سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

21 نظر

 1. 18

  پیام.ا

  انشالله پست معاونت انسانی هم بزودی به اپلای سپرده شود.

  پاسخ
 2. 17

  پیام.ا

  آقای دیانی چرا پارسال دوگروه معوقه کارکنان سیار دادی گروه ما ندادی ؟مگر ما چه تفاوتی با اونها داریم

  پاسخ
 3. 16

  پیام.ا

  آقای دیانی به فکر پاداش تشویقی بازنشستگی کارگزاران مخابرات هم باش چون بزودی احکام اداره کار دائمی و سختی کار آنها هم صادر خواهد شد.

  پاسخ
 4. 15

  مهدی

  بسیار برای آقای دیانی متاسفم که فقط تا جلوی پای خود را می بینند وفکر نمی کنند که مخابرات طی حداقل ۳۰ سال گذشته توسط کارکنان خودش به یک ابر شرکت توانمند وسود آور تبدیل شد که نهایتا” با آغوش باز سازمان خصوصی سازی خصولتی شد واین همه طرح وکار در دورترین نقاط روستاها وجاده ها جهت خدمت به مردم انجام شد

  پاسخ
 5. 14

  بی نام

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ
 6. 13

  همکاررسمی

  وقتی از بیرون شرکت همکارانی نظیر ایشان را به بدنه شرکت تحمیل میکنند . چنین افرادی از روی حس حسادت و غرض ورزی با کارکنان جبهه جدیدی را باز می کنند. امثال ایشان نه مخابراتی است و نه سر رشته ای از مخابرات دارند.چند صباحی بصورت تحمیلی و با پشتوانه افرادی خارج شرکت وارد شرکت شده اند و در عمل کمر به نابودی شرکت بسته اند. با دلسرد کردن کارکنان و با داشتن نیت قبلی از کارکنان خدوم مخابرات به زعم خودشان دارند انتقام می گیرند. اصل موضوع همین است . ایشان با دانستن زمینه رفاهی قبلی کارکنان حال کمر به نابودی کارکنان بسته است.

  پاسخ
 7. 12

  همکاررسمی

  ایشان اظهار میدارند پاداش و مزایا وقتی معنا دارد که نتیجه کار انجام شده دیده شود. چه زیبا با کلمات بازی می کنند. نتیجه کار سی ساله همکاران که شرکتی پر سود را بوجود اورده که امثال ایشان برای حضور در ان جامه می درند هنوز دیده نشده است!!!!!!
  و از طرفی نتیجه کدام کار انجام شده توسط ایشان دیده شده که در پاداش ها و مزایای بی حد و حصر غوطه ور هستند!!!!!!!
  ایشان طوری وارونه مسائل را بیان می کنند که فردیت کارکنان را موجب خسران میبینند.و از ان طرف جذب پاداش را برای افرادی چون خود محق و شایسته میداند.
  در همین مدتی که ایشان در راس حوزه مدیریت انسانی کدام کار ارزنده ای را در رابطه با کارکنان به سر انجام رسانده که دم از دیده شدن نتیجه کار انجام شده میزند!!!
  سخن در لفافه گویی و بازی با کلمات و محق نشان دادن عملکرد خود متاسفانه در هر سازمانی امروزه باب شده و تنها گویا هر کسی می خواهد با مغلطه کاری و زیبا نمایی کار خود دیگران را سخره بگیرد.
  کارکنان با سابقه شرکت ان زمان که ایشان در شرکت نبوده با پشتکار و امانت داری وظایف خود را انجام و نتایج ان هم عیان است . حال نوبت ایشان است تا دوران خدمتی خود را سپری و همه ما منتظر می مانیم که نتیجه کار انجام شده ایشان را ببینیم!!!!
  البته نه در سخن سرایی بلکه در مقام عمل همچون یک مدیر زبده . اما دریغ است چنین چیزی دیده شود.

