مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

مهندس دیانی به استانها: تمام شکایات را ثبت و ارسال کنید.

[box]مخابرات ما – مهندس دیانی در دستوری صریح و روشن به استانها اعلام کرده است که کلیه شکایات را ثبت و به مخابرات ایران ارسال کنند.[/box]

 

مخابرات ما – مخابرات ما – مهندس دیانی در دستوری صریح و روشن به استانها اعلام کرده است که کلیه شکایات را ثبت و به مخابرات ایران ارسال کنند.

این شکایات که از سوی کارکنان شاغل یا بازنشسته به محاکم قضائی ارسال شده – به نتیجه منتهی شده یا نشده – بر اساس الگوی ارسالی مخابرات ایران ثبت و برای آنان ارسال می شود.

سرپرست معاونت نیروی انسانی شرکت مخابرات ایران دلیل آن را حمایت از حقوق مخابرات در مقابل شکایت های بی مورد و همچنین حمایت از کارکنان در مقابل تضییع حقوق احتمالی آنان ذکر شده است.

فقط موردی که سرپرست معاونت نیروی انسانی مد نظر قرار نداده این است که در این لیست جای خالی یک ستون اطلاعاتی دیده می شود.توضیح اینکه  پس از شکایت کارکنان و خروج پول از حساب مخابرات ایران یا استانها , این شرکتها در زمان پرداخت پاداش و مطالبات دیگر این شاکیان, جبران مافات کرده اند و مقدار برداشت شده توسط آنان را از پاداش پرداختی به مرور کسر کرده اند.

منظور این است که مخابرات بخشی از این پول ها را بصورت غیر قانونی دریافت کرده است!

 

 1. کارگزار می گوید

  نزدیک به چندین هزار شکایت از کارگزاران روستایی در دیوان عدالت اداری و ادارات کار ثبت شده آقای دیانی .چه خیالی توی سر داری ؟این کارگزاران روستایی تاآخرین قطره خون خود برای اجرای حق خود ایستاده اند وکوتاه هم نمیایند بهترین وکلا رو از طریق تشکیلات قانونی اعم از انجمن وکانون گرفته اند وتاآخر این راه را ادامه میدهند (لازم به ذکرهست که چاشنی تجمع بزرگ دردستور کار هست اقای دیانی)

 2. همکار می گوید

  پرونده های موجود در بازرسی استانها باید همگی ارسال شود که سالها ست خاک می خورند کسی رسیدگی نکرده است ادارات بازرسی استانها نیاز مند بازرسی اند بازرس از وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات ایران اعزام کنند همه چی حل می شود

 3. بهمن می گوید

  خطر اصلی ؛ انتقال سهام کارکنان است ، ایشان همیشه بنفعِ سهامداران عمده و بر علیهِ کارکنان ظاهر می شود، و با نوعی از مکالمه “لوامه” ، قصد به سکوت کشیدنِ کارکنان برای اهداف “غیر شفاف” خود را دارند.

 4. ناشناس می گوید

  سلام
  باز هم آقای پوررنجبر افاضه نمودند:
  نایب رییس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در مراسم رونمایی از پروژهای فناوری اطلاعات گفت: همگرایی در حوزه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران بوجود آمده است و افرادی که در مقابل همگرایی مقاومت می کنند شناخت کاملی از ارتباطات ندارد.

  یک غیر مخابراتی به ما تهمت نشناختن کامل مخابرات را می زند سخت است.
  کدام افراد در مقابل همگرایی مقاومت می کنند؟ هیچکس.
  آقای پوررنجبر چه کسی نمی داند که شما از همگرایی در حال سوء استفاده هستید!!
  شما به اسم همگرایی قصد دارید هر آنچه دارایی در مخابرات ایران است را از بین ببرید و به جای آنها نرم افزارهای خودتان و یا دوستانتان را به مخابرات غالب کنید.
  چه کسی گفته همگرایی یعنی جمع کردن تمام نرم افزارها؟
  بدبختی ما این است که شما ندانسته فکر می کنید که عاشق فناوری اطلاعات هستید و تمام مخابرات را فدای ذهنیات خودتان می کنید.
  یک نفر که در این مخابرات ایران سرش به تنش می ارزد چند سند مهندسی و معماری نرم افزار به این آقای پوررنجبر نشان بدهد تا ایشان بفهمند که یکپارچگی و یا بقول ایشان همگرایی یعنی چه؟
  واقعا با وجود این آقا احساس بدبختی می کنم.

 5. ندای حق می گوید

  با سدام
  شک نداشته باشید که هدف ایشان در جهت حمایت از کارکنان نیست و ایشان مجری تمام قد منافع سهامدار عمده است و حاضر است هر گونه جفایی را در حق کارکنان روا دارد
  و این حربه جدید ایشان برای تحقیر و احیانا ارعاب کارکنان است و احتمالا خیالاتی هم در سر دارند تا بدین ترتیب از شکایات بعدی کارکنان جلوگیری کنند
  ایشان اعتقادی به نیروی انسانی و بدنه مخابرات ندارد و بقول خودشان تحصیل کرده امریکا هستند و انجا مظاهر دموکراسی را ندیده اند و فقط بهره کشی و استثمار دول به اصطلاح دموکرات را یاد گرفته اند خصوصا منش و رفتار های سرمایه داری و وال استریتی را
  شک نکنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.