مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

شنیده های مالی از بازنشستگان کاردان گرفته تا پاداش شش ماهه!

 

مخابرات ما- خبرهای اخیر باعث شد برخی یادداشت های ما به شما نرسد. از جمله همین خبرهای مالی.
چندی قبل با یکی از نمایندگان مالی مخابرات ایران گفتگوی دوستانه ای داشتیم.او می گفت: ۵۰ درصد از کل بازنشستگان کاردانی  یا همان بازنشستگی تشویقی پاداش های خود را گرفته اند.

اما من فکر میکردم همه بازنشسته ها ۵۰ درصد پاداششان را دریافت کرده اند که این برداشت من اصلاح شد.

خبری که برای این همکاران می تواند جالب باشد این است که شرکت مخابرات ایران به محض تامین مالی, این پاداش را پرداخت خواهد کرد.

من زمان دقیقی برای این پرداخت خواستم.یعنی خواهش کردم زمانی برای پرداخت مشخص کنند هر چند که مسائل مالی واقعا مقیاس زمانی ندارد.زمان برای مخابرات, درآمد است!

بمن گفته شد انسا الله حداکثر یک ماهه این پاداش پرداخت خواهد شد!

تا بحال سابقه نداشته است که وقتی تاریخ یا بازه زمانی از سوی همکاران واحدهای پرداخت بمن گفته می شود, تاخیر داشته باشد.

.

مورد بعدی پاداش شش ماهه اول است.نمرات افراد توسط معاونت توسعه نیروی انسانی از استانها تا بیستم دی ماه اخذ گردیده و همکاران مالی در حال حساب و کتاب پایان ماه هستند.خبر پرداختش را به شما خواهم داد.بخاطر دارم که ماه گذشته وقتی سراغ این پاداش رفتم همکاان مالی وعده انتهای دی را دادند. من هرگز هیچ خلف وعده ای از آنان ندیده ام! مگر بندرت.بنابراین خودم در انتظار دریافت پاداشم هستم.

 

 1. علی می گوید

  با سلام
  سردبیرجان

  از پرداختیهای این ماه یه خبری در بیار
  خیلی گرفتاریم
  ممنون

 2. ناشناس می گوید

  سلام اتفاقا به نظر من هزینه برای این دوره ها خیل بهتر است از اینکه هزینه های جانبی مانند برگزاری همایشها و … صرف شود.دوست عزیز که منتقد این دوره ها هستی ان شا.. شما هم قبول می شوید و بعدا از این طرحهای آموزش محور که در کل دنیا هم وجود دارد دفاع میکنی.

 3. پیرو ولایت فقیه می گوید

  لطفا این قضیه۱۱۰مدیر و دوره های آموزشی به هلند و کیش را کنسل اعلام کنید که خیلی خیلی هزینه بر است وهر کی میخواهد ادامه دهد از هزینه شخصی اش پوداخت کند .به جای آن این مبالغ را صرف هزین های واجب تر شود دیگهMBAخیلی رشته سختی نیست که این همه براش هزینه بشه .من فکر میکنم مخابرات به رشته های فنی مخابراتی از دانشگاهای شریف و امیر کبیر و…. بیشتر احتیاج داره تا مدیریت.

  1. ناشناس قراردادی می گوید

   ما دلمان به این خوش بود که چند سال دیگر نوبت ما می شود حالا شما می خواهید با حکم حکومتی کنسلش کنید

  2. حمید می گوید

   دوست عزیز تو خودت که انتخاب نشدی چرا به این دوستان حسادت می کنی؟ بگذارید دوره این عزیزان به اتمام برسه و همکاران دیگر نیز آموزششان شروع شود تا شاهد تحول در مخابرات باشیم. محتوای دوره ها به مخابرات خیلی کمک می کند. لطفا” سنگ اندازی نکن!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.