سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

5 نظر

 1. 5

  بهمن

  applyاز اول هم a play، بوده!

  پاسخ
 2. 4

  اسمعیلی

  سلام، درست که اطلاعیه اپلای قابل رویت هست اما نمیشه ثبت نام نمود. اینم ازاون کارهای بی حساب وکتاب سراییان بوده که باوجود این که مدیرعامل ومعاونین نیازبه اپلای نداشتند اماقبل ازرفتن الکی این پست رادرhr به اپلای گذاشت ورفت. مدیرعامل جدیدهم برابراختیاراتش فردی رامنصوب نمود. من شنیدم که یکی دیگرازمعاونین قراراست بعنوان معاون نیروی انسانی منصوب بشه.جناب سردبیرازانتصاب سایرمعاونین خبری ندارید؟

  پاسخ
 3. 3

  ناشناس

  سیستم اپلای هی داره داد میزنه که من الکی و سرکاری بودم، نمیدونم چرا دلمون نمیخواد باور کنه.
  از معیارهایی که اعلام نشد، از نمراتی که اعلام نشد، از نفراتی که انتخاب شدن، از نامه ای (شماره ۱۰۰/۹۶/۲۹۹۵۸۳ تاریخ ۱۱/۵ شناسه ۲۱۶۰۱۶) که معاونت فناوری اطلاعات به معاونت نیروی انسانی و رونوشتش به مدیرعامل جدید میزنه و ایرادهایی وارد میکنه که آدم تعجب میکنه با چنین ایرادهایی چجوری اونوقت نتیجه این اپلای رو هم خودش قبول کرده تا اینکه اعتراف میکنه همه کاره خود آی تی بوده (جل الخالق!). وقتی این همه تناقض هست یعنی خیلی پنهان کاری ها اون پشت هست.
  و سیستم اپلای برای چی بود؟ برای راستی و شفافیت!

  پاسخ
 4. 2

  رضایی

  سلام
  اپلای به تاریخ پیوست طبق دستور مدیر عامل به آقای دیانی فعلا اپلای متوقف شد
  دوما سامانه منابع انسانی کلی ایراد اساسی دارد

  پاسخ
 5. 1

  1300

  ن اینکه ی رییس اداره ب نام … و چند تا کارشناس در اداره جذب اونجا میخورن و میخابن و کلا کارشون همین هست بخاطر اینه ک سایت این وضعشه خدا رو شکر این اپلای جمع شد این اداره مسخره و بی خاصیت جذب هم جمع بشه

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.