مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

باز هم یک بام و دو هوای آزار دهنده! ارتباطات سیار به سهامدارانش پول داد!

مخابرات ما – هیچ توضیح قانع کننده ای برای این همکار نداریم.هیچ توضیحی!

 

سازمان خصوصی سازی بر اساس قانون می گوید تا زمانی که دارندگان سهام ترجیهی به سازمان بدهی دارند, مبالغی مانند فروش سهام افزایش یافته (حاصل از عدم مشارکت سهامدار در افزایش سهام) نباید به حساب مشتری واریز گردد بلکه باید به حساب سازمان خصوصی سازی واریز گردد.

حرفی نیست!

حالا نزدیک به یک سال است به سازمان خصوصی سازی می گوییم:

 • الف – اگر پول حاصل از فروش سهام افزایش یاقته را به ما نمی دهید, همین الان ما حسابمان باشما تسویه است و هیچ بدهی به شما نداریم! با این پول، حتی بیش از مبلغ  آخرین قسط ما در حساب شما منظور شده است پس لطفا سهام ترجیهی ما را آزاد بفرمایید!
 • ب- در غیر این صورت پول ما را آزاد کنید!

مخابرات می گوید چند بار به سازمان خصوصی سازی نامه نوشته ایم ولی سازمان راضی نمی شود!

ما خیلی دوست داریم این حرفها را باور کنیم! اما راستش هر چه با خودمان فکر میکنیم یک جای کار اشکال دارد!

چرا نباید سازمان خصوصی سازی ببیند که اقساط ما تمام شده است؟ دلیلی غیر از این دارد که مخابرات این پول را به حساب سازمان خصوصی سازی نریخته است؟

نمیدانم!

فقط اینقدر میدانم که هیچ جوابی به این خواننده محترم نداریم!

 

 1. خوش خبر می گوید

  با سلام
  یک خبر خوش برای همکارانی که سهام ترجیحی مخابرات ایران را دارند
  همکارانی که در افزایش سرمایه شرکت نکرده اند مبلغ حق تقدم ها را حداکثر تا ۱۵ اسفند ۹۶ دریافت میکنند.
  (بنده به سازمان بورس در این خصوص شکایت کرده بودم و جواب بالا از طرف سازمان به اینجانب اعلام شده است)

  1. سردبیر می گوید

   خوش خبر باشی عزیز

 2. کارمند رسمی می گوید

  آخرین قسط سهام ترجیحی سال ۹۶ میبایستی پرداخت میشد و بلافاصله سهام های ما آزاد. ولی با توجه به بی در و پیکر بودن مخابرات و سازمان خصوصی سازی که حتی توانایی گرفتن اقساط خود را هم ندارد. مخابرات اقساط را در زمان مقرر پرداخت نکرده و در نتیجه سهام آزاد نشده است و چون مخابرات حساب و کتاب درستی ندارد الان یک قسط بیشتر از آنچه عنوان شده ( طبق سندی که توسط خود سازمان صادر شده) طلب میکند و آزاد سازی سهام را انتهای سال ۹۷ اعلام کرده است. حال پول این یک قسط اضافی کجا خواهد رفت خدا میداند.
  راستی کسی میداند ما شکایت خود را غیر از خدا به کجا میتوانیم ببریم؟

 3. ورامینی می گوید

  آقای سردبیر وهمکاران محترم با سلام : اگر به بخش گروه رسمی مخابرات ما مراجعه کنید درذیل دو مطلب ۵۶٫۱٫۱ و۵۶ در تاریخ۹۶/۸/۱ و۹۶/۸/۲ به آقای سردبیر اعلام کردم که الان ساعت ۱۳/۵۸ دقیقه است که با سازمان خصوصی سازی تماس گرفتم وکارشناس گفتند که به مخابرات مکاتبه کرده ایم که یا پول حق تقدم استفاده نشده را به حساب خصوصی سازی واریز کنید تا سهام این دسته آزاد شود و مابقی پول مانده را نیز به کارکنان پرداخت کنید .و یا پول فروش حق تقدم را به کارکنان پرداخت کنید و قرار شده تا برج ۱۰ مبلغ را واریز کنند. پس از آن به امور سهام مخابرات تماس گرفتم وکارشناس تائید کرد و درجواب این که امیدی هست با رفتار ی زشت گفتند کاری نداری وگوشی را قطع کردنند. بعد از برج ۱۰ به خصوصی سازی تماس گرفتم وگفتند مخابرات حاضر نیست قسط آخر را واریز کند . البته که باز تکذیب ودروغ گویی را شروع خواهند کرداین شماره خصوصی سازی است ودوستان می توانند تماس بگیرند۱۹-۸۸۰۸۹۹۰۱ کلید دو را که بزنید مربوط به سهام ترجیحی است.
  آقای سردبیر با پوزش از اینکه بنده جز اعصاب خوردی برای شما ره توشه ای ندارم ولی خواستم که صداقت ودرستکاری مدیران را پوشش دهم .باز هم از اینکه ما را تحمل می کنند سپاس .

 4. ناشناس می گوید

  همکاران ذینفع

 5. ناشناس می گوید

  با سلام
  همکارتن ذینفع(کسانی که در افزایش سرمایه شرکت نکرده اند) میتوانند در سایت سازمان بورس به آدرس new.tse.ir قسمت گزارش دهی و شکایات (پایین صفحه سمت راست) شکواییه خود مبنی بر “عدم واریز حق تقدم استفاده نشده” علیه شرکت مخابرات ایران ثبت نمایند و سازمان خصوصی سازی بجد پیگیر می باشد.شکایت مستند به تاریخ افزایش سرمایه و فایل صورت وضعیت سهام باشد.

  1. همكار می گوید

   سلام همکار محترم فکرمیکنید با این کار به نتیجه ای میرسیم ؟مگه خود سازمان بورس این قضیه رو نمیدونه دستشون توی یه کاسه ست اینکار فایده ای نداره جز حرص خوردن

   1. خوش خبر می گوید

    همکار عزیز خوشبختانه جواب داد و همکاران حداکثر تا ۱۵ اسفند پول خود را می گیرند.

 6. ناشناس می گوید

  باسلام خدمت دوست گرامی مورد دوم شما درخصوص سهام ثابت مخابرات که هنوز سهام مارا ازد نکردند درست وخیلی هم بجاست اما درخصوص سهام همراه اول دوست گرامی نه تنها همراه اول به همکاران خودسود داده بلکه به همه افراد که تقدم را نخریدند این مبلغ واریز شده حتی همکاران مخابرات واین راجهت اطلاع دوستان عرض می کنم این مبلغ که واریز شده یعنی ارزش سهام انها نصف شده است به این معنی که ۱۷۴۳سهم هرکدام داشتیم ان موقع هرسهم همراه اول قیمت ان ۳۶۰۰تومان بود ولی امروزدرسایت مشاهده کنید۱۷۵۰تومان است ازنصف هم کمترپس همراه اول هنر نکرده است به حساب دوستان این مبلغ راواریز کرده

 7. بهمن می گوید

  خب ! الان وقتش نیست که از خصوصی سازی به “دیوانِ عدالت اداری” شکایت ببرید که چرا جواب نمی دهد؟

 8. کارمند منتظر می گوید

  سلام

  سازمان خصوصی سازی با مخابرات دستشان اگر دریک کاسه نباشد همچی کاری می کنند!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.