سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

6 نظر

 1. 5

  گیلانی

  سلام ودرود بر سر دبیر عزیز وتمامی همکاران عزیز ایشان چرا گزینده مخالف فعال نبود اینها باید هر ۱۰یا ۱۱سئول را فعال و موافقم ومخالف را هم فعال میگردد جایزه هم که گذشته بودند الکی است تا شده به کسی برای نظر سنجی جایزه بدهند ؟!!!!!!!!!!!!من که یادم نیست شما ها چطور

  پاسخ
 2. 4

  زهرا

  از این نظرسنجی می شود به بقیه کارهای دیانی و دیانی ها پی برد. این آقایون قطعا در همین دنیا نتیجه این کارهایی را که در حق کارمندان کردند را میبینند که همگی شاهد آن خواهیم بود .

  پاسخ
 3. 3

  j.h

  این نظر سنجی که نیست . فقط یک راریو باتن موافقم فعال است و آیتم های دیگری جهت ثبت نظر وجود ندارد . یعنی در هر حال باید ۵ تا موافقم بزنی.بیشتر به اقرار شبیه است تا نظر سنجی

  پاسخ
 4. 2

  زبون كوتاه

  سر دبیر عزیز نام من زبون کوتاه است که در کامنت قبلی اشتباه تایپ شده، ممنون و یا حق

  پاسخ
  1. 2.1

   سردبیر

   قبلی رو حذف کردم چون سیاسی بود.منو ببخش

   پاسخ
 5. 1

  ناشناس

  اگر بخواهم وضعیت فعلی را در مقایسه با گذشته اعلام کنم بدین صورت پاسخ می دهم.
  ۱- مخابرات قبلا خوشنام تر از حال بوده است پس مخابرات فعلا خوشنام نیست.
  ۲-چند سال پیش مدیران متعهد مخابرات را به زور بازنشسته کردند و افرادی که مانده اند یا قدیمی تر هستند که کمی متعهد و یا جدید هستند که رها هستند و اصلا متعهد نیستند. پس برای من که از قدیمی ها هستم می گویم متعهد هستم.
  ۳-مهارت در وضعیت فعلی اهمیت ندارد چرا که با یک مصاحبه ساده و با یک تحصیلات بالا و بدون داشتن هیچ مهارتی و صرفا با کمی تعامل و پارتی بازی و در یک سیستم اپلای شما می توانید بهترین پستها را در ستاد شرکت مخابرات ایران اخذ کنید.
  ۴- …

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.