوصی سازی به “دیوانِ عدالت اداری” شکایت ببرید که چرا جواب نمی دهد؟

  پاسخ
 8. 1

  کارمند منتظر

  سلام

  سازمان خصوصی سازی با مخابرات دستشان اگر دریک کاسه نباشد همچی کاری می کنند!

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.