مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.
 1. ندای حق می گوید

  چه بکش بکشی
  فتحه و کسره و ضمه اش با خودتون

 2. قنبری می گوید

  سلام
  اگر تا به امروز بنا به تعهد و سابقه ای که داشتم از هیچ کاری فروگذار نمیکردم هر چند بی مهریهای زیادی را نسبت به خود شاهد بودم ولی از امروز با این صاحبانی که در این هشت ساله اخیر تصمیم گیریهایشان را که مبنتی بر خودخواهی و سیاسی کاری بود شاهد بودم دیگر انگیزه هایم به صفر رسیده است.
  از خدا میخواهم در این چندسالی که از کارم مانده است یا فرصتی به من بدهد که در سازمان و یا شرکت دیگری تجربیات و نتیجه زحماتم را استفاده کنم و یا بدون گناه و یا ظلمی خدمتم را به پایان برسانم.

  1. سردبیر می گوید

   دوست خوبم
   اتفاقا در این مواقع راحت ترین کار عقب کشیدن است
   نه شما می توانید چنین کنید
   نه ما
   باور کنید ما امتحانش کردیم ولی جواب نداد
   شما هم نکنید
   من و شما نمی توانیم بی تفاوت باشیم

 3. منتظر گفتگو می گوید

  با سلام
  کاش می شد با سابقه ۱۶سال هم بازنشسته شد و رفت چون هیچ امیدی به سرو سامان گرفتن اوضاع شرکت نیست همه مسولین به فکر خودشانند کسی به فکر کامند نیست که چطور روزگار می گذزاند یا مشترکینی که اینتر نت می گیرند بعد می بینند که مثل چیپس نصفش خالیه . چاله چوله های نالایقی و عدم کایایی خودشان را از جیب کارمند و مشترک می پردازند .خرابی تلفنها به موقع رفع نمی کند فقط …. منتظر هستند که مشترک یادش بره و بسته همراه اول یا مخابرات را تمدید نکند با تعرفه مثلا آزاد قبض نجومی صادر کنند و یا با همدستی شرکتها ی کلاه بردار و با کمک صدا و سیما با اعلام شماره های کذایی بچه های مردم قصه گوش کنند تا قبض ۸۰۰هزار تومانی در روستاهایی که هیچ در آمدی ندارد صادرکنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: