مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

دستور آخر رسید! هدم کلیه اطلاعات در اینترنت و سایتها.

[box]مخابرات ما- در ادامه روند تصمیمات خشن و دیکتاتور مآب مخابرات در حوزه نیروی انسانی دستور جدیدی با تبعات بسیار رسیده است.[/box]

 

مخابرات ما- سرپرست معاونت توسعه نیروی انسانی مخابرات در دستور العملی صریح, روشن, سنگین و خشن دستور امحاء کلیه اطلاعات و خبرهای مورد نیاز پرسنل را از روی سایتها صادر کرد.

هر چند که اطمینان داریم این آخرین نامه و مکتوبی است که قادر به انتشار آن از سوی سایتها خواهیم بود اجازه میخواهیم بخش هایی از این نامه را منتشر کنیم امیدواریم برای آن بخشی از نوشته ایشان که هدف اطلاع رسانی به کارکنان بوده است مفید باشد.

او می گوید “با عنایت به اینکه آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها و رویه‌های جاری شرکت در قالب مصوبات هیات مدیره برای بهره‌برداری داخلی کارکنان شرکت می باشد و بارگذاری آنها در پرتال ها و سایت‌های مخابرات منجر به انتشار در فضای مجازی و پرتال های عمومی و شبکه اینترنت شده است”  باید ” سریعاً نسبت به حذف و مهار و خروج کلیه آیین نامه ها و دستورالعمل های استخدامی و پرسنلی از فضای پرتال ها و سایت های اینترنتی شرکت اقدام فرمایند “.

.

سپس از استانها خواسته است ” به نحو مقتضی و شایسته متن زیر به اطلاع رسانی عمومی شود” ضمن اینکه ” نتیجه را به این معاونت گزارش نمایند ”

حالا متن چیست؟

“بخش های آیین نامه استخدامی و پرسنلی از جمله استخدام انتصاب جابه‌جایی و بخش‌های خدمات و مزایای رفاهی ماده ۲۲ آیین نامه و دیگر بخش‌ها مصوبات هیئت محترم مدیره شرکت اصلاح شده است”

چه زمانی؟ چگونه؟ مصوباتش چیست؟

” برای اطلاع از آن می‌توانند به ماژول مقررات آیین نامه ها و بخش های سیستم اجاره‌ای مراجعه و در صورت نیاز بهره برداری کردند”

.

تا امروز ما هر وقت به آدرس مذکور مراجعه کرده ایم چیزی نیافته ایم!

در این مورد بحث و حدیث بسیار است.قطعا به آن می پردازیم.

 

 

 

 1. کارمند رسمی می گوید

  سلام
  سردبیرجان فکر میکنم دیگه زمان عکس العمل کارمندان رسمی فرا رسیده است. به نظر من در اولین قدم طی پیامی به وزیر ارتباطات اعلام کنیم که اگر به وضعیت پرسنل مخابرات رسیدگی نکنند و جلوی آقای دیانی و …. را نگیرند ممکن است پرسنل دست به اقداماتی مشابه با پرسنل شرکتی بزنند که در این صورت این اقدام خوش آیند هیچ کس نخواهد بود و اگر این اقدام هم نتیجه بخش نبود و وزیر محترم هم کاری نکرد باید وارد مرحله اجرا شد

  1. سردبیر می گوید

   اگر تغییری در شرایط ایجاد نشه مطمئن باشید که حالا انجمنهای صنفی تقویت شدن و عکس العمل نشون میدن.
   الان هم اسپند روی آتش هستن هم اونا هم کارمندا

 2. زبون كوتاه می گوید

  این آقای دیانی وقتی در همراه اول هم بوده مثل اینکه سابقه خوبی نداشته…..به هر حال چیزی که مشخصه اینه که اوضاع خوب نیست و امیدی هم به بهتر شدن نیست ما ٩٢ استخدام شدیم و باید بعد سه سال قرارداد دایم میشد که نشد ….. شرکت رو مفت صاحب شدن حالا ما رو هم به چشم نون خور اضافه نگاه میکنن….خدا به خیر کنه و همه رو به راه راست هدایت کنه که بعید به نظر میرسه البته ، چشمک

 3. کابک می گوید

  بابا این دیگه کیه

 4. ناشناس می گوید

  سلام بر همکاران عزیز پاک کردن اطلاعات وآیین نامه های استخدامی مشکلی از مشکلات شرکت را حل نمی کند.اما یک نکته در این دستور معا ونت محترم وجود دارد و آنهم از بین رفتن اعتماد بین پرسنل ومسو لین شرکت است.چرا آنموقع که می خواستند مارا از بخش دولتی به خصوصی منتقل کنند همین آیین نامه ها را در بوق وکرنا قرار دادند .و حالا کا نمی خواهند آنها را اجرا کنند وحتی آنها را بدون رعایت قانون ومفررات وبطور مخفیانه تغییر دادند با ید دیده نشوند .ان الله اقرب الیکم من حبل الورید.

 5. ندای حق می گوید

  با سلام و تبریک میلاد پیامبر مهربانی ها
  ایشان فکر می کنند با پاک کردن صورت مسئله می تواند حق را از بین ببرد

 6. ناشناس می گوید

  سلام
  مگر آئین نامه استخدامی چیزی است که بتوانند هر روز با اخذ مصوبه ای از هیات مدیره ان را عوض کنند.
  آئین نامه سندی پایه ای است که در اساسنامه ذکر شده است که می باید در مجمع مصوب شود . مگر مواردی را که در خود ائین نامه پیش بینی کرده اند که توسط هیات مدیره می توانند عوض کنند. ولی هیات مدیره نیز نمی تواند طوری تغییر دهد که اهداف و سیاستهای مجمع را عوض کند.

  1. سردبیر می گوید

   ای آقا!
   این دوستان فکر کردن هیئت مدیره بیکاره!

 7. بهمن می گوید

  آب که سر بالا بره ، همه کس نراد است!!!!! یعنی واقعاً فکر می کنید ایشون ، سرِ خود این کار ها رو کرده؟
  ایشان قسمتی از پروژه ی “امحاءِ حقوقِ کارکنان”ه که از زمان آقای پوررنجبر با نامه ی موکول کردنِ گرفتنِ سود سهامِ ترجیحی مخابرات، به قبول سهامِ سیار شروع شد.
  یه کم همه چیز رو دوباره مرور کنین!!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.