مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

کسانی که در مقابل همگرایی شرکت مخابرات قرار گرفته‌اند، شناختی از ارتباطات ندارند

[box]مخابرات ما – نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، گفت: همگرایی در حوزه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران بوجود آمده است و افرادی که در مقابل همگرایی مقاومت می کند شناخت کاملی از ارتباطات ندارد.[/box]

مخابرات ما (محمد – سیتنا) –  مهندس پوررنجبر در آیین افتتاح و مراسم رونمایی از پروژهای فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران، با تشریح روند همگرایی ایجاد شده در هیات مدیره و مدیریت ارشد شرکت مخابرات ایران، گفت: امروز احساس می شود همدلی و هم افزایی در مجموعه این شرکت به حداکثر رسیده است و در مقابل پروژه های مهم همانند ستاره دیجیتال مقاومت ها به حمایت تبدیل شده است.

رییس کمیته حاکمیت فناوری اطلاعات در شرکت مخابرات ایران، افزود: تعامل سازمانی در بخش IT و شبکه در پروژه ۰SS و در مورد ارتباطات بخش شبکه با محصولات تجاری دیده شد و این نوید خوبی برای ادامه مسیر تعامل و همدلی در اجرای سخت ترین پروژهای حاکمیت فناوری اطلاعات در شرکت مخابرات ایران است.

وی با بیان اینکه وظیفه مدیریت ارشد در حوزه IT سنگین تر است، افزود: به همین دلیل حاکمیت فناوری اطلاعات در شرکت مخابرات ایران تشکیل شد تا کنون خروجی های قابل توجهی داشت.

پوررنجبر تصریح کرد: ضریب عقلانیت و خلاقیت در اجرای پروژه ها به تدوین استراتژی مناسب وابسته است و این خلاقیت از بالاتری سطح مدیریت شرکت تا مراحل کارشناسی باید دیده شود.

وی افزود: شرکت مخابرات ایران اکنون یک تصویر کلی از معماری فناوری اطلاعات در سطوح مختلف سازمانی دارد و بر این اساس ، چارچوب رویکرد و نقشه راه تحول فناوری اطلاعاتی شرکت مخابرات ایران که همان ستاره دیجیتال است، پی گیری و راهبری می شود.

پوررنجبر خاطرنشان کرد: ستاره دیجیتال مفهومی تازه در راهبری پروژه هاست که بخش های مختلف از جمله شبکه بازاریابی، مالی، منابع انسانی، زنجیره تامیه و خدمات مشتریان را شامل می شود.

***

 1. سعید می گوید

  ای برادران اینان که نه معنی استراتژی را میدانند و نه روشهای طراحی و اجرای ان را جرا هی دم از اتسرا تژی میزنند؟
  ایا میدانند که یک استرا تژی چگونه باید در سطح شرکت اجرا شود و اهمیت داشتن کارکنان باانگیزه در اجرای استراتژی چقدر مهم است ؟ یک کلام ختم کلام
  اقایان اگر با کمک بهترین استراتژیست های دنیا بهترین استراتژی عالم را بنویسید و تصویب کنید اما کارکنان با انگیزه نداشته باشید و شایسته سالاری در سطح شرکت حاکم نباشد هرگز موفق نخواهید یود .
  ضمنا لطفا کنید این اپلای مزخرف مزورانه را نیز حذف کنید و همان روش “بفرما شما بشین پشت این میز “بهتر و مردانه تر است

  دانشجوی دوره دی بی ای
  کارشناس خسارت اداره حقوقی
  با۲۰ سال سابقه در زمینه حسابداری و حسابرسی

 2. محتسب می گوید

  یه سوال داشتم جناب سردبیر. جناب مهندس پوررنجبر هنوز در هیئت مدیره تشریف دارن؟ پس خبر جایگزینی ایشان با مهندس خضردوست چه بود؟

  1. سردبیر می گوید

   از همان روزی که حکم آقای مهندس خضردوست صادر شد آقای مهندس پوررنجبر در جلسات هیئت مدیره شرکت نمی کند.

   1. تميزيان می گوید

    سردبیر سلام
    ببخشید که من شکاک هستم.
    می شود بفرمائید چرا شما همیشه می خواهید از آقای پوررنجبر دفاع کنید و در غیاب او می خواهید جواب دهید؟
    اصلا این قضیه برای من قابل قبول نیست.
    اینکه می فرمائید ایشان در جلسات هیات مدیره شرکت نمی کنند یعنی چه؟ یعنی دارید از ایشان دفاع می کنید و یا اینکه ایشان را تشویق می کنید؟ یا اینکه شما هم با کنارگذاشتن ایشان و روی کار آمدن آقای خضر دوست موافق نبوده اید؟ به نظر می رسد این خبر شما خیلی دست اول است ولی شما خیلی راحت خبر را می دهید و از کنارش عبور می کنید؟

 3. بهمن می گوید

  طبق معمول “صحبت” از طرح هایی که معلوم نیست “منابع” آن کجاست و “لازمان و مکان” هستند و تنها به این دلیل که ایشان یک “اسم رمزِ ستاره ای” به آن داده اند ، همه باید با دهان باز و چشم های از حدقه در آمده از تحسین و توجه، مدتها آن را غرغره کنیم.بجای تمام این حرفها ، میشه ایشان نظر خود را راجع به
  “شفاف سازی” بفرمایند !!! یا باز دوباره بعد ازین سالها ایشان ظاهر شده اند که برای انتقال سهام به کارکنان “طرحی نو در اندازند”

  1. ناشناس می گوید

   لازمان و لامکان ! احسنت ! بزرگترین اشکال شرکت مخابرات این است که ، سازمانهای نظارتی آن بدلیل ارتزاق از کانال مدیران ارشد جرأت نظارت و اصلاح را ندارند ! همه میدانند و اگر هم ندانند میتوانند متوجه شوند چه اتفاقی در حال رخ دادن است ، اگر تصمیم درستی گرفته نمیشود باید ورود پیدا کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.