سردبیر: از مهندس سالاری بخاطر حمایتهایش از مخابرات ما در خراسان رضوی سپاسگزاریم. – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

سردبیر: از مهندس سالاری بخاطر حمایتهایش از مخابرات ما در خراسان رضوی سپاسگزاریم.

[box]مخابرات ما- همینقدر که مهندس سالاری توانسته است مخابرات ما را در کنار خودش تحمل کند شایسته تشکر و سپاس است.[/box]

 

مخابرات ما – بالاخره اصرارهای  مهندس محمد سالاری به بازنشستگی و پایان عمر خدمتش،به این نقطه رسید که با بازنشستگی اش موافقت شد.

خبر داریم که ماههاست در پی بازنشستگی است ولی تا امروز طول کشید.

تا امروز  دقیقا دو سال طول کشیده است خدمت او در استانی بنام خراسان رضوی. استانی که ویژگی های منحصر بفردش باعث شده مثل هیچ جای دیگری نباشد. فقط باید در اینجا کار کنید تا بدانید اگر دو برابر جاهای دیگر انرژی نگذارید و روانشناس نباشید نمی توانید دوام بیاورید.

بهر حال از حضور سالاری دوسال گذشت. و در این مدت ، او مدیر عامل این شرکت و بعد مدیر منطقه خراسان رضوی بود.

امروز با ویژگی های مدیریتی او کاری نداریم.از دو منظر می توان او را شناخت.یکی آمارهای کاری و دیگری دیدگاههای زیر مطالب مربوط به او

هر دوی اینها فعلا مورد نظر ما نیست.بلکه می خواهیم اینجا به ویژگی منحصر بفردی اشاره کنیم که با اندکی کم تدبیری، می توانست به یک مشکل بزرگ تبدیل شود.

بعنوان سردبیر کارمندی هستم  که ساعات صبح به کار اداری خودم مشغولم و تا کارد به استخوانم نرسد از سایت حرف نمی زنم و برایش کاری نمی کنم.همه دوستانم میدانند در طی ساعت اداری هرگز نباید با من از سایت حرف بزنند…. فقط یک کارمندم!

اما در ساعات دیگر، سردبیر سایتی هستم که هزاران نفر آن را می بینند و به سردبیرش محبت دارند.یعنی تبدیل می شوم به دژی غیر قابل دسترسی که باید حداقل تقاضای ۳۰ تا ۵۰ هزار نفر بازدید کننده مختلف را برآورده کند!این وضعیت گاهی در ساعات اداری هم که مجبور به کار سایت می شوم  تکرار می شود.

حرکت در بین دو قالب کاملا متفاوت, فقط به مدد تجربه سال های گرانبهای جوانی حاصل شده است.

اما این وضعیت دشوار ، برای دیگران که در کنار من هستند بسیار دشوار تر است.بسیار! آنها هم باید خود را در دو قالب متفاوت ببینند! مدیر مستقیم من بعنوان کارمند ، و پاسخ به سایت بعنوان یک مرجع پر سوال!

وضعیت های متفاوتی که پیش می آِید و آدم ها باید در قالب خودشان پاسخگو باشند ، برای اطرافیان نیز سخت است.بویژه برای کسی که در یک استان، هم مرز با مخابرات ما، گاهی هم با مرزهای در هم تنیده کار میکند.یعنی مدیر اول این استان است.

امروز وقتی به خاطرات دو سال گذشته برمیگردم، بویژه دو سالی که دیگر تقریبا همه میدانند سردبیر کیست، حضور مرد مهربانی را در کنارم حس کرده ام که سایه کمکش بدون هیچ مراحمتی، همیشه همراهم بوده است.

میدانید! بهترین کمک دیگران به من ، دخالت نکردن در کارم است.اما سالاری چیزی فراتر از این بود.

او از آن دسته از آدمهایی است که بدون اینکه  حضورش را احساس کنید،  در کنار شماست.بدون هیچ ادعایی.

چه جاهایی بوده است که من میدانم او بدون هیچ چشمداشتی در نزد مهمانان بزرگ و کوچک این استان از ما حمایت کرده است و این حمایت او ما را تا سطح قابل قبول برخی مدیران خاص، بالا برده است.

همینجا باید بگویم و تاریخ را به شهادت بگیرم که تا امروز نه هرگز انتظاری از سایت داشته است.با این وجود در پس صحنه همیشه حمایت کرده است و نه  هیچ کاری خارج از عرف اداری یا حتی بقدر عرف اداری برایم انجام داده است.

بهر حال زمان میگذرد.آمد و رفت آدم ها گریز ناپذیر است.ولی اثری که این آدم ها در دل و روح دیگران باقی می گذارند ،برای همیشه ماندنی است. او اثر خوبی در مخابرات ما از خود بجا گذاشته است.

لذا بعنوان سردبیر یک سایت مردمی، به نیابت از همه دوستان مخابرات ما ، اعضا و خوانندگانش از مهندس سالاری سپاسگزاریم و برای او  و خانواده اش روزهای خوبی آرزو می کنیم.از اینکه تمامی طرح های ما را بعنوان کارمند (تمامی آن را) پذیرفتند سپاسگزاریم

 1. ناشناس می گوید

  آقای سردبیر
  لطفا بفرمائید سمت سازمانی شما چیست؟
  فنی یا غیر فنی؟
  چند سال تجربه؟

  1. سردبیر می گوید

   سلام
   چه اهمیتی داره؟
   سردبیر یه شخصیت مجازی است.نه سمتی دارد نه کاری!

 2. یک دوست-خراسان رضوی می گوید

  ایمان ناب ،صداقت و سرشت پاک هر انسانی رو تا نهایت بهترین ها می بره و این ویژگی بارز اقای مهندس سالاری هستش.
  هدیه ایشون برای ما نیروهای شرکتی ارامش و احترام و حمایتی بود که از سمت ایشون برای ما میرسید
  از صمیم قلبم براشون ارزوی موفقیت دارم .امیدوارم هر کجا باشند خدا پشت و پناهشون باشه

 3. ن می گوید

  ن – همکار از خراسان شمالی
  برخورد لازم میدانم که تشکرو قدردانی ویژه ای داشته باشم از محضر برادر عزیز و بزرگوار و انقلابی جناب آقای مهندس سالاری و که به حق مدیری بودند به تمام معنا مُدبر، بی ریا، سخت کوش و ویژگی خاص این بزرگ مرد این بود که همیشه خدا را شاهد و ناظر بر کارهایش می دید ، بسیار خدا ترس بود، نمی گذاشت در هر حال حقی از زیر دستانش ضایع گردد. همیشه خود را مدیون به همکار میدانست نه مثل بعضیها طلبکار !!!!!!!!!!!! .همیشه یار و مددکار همکاران بودند به درد دل همکاران گوش میدادند و تا جایی که توان داشت و قانون به ایشان اجازه داده بود جهت حق و حقوق و رفاه حال همکاران و خانواده های آنها در زمان تصدی در استان خراسان شمالی سنگ تمام گذاشت . صداقت عجیبی در گفتار و کردار داشت که این ویژگی در این