  پاسخ
 8. 11

  مهدی

  متاسفم برای آقای دیانی که این همه تلاش خالصانه کارکنان وکارشناسان متخصص وزحمتکش مخابرات را که طی حداقل ۳۰ سال گذشته مخابرات را به یک ابر شرکت سود ده تبدیل نمودند ( که به خاطر سود دهی نیز تبدیل به خصوصی شد )را نادیده گرفته وایچنین طلبکاری می کنند

  پاسخ
 9. 10

  همکار رسمی

  سلام وخسته نباشید
  در یک بحث این چنینی ، باید بدانیم که در میدان رقابت و کارزار کار و درآمد، باید خط و مشی معرف
  win to win بکار رود در چنین رویه ای ، هر دو طرف معرکه باید احساس پیروزی داشته باشند
  درحالی که در شرایط حاضر همه کارکنان احساس شکست و سرخوری در پروژه خصوصی سازی مخابرات را دارند
  ودر مقابل سهامداران عمده احساس پیروزی کامل را دارند بطوریکه به کارکنان کوچکترین وقعی ننهاده و گاهی در میان اظهارت ، چنین بیان می دارند که ۵۰% کارکنان مازاد هستند ,
  وقتی eps شرکت از ۱۳ تومان دولتی به ۴۵ تومان رشد میکند و خودش را در این شرایط نگه می دارد
  کارکنان توقعاتی دارند که بی پاسخ می ماند و این …….. بدنبال دارد

  پاسخ
 10. 9

  ناشناس

  از صداقت نگید ……………………………………………. که آدم به همه چیز شک میکنه

  یه سری به حرف ها و قول هایی که قبلا زدید بزنید

  پاسخ
 11. 8

  mEhdi

  اهداف سازمان محقق نشده… پس پاداش مدیران حذف شود
  …. پاداش چیو می گیرید؟؟؟؟؟ سود واقعی؟ رفاه کارکنان؟؟ یا رضایت مشتری؟؟

  پاسخ
  1. 8.1

   mEhdi

   پاداش مدیران.. اشتباه نوشتم

   پاسخ
  2. 8.2

   محمد

   لایک داری

   پاسخ
 12. 7

  رسمی

  ایشون آقای دیانی مثل اینکه از خود شرکت نیست و داره کلاس دانشگاه درس میده اخوی هر چه ما زحمت می کشیم و کار می کنیم اون مدیران ناکارآمد شما دارن هدر میدن درآمد ها را در جاهایی که به نفع سازمان نیست هزینه می کنید؟ حق حقوق همکار را نمیدهید و صحبت از شفافیت می زنید همه کارکنان این را دوست دارند که شفافیت حاکم باشه شما یک ماه فیش حقوق خود را رسانه ای کن اونوقت معلوم میشه چه کسی درد چه چیز را دارد.دم خروس از بغل کتت بیرونه ؟!

  پاسخ
 13. 6

  ناشناس

  ۳۵ سال خدمتی: این آقا پشت سرش را نمی بیند که مسوولان پول های کلان را با نام پاداش تشویقی به یغما بردند حالا دم از صداقت می زند

