مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

طنز امروز – چشم بندی اپلای!

مخابرات ما (زبون دراز) – در ابتدای هفته یک چشم بندی از حوزه نیروی انسانی و مدیر عامل محترم دیده بودیم که بدون اپلای این شد:

تا اینجا درست.

اما امروز -تهرانی فر- یکی از نویسندگان سایت این تصویر را برای ما فرستاده است:

این عکس می گوید هنوز در سیستم Hr ، اپلای برگزار شده برای انتخاب معاون زنجیره تامین همچنان تامین(!) است! یعنی هنوز می توانند برای انتخاب شدن به عنوان معاون زنجیره تامین (جایگاه مهندس لطفعلی) ثبت نام کنند!

نکته جالب اینکه در این اپلای توضیح داده شده است که: از ۱۳ آذر تا ۲۰ آذر برای ثبت نام در اپلای فرصت دارند ولی با این همه و با وجود:

 • الف- تمام شدن زمان ثبت نام در اپلای
 • ب- انتخاب شدن قطعی نفر برای این سمت

همچنان این اپلای روی صفحه مونیتور دیده می وشد . همچنان شما می توانید ثبت نام کنید!

کار است دیگر!

اشکالی ندارد!

احتمالا آن کسی که آپلای را روی Hr  می برد سر کار بوده، آن که اپلای را برگزار میکند، کارش تمام یا تعطیل شده! ومهمتر از همه، آنکه اپلای را از Hr  برمیدارد یک ماهی است سر کار نیامده!

نرم افزار من ها توصیه کرده اند مخابرات یک تغییر کوچک در نرم افزارش بدهد این مشکلات حل است! کاری کند به محض تمام شدن تاریخ این وقایع، خوربخود از صفحه نمایش کنار برود! … باور کنید شدنی است!!!!! دست دیگران دیده ایم ، شده است!

****

این را بعنوان نمونه آوردیم تا مرخصی نفرشان را لغو کنند!

 

 

 1. بهمن می گوید

  applyاز اول هم a play، بوده!

 2. اسمعیلی می گوید

  سلام، درست که اطلاعیه اپلای قابل رویت هست اما نمیشه ثبت نام نمود. اینم ازاون کارهای بی حساب وکتاب سراییان بوده که باوجود این که مدیرعامل ومعاونین نیازبه اپلای نداشتند اماقبل ازرفتن الکی این پست رادرhr به اپلای گذاشت ورفت. مدیرعامل جدیدهم برابراختیاراتش فردی رامنصوب نمود. من شنیدم که یکی دیگرازمعاونین قراراست بعنوان معاون نیروی انسانی منصوب بشه.جناب سردبیرازانتصاب سایرمعاونین خبری ندارید؟

 3. ناشناس می گوید

  سیستم اپلای هی داره داد میزنه که من الکی و سرکاری بودم، نمیدونم چرا دلمون نمیخواد باور کنه.
  از معیارهایی که اعلام نشد، از نمراتی که اعلام نشد، از نفراتی که انتخاب شدن، از نامه ای (شماره ۱۰۰/۹۶/۲۹۹۵۸۳ تاریخ ۱۱/۵ شناسه ۲۱۶۰۱۶) که معاونت فناوری اطلاعات به معاونت نیروی انسانی و رونوشتش به مدیرعامل جدید میزنه و ایرادهایی وارد میکنه که آدم تعجب میکنه با چنین ایرادهایی چجوری اونوقت نتیجه این اپلای رو هم خودش قبول کرده تا اینکه اعتراف میکنه همه کاره خود آی تی بوده (جل الخالق!). وقتی این همه تناقض هست یعنی خیلی پنهان کاری ها اون پشت هست.
  و سیستم اپلای برای چی بود؟ برای راستی و شفافیت!

 4. رضایی می گوید

  سلام
  اپلای به تاریخ پیوست طبق دستور مدیر عامل به آقای دیانی فعلا اپلای متوقف شد
  دوما سامانه منابع انسانی کلی ایراد اساسی دارد

 5. 1300 می گوید

  ن اینکه ی رییس اداره ب نام … و چند تا کارشناس در اداره جذب اونجا میخورن و میخابن و کلا کارشون همین هست بخاطر اینه ک سایت این وضعشه خدا رو شکر این اپلای جمع شد این اداره مسخره و بی خاصیت جذب هم جمع بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.