سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

10 نظر

 1. 6

  شجاعان

  سلام
  دور از شما آقای سردبیر و همکاران عزیز مخابراتی
  خاک بر سر من که یک آقای بی اصل و ریشه از نظر مخابراتی ها که هیچ سابقه مخابراتی بودن در قبل از خصوصی سازی در مخابرات ایران ندارد می خواهد به ما درس همگرایی بدهد و ما را با مخابرات آشنا کند.
  از آقای پوررنجبر در متنی که در سایت مخابرات ما به نحو بی ادبانه ای منعکس شده است : همگرایی در حوزه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران بوجود آمده است و افرادی که در مقابل همگرایی مقاومت می کنند شناخت کاملی از ارتباطات ندارند.
  اولا که خودت شناخت نداری و نمی فهمی و نه ما مخابراتی ها.
  دوما ما در فناوری اطلاعات موضوعی بنام همگرایی نداریم بلکه اینتگریشن و یا یکپارچگی داریم. همگرایی که در مخابرات گفته می شود مبحث کانورژنس است که در FMC مطرح است.
  سوما طبق سند ره نگاشت که خود شما بعنوان هیات مدیره بر آن صحه گذاشته اید همگرایی قرار است در سالهای ۹۷ و ۹۸ رخ دهد. پس اینکه می گوئید همگرایی در مخابرات بوجود آمده است صحبتی از سر بی اطلاعی شما می باشد.
  چهارما چه موقع و چه کسی از مخابراتی ها در مقابل همگرایی مقاومت کرده اند که شما در این متن مدعی هستید. تا آنجا که ما در این سایت از همکاران مخابراتی همواره شنیده ایم این است که همگان خواستار همگرایی بین ثابت و سیار هستند و هیچکس در این خصوص شک هم ندارد چه برسد به اینکه مقاومت کند.
  پنجما این شناختی که می فرمائید ما از ارتباطات و مخابرات نداریم مثل این است که به مادری بگویند تو هیچ از محبت به فرزند شناخت نداری. مگر می شود یک مادر از محبت شناخت نداشته باشد. محبت در درون مادر عجین است. ارتباطات برای ما مخابراتی ها همانند محبت است برای مادر.
  والسلام

  پاسخ
  1. 6.1

   ناشناس

   به این میگن یک جواب فنی و دندان شکن به شخصی که واهمه ای از سرکوب کردن کارکنان مخابرات ندارد.
   اگر بقیه مخابراتی ها نیز چنین جسورانه به بیگانگانی که خود را مخابراتی می دانند و نیامده مدعی شده اند می دانند آنگاه شاهد امتداد حضور افرادی مثل دیانی ها و پوررنجبر ها و سیدهاشمی ها و … نمی بودیم.
   کارمند مخابراتی اجازه نده مفاهیم انسانی و مفاهیم مخابراتی و فنی را بیگانگان بخواهند یادت بدهند.
   البته اگر درست می گفتند حرفی نبود و انسان قبول دارد که صحبت درست را بشنود و به ان عمل کند ولی نه این حرفهای بی منطق و من درآوردی را!!!

   پاسخ
 2. 5

  م

  اپلای هیچ باوری رو در ذهن من بارور نمیکنه .چرا مدیران منابع انسانی رو اپلای نمیکنند .آیا مرگ برای همسایه خوبه ؟این گوی و این میدان .

  پاسخ
 3. 4

  بهروزی فر

  ظا هرا بندی در آیین نامه هست مبنی بر لحاظ چهار سال سابقه به همراه مدرک کارشناسی بجای مدرک کارشناسی. ارشد آیا سردبیر محترم تایید می‌کند این موضوع را در آیین نامه اپلای ؟؟؟

  پاسخ
  1. 4.1

   سردبیر

   در اپلای نشنیدم.
   ولی در زمان تبدیل تجربه و گروه و رتبه به بخش خصوصی , برای اینکه سمتهای کارشناسی رو به همکاران بدهند همین کار را کردند.نمیدونم چند سال سابقه رو کم کردن تا لیسانس محاسبه کنن ولی چنین کردند

   پاسخ
 4. 3

  بهرام

  سلام ،، ضمن تایید بر غیر قانونی بودن و مغایربودن با آیین نامه رسمی شرکت ،به هر حال در خال حاضر بخشی زیادی از مدیران اعضای هیات مدیره مخابرات ایران دارای مدرک کارشناسی هستند و ابن عین تبعیض هست. و ضمن اینکه شنیده شده منابع انسانی مخابرات ایران بعد از سال ۸۸ مدارک تحصیلی بالاتر را پذیزش و وثبت نمی کند ،
  ملاک شایسته کربنی هست نه مدرک گرایی
  ا

  پاسخ
 5. 2

  بهمن

  خب حالا ضمانت اجرایِ قضیه در برخورد با این خلاف ها چیه؟

  پاسخ
 6. 1

  ناشناس قراردادی

  سردبیر عزیز درباره این مطلب که ۹۰ درصد سمتهای معاونت تجاری قرار است وارد سیستم اپلای شود لطفا پرس و جو کنید. این قضیه خیلی صوری به نظر می رسد. آیا کسانی که حتی یک ساعت هم واحد بازرگانی نگذرانده اند می توانند مجددا متقاضی همان سمت مدیریتی قبلی بشوند؟
  از یکی از دوستان شنیده ام که هیچ مدیری بیشتر از ۳ سال نمی تواند رسوب! داشته باشد و باید سمتش را به جانشین خود بدهد و خودش خداحافظی کند.

  پاسخ
  1. 1.1

   سردبیر

   سلام
   بر اساس طرح جانشین پروری هر مدیر می تواند ۴ سال در سمتش بماند. بعد از ۴ سال یک بار اپلای میگذارند خودش هم میتواند فقط یک بار دیگر برای همان سمت شرکت کند و در صورت پذیرش فقط دو سال بماند.در این فاصله حتما باید جانشینانی برای خودش تربیت کند که در اپلای شرکت کنند.
   گفته می شود برای تمام سمت های بالای ۴ سال چنین می کنند.
   در حوزه تجاری و برنامه ریزی که با مدیر عامل هم خط تر هستند احتمال این حرکتها هست.ولی گمان نکنم یک جا چنین کاری بکنند.
   در شرایط پذیرش حتما رشته های مناسب انتخاب میکنند.
   در این مورد حتما پرس و جو میکنم.چشم

   پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.