سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

20 نظر

 1. 15

  ناشناس

  سلام
  تا انجا که من اطلاع دارم یکی از اختیارات قانونی دیوان عدالت اداری عبارت است از :
  رسیدگی به شکایات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورین و ادارات و آئین‌نامه‌های دولتی، در صورتی تصمیمات، اقدامات یا مقررات با قانون یا شرع مخالفت داشته باشند یا خارج از حدود اختیارات مقام تصویب‌کننده باشند، در قلمرو صلاحیت دیوان عدالت اداری خواهند بود؛ به عبارتی دیگر، در صورتی که «تصمیمات یا اقدامات یا مقررات مذکور به علت برخلاف قانون بودن آن و یا عدم صلاحیت مرجع مربوط یا تجاوز یا سوء استفاده از اختیارات یا تخلف در اجراء قوانین و مقررات یا خودداری از انجام وظایفی که موجب تضییع حقوق اشخاص می‌شود، قابل اعتراض باشند، موضوع صلاحیت دیوان خواهند بود.

  بهتر نبود بجای این همه تعامل یکطرفه ، موضوع را از طریق دیوان عدالت ادراری پیگیری می کرد

  پاسخ
 2. 14

  همکار رسمی

  سلام و خسته نباشید
  یک سوال و درخواست راهنمایی
  چگونه می توان افکار عمومی را ، به این سو سوق داد که همگان بدانند یک سهامدار عمده بنام اعتماد مبین و … حق و حقوق کارکنان شرکت مخابرات نمیدهند
  این سهام دار عمده نفوذ زیادی در همه جا دارد ولی اگر ما بتوانیم افکار عمومی با خود همراه کنیم مطمعناً زودتر به نتیجه خواهیم رسید
  برای نمونه عکس منتشره در فضای مجازی در باره خانمی که میز کارش را برچیده اند و باحال ناراحتی روی زمین نشسته ( مربوط به بیکار کردن تعدادی از همکاران بخش خصوصی در ارومیه )
  چرا نامه شورای عالی تشکهای کارگری مخابرات در روزنامه های پرتیراژ منتشر نمی شود ؟
  هرکس که می تواند کمکی در این موضوع به دوستان بدهید یا علی
  یا علی مدد

  پاسخ
 3. 13

  محمد

  سلام
  اگه یادتون باشه توی یه فاصله زمانی کوتاهی دلار از حدود ۱۰۰۰ تومان به ۳۰۰۰ تومان رسید و نتیجه آن این شد که همه قیمتها سه برابر شد در این میان اغلب قیمتها و دستمزدها هم تعدیل شد حتی دستمزد عمله بنا از حدود روزی ۱۵تومان به روزی ۴۵ هزار تومان رسید ولی شما قضاوت کنید آیا حقوق ما هم سه برابر شد ؟مطمئنا نه . نتیجه آن این میشه که با سطح درآمد رفاه چند سال پیش (دلار ۱۰۰۰تومانی) هنوز فاصله زیادی داریم و آقایون مطمئن باشند این کارها نتیجه ای جز ایجاد بی انگیزگی و… ندارد.

  پاسخ
 4. 12

  مجید

  سلام
  حقوقم که دیگه باز داره واریزش به ۱۰برج نزدیک میشه چه خبر از واریزیها دیگه پیگیر نیستین

  پاسخ
  1. 12.1

   سردبیر

   یه ندایی بده خب.
   کدام استان.کدام شهر.کدام پیمانکار.

   پاسخ
 5. 11

  پیام.ا

  ظاهرا هیچ اعتراض شدیدی در خصوص گروههای عقب افتاده رسمیها نمیشه.باید بگوئیم آفرین به کارگزارا را خبرهای خوبی برای آنها در پیش است.

  پاسخ
 6. 10

  همکار رسمی

  با سلام و تشکر از سردبیر ، باید عرض کنم که تشکل های صنفی به جای تلاش جهت احقاق حقوق کارکنان، و ترس از رودرو شدن با سازمان ، خودشان را در کنار آنها قرار داده و منتظر هستند تا مجعزه رخ دهد. با این وضعیت حق و حقوق کارکنان همچنان ضایع خواهد شد.

  پاسخ
  1. 10.1

   سردبیر

   نگو این حرفها را.
   من در این سو, دارم تلاششان را می بینم.
   تلاشی بدون وابستگی.
   آنها هم مثل من و شما هستند
   از وقت و انرژی و پول و زمان و مرخصی شان می زنند تا در یم سفر تهران به هم برسند.
   ولی هر کاری مسیری دارد.
   گاهی شما می دانید در مسیر جاده به شهر مقصد تونلی هست, مانعی هست و … ولی باید بروید.
   باید بروید تا به این موانع برسید.چرا؟ چونکه دیگران هم ببینند , از نظر قانونی هم مسیرتان را رفته باشید و ….

