مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

جیتکس ۲۰۱۷؛ رکوردشکنی اینترنت ۵ جی

[box] مخابرات ما -شرکت مخابرات امارات متحده عربی در طی آزمایش زنده در زمان برگزاری جیتکس ۱۲۰۱۷، رکورد سریع‌ترین سرعت اینترنت ۵ جی را جابه‌جا کرد.[/box]

مخابرات ما (محمد – راهنمای سفر من) – اتصالات، مخابرات امارات متحده‌ی عربی در زمان برگزاری نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۷ (GITEX ) اینترنت ۵ جی را آزمایش کرده و رکورد جهان را جابه‌جا کرد.
اتصالات اینترنت ۵ جی را آزمایش کرده و به سرعت ۷۱ گیگابیت در ثانیه دست‌یافت. در این نمایش از پهنای باند ۲ گیگاهرتز و آنتن‌های مخابراتی میمو (MIMO) استفاده کرد تا بتواند سرعت انتقال داده‌ها را افزایش بدهد.
احمد بن علی، معاون مدیر اتصالات و سخنگوی مقامات آن گفت: «آزمایش ۵ جی در سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد یافت در ۲۰۱۹ اجرایی خواهد شد.»
احمد بن علی گفت: «آزمایش ۵ جی از چند سال گذشته شروع شده است و ما در امتحان چنین سرعتی پیشگام هستیم.»

وی ادامه داد: «ما مفتخریم که اعلام کنیم اتصالات به سریع‌ترین سرعت ۵ جی در یک آزمایش زنده دست پیدا کرده است. سرعت ۷۱ گیگابیت در ثانیه ساکنان شهرها و خانه‌های هوشمند را قادر می‌سازد از مزایای بروزترین فناوری‌ها بهره‌مند شوند.»

وی اظهار داشت؛ نمایشگاهی که در سال ۲۰۲۰ برگزار می‌شود، سریع‌ترین اینترنت جهان را به خود اختصاص خواهد داد.
از دیگر موارد به نمایش درآمده توسط اتصالات می‌توان به خودروی «مدل اکس تسلا» اشاره کرد که از طریق ارتباطات ۴ جی اتصالات به اینترنت دسترسی دارد. به علاوه می‌توان به روبات انسان نمای سوفیا (Sofia) اشاره کرد.

***

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.