  پاسخ
 14. 5

  ناشناس

  با سلام خدمت سر دبیر عزیز
  لطفا به آقای دیانی بفرمائید :
  مخابرات به سه بخش نگهداری سیستمهای مخابراتی ؛ توسعه سیستمهای مخابراتی و مالی و اداری و منابع انسانی تقسیم میشود آیا ایشان در رابطه با نگهداری و توسعه سیستمهای مخابراتی صاحب نظر هستند که نظر داده اند.به ایشان بفرمائید :
  ۱- نتیجه کارهای نگهداری سیستمهای مخابراتی در مخابرات ؛ همان پا برجا بودن ارتباطات است مگر اینکه ایشان بفرمایند نگهداری سیستمهای مخابراتی لازم و ضروری نیست.
  ۲.نتیجه کارهای توسعه سیستمهای مخابراتی یکیش همان ftth است که در کشور شروع شده است و … آیا ایشان منکر کارهای توسعه در مخابرات می باشند تعجب ما از دکتر سرائیان است که اجازه می دهند که آقای دیانی در کارهای فنی دخالت کنند.
  ۳.حتی ایشان در رابطه با مسائل مالی هم صاحب نظر نیستند و باعث تعجب است که چرا آقای بیگدلی اجازه می دهند ایشان در کار مالی دخالت کنند.
  ۴. در رابطه با منابع انسانی ایشان باید بدانند که از سر صدقه بچه های فنی و مالی اداریست که ایشان هم نون می خورند و آیا ایشان نمی دانند که نیروی انسانی بزرگترین سرمایه شرکت است چرا بزرگترین سرمایه شرکت را که همان همکاران فنی و مالی در کل مخابرات هستند می کوبند آیا دادن حقوق کم به پرسنل هنر است؟

  آقای دیانی اخیرا گفته بود ” اگر مجموعه کارکنان مطالبه ای دارند، باید در جهت اهداف شرکت باشد. پاداش و مزایا زمانی معنا دارد که نتیجه کاری که انجام شده، دیده شود.”

  پاسخ
 15. 4

  بهمن

  ایشون در عکس دورانِ …. (جوانی)، سِیر می کنه، و هیچ برداشت منطقی از آنچه بر اثر “تبعیض” بر سر کارکنانِ مخابرات آمده،نداره ، مطمئناً از مخابرات بیشتر، جایی برای پول در آوردن پیدا نکرده و احساس می کنه “لنگِ کفش کهنه در بیابان نعمته(البته ربطی به آقایِ نعمت زاده نداره)”.

  پاسخ
 16. 3

  م

  در سازمانی که چه کار بکنی و چه نکنی حقوق و مزایا یکسانه و حتی پاداش عملکردشونم فرقی نداره و فقط سمت سازمانی باعث دریافتی بیشتر میشه ،انگیزه ها به شدت افت می کنه .پس فکری اساسی در جهت انگیزش کارکنان بفرمایید .یه رییس اداره یا یه مدیر کل حتی اگر عملکردشون کمتر از یه کارشناس باشه ولی چون سمت شغلیش بالاتره دریافتیش چند برابر یه کارشناس فعال میشه

  پاسخ
 17. 2

  زهرا

  واقعا که آقای دیانی البته از شما انتظار این حرفها میره. کارمندان زن و زندگی ندارند؟ نباید حق و حقوقی را که باید تا به حال مخابرات به آنها میداد را مطالبه کنند. پس شما و امثال شما هم حقوق و مزایاتون رو در حد کارشناسان کنید و سفرهای خارجی رو کمتر کنید پاداشاتونو کم کنید آنوقت میتونی این حرف ها رو بزنید. آره از نظر شما مرگ خوبه برای همسایه.

  پاسخ
 18. 1

  زنبور

  آقای دیانی عزیز شما یه چند ماه حقوق نگیر گروه هایی که قبلا گرفتی ولی به کارمندای دیگه نمیدی را پس بده از فرزند و خانواده هم بگذر ایشالا خیر می بینی فقط شرکت مهم است. مرد باش آقا !!!!کارمندان همه به اندازه توانشان واسه مخابرات زحمت کشیدند ولی سیستم شما حق ما را ناحق میکنه و زبانش هم بلند شده !!!!! خدا شاهده برای این شرکت بوده همکارا تا ۱۲ شب کار کردند بدون اینکه موظف باشند فقط به خاطر مشتری مداری که مردم حداقل امکانات مخابرات را بهتر استفاده کنند ولی دریغ از یه اضافه کار دریغ از تنهایی فرزندانمان همه دارن ما را مقصر نشان میدن خوب جوابی به محبت هایمان دادی آقای دیانی ممنون.

  پاسخ
  1. 1.1

   بهمن

   این “عزیز” گفتنت ، خییییلی عزییییزه.

   پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.