   پاسخ
 7. 9

  نادری

  با سلام و عرض ادب احترام خدمت همه همکاران محترم، ضمن تشکر از نمایندگان و تشکلها ، اینکه مخابرات ( مقامات) دارن وقت کشی می کنن در آن شکی نداریم ، همکاران دارن یکی یکی بازنشست میشن بدون اینکه به حق حقوق خود برسن از سال ۸۸ تا حالا اصولا ۲تا گروه می گرفتیم که نداده اند و به اضافه دیگر مواردی که همه می دانیم نداده اند اینکه کی می دهند مشخصه خیال دارن ندهند تا اکثر همکاران که در آستانه بازنشستگی هستند شرکت را ترک نموده تا از زیر بار مالی آن خلاص شوند و به خودشون بیشتر برسه؟! به نظر بنده حداقل چیزی که میشه کرد اینه که همکاران و نمایندگان انجمن صنفی خودشون را فدای همکاران نموده واقعا فعال باشن و دنبال سیاسی بازی نباشند، از همکارن محترم نیز تقاضا داریم فعال باشند ، یعنی در فضای مجازی و تلگرام بخصوص در این سایت مخابرات ما که تنها و تنها صدای رسای ماست شرکت و نظرات خودشان را بدهن، من نمی دانم و این را برای خودم نمی توانم حل کنم چرا اینقدر ضیضف برخورد میکنند آیا فکر می کنند در این مملکت و در این شرکت کسی پیدا می شود تا حرف نزنی و نگویی صدایت را می شنونند زهی خیال باطل. همکار محترم باید و باید برای گرفتن حق خود تلاش کنی .

  پاسخ
 8. 8

  اسمعیلی

  سلام، اصلا بنای این معاونت نیروی انسانی کج بسته شده اون ازاقدامات ناعادلانه معاون قبلی که رفت فکرکردیم راحت شدیم حال مشخص شده صد رحمت به قبلی … !!!

  پاسخ
 9. 7

  کارمند رسمی

  سلام
  سردبیر جان
  خود من و تصور میکنم اکثر دوستان تا اکنون متوجه تغییرات در آیین نامه استخدامی و حقوق دست مزد نشده اند لطف کنید یک مطلب در خصوص این تغییرات بگذارید تا تمامی پرسنل رسمی از این تغییرات آگاه شوند تا بصورت شفاف بفهمیم آیا این تغییرات به ضرر پرسنل بوده یا نه و اگر بوده تا چه حد.

  با تشکر

  پاسخ
  1. 7.1

   سردبیر

   تا خود مخابرات رسمی اعلام نکنه هر چی ما بگیم ممکنه بر علیه خودمون استفاده بشه
   یکی دو روز تامل بفرمایید یا صرف نظر کنن یا خودشون اعلام کنن
   ضمن اینکه من تا امروز هیچی ندیدم.

   پاسخ
 10. 6

  مهدی

  با سلام خدمت همکاران و سردبیر گرامی،ایا مرخصی قبل ۸۸ با پاداش بازنشستگی مستقیم از تهران واریز میشه یا استان باید واریز کنه

  پاسخ
  1. 6.1

   محمد

   سلام استان

   پاسخ
 11. 5

  ج.س

  سلام هشت سال از واگذاری شرکت مخابرات ایران می گذرد اقساط خرید به اتمام رسیده بخش اعظم کارکنان شرکت را ترک نموده اند بی شک در این برهه زمانی هیچ بهانه ای از مدیران شرکت پذیرفته نیست! حقوق حقه کارکنان شرکت را پرداخت کنید !

  پاسخ
 12. 4

  پیام.ا

  در ماده ۱۱ آیین نامه طبقه بندی مشاغل مخابرات که به تایید اداره کار رسیده به حق کارکنان دربرخورداری از ارتقاء گروه سنواتی تاکید شده ما چند سال پیش اجرای آنرا میخواستیم مقامات ارشد میگفتند بزار دومرحله ششماهه اچ آر ارزیابی بشین گروه میدیم. معاون منابع انسانی چرا این مقررات را اجرا نمیکنه؟ مارا چی فرض کرده؟

  پاسخ
 13. 3

  نقاشیان

  قطعا با اقدامات غیر قانونی مخابرات مخالفم و بایستی همه تشکل های صنفی در برابر اقدامات غیر قانونی موضعی واحد بگیرند

  پاسخ
 14. 2

  همکاررسمی

  تغییر بند بند ایین نامه مستلزم حضور نمایند گان کارکنان و توافق سه جانبه است. بنابراین این قبیل کارها وجاهت قانونی ندارد و چه بسا عکس العمل کارکنان را بدنبال داشته باشد.

  پاسخ
  1. 2.1

   سردبیر

   چه بسا؟!
   چه بسا چی؟!
   باور کنید این بار دیگه کار طور دیگری میشه …

   پاسخ
 15. 1

  بهمن

  باید به ریشه های این باور در افراد توجه کرد که همه چیز را در خود خلاصه کرده اند.

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.