طرح “کسب و کار” مخابرات ایران، 120 گیگ ترافیک و تا 10 ترابایت فضای ابری – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

طرح “کسب و کار” مخابرات ایران، ۱۲۰ گیگ ترافیک و تا ۱۰ ترابایت فضای ابری

[box] مخابرات -شرکت مخابرات ایران، سرویس های جدید اینترنت کسب و کار با بسته های متنوع به صورت پس پرداخت یا پیش پرداخت تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه و تا ۱۲۰ گیگابایت حجم و تا ۱۰ ترابایت فضای ابری امکانات ویژه همانند فضای ذخیره سازی ابری و آنتی ویروس رایگان را برای مشتریان اینترنت پرسرعت ارائه می کند. [/box]

مخابرات ما (محمد – اکونومیست ) –  بسته کسب و کار یک با حجم دانلود اختصاصی ۹۶ گیگابایت ترافیک بین الملل به همراه ۲۴ گیگابایت ترافیک کشوری با سرعت  تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه به همراه فضای ذخیره سازی ابری به صورت پیش پرداخت و سالانه است  .

در این سرویس علاوه بر مزایای فوق یک آنتی ویروس رایگان به همراه ۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری به شما تعلق خواهد گرفت.روش پرداخت در این سرویس به صورت پیش پرداخت و سالانه به مبلغ ۱۷۰ هزار تومان است .

در بسته کسب و کار دو می توانید اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه دریافت کنید . حجم دانلود اختصاصی به شما در طول یک سال ۱۲۰ گیگابایت است که شامل ۹۶ گیگابایت ترافیک بین الملل به همراه ۲۴ گیگابایت ترافیک کشوری می باشد.در این سرویس علاوه بر مزایای فوق یک آنتی ویروس سازمانی به همراه ۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری به شما تعلق خواهد گرفت. روش پرداخت در این سرویس به صورت پیش پرداخت و سالانه به مبلغ ۱۹۰ هزار تومان است .

بسته کسب و کار ۳ علاوه بر شرایط ویژه تا یک ترابایت فضای ذخیره سازی ابری و به صورت پیش پرداخت است.با انتخاب این سرویس می توانید اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه دریافت کنید . حجم دانلود اختصاصی به شما در طول یک سال ۱۲۰ گیگابایت می باشد که شامل ۹۶ گیگابایت ترافیک بین الملل به همراه ۲۴ گیگابایت ترافیک کشوری است .

در این سرویس علاوه بر مزایای فوق یک آنتی ویروس رایگان به همراه ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی ابری به شما تعلق خواهد گرفت. در صورت نیاز کسب و کار شما به فضای ذخیره سازی بیشتر می توانید تا ۱۰ ترابایت فضای مازاد را با قیمت هر ترابایت ۷۰هزار تومان دریافت نمایید. روش پرداخت در این سرویس به صورت پیش پرداخت و سالانه به مبلغ ۱ میلیون تومان است .

بسته کسب و کار ۴ و ۵ نیز با روش پس پرداخت و دانلود ماهیانه ۱۰ گیگابایت و فضای ابری و آنتی ویروس رایگان تعیین شده است.

همچنین در  بسته کسب و کار ۶ ، حجم دانلود اختصاصی ماهیانه ۱۰ گیگابایت به همراه یک ترابایت فضای ذخیره سازی ابری و آنتی ویروس رایگان به مشتریان تعلق می گیرد.

مشتریان شرکت مخابرات ایران به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته  طرح کسب و کار می توانند به پرتال تجاری شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir  مراجعه کرده و یا از طریق تماس با شماره ۲۰۲۰ اطلاعات تکمیلی را کسب نمایند

***
  1. حمید می گوید

    سلام
    دوستان اول آنتی ویروس طرح صد دانه یاقوت را که به مردم قول داده بودند بدهند این یکی پیشکش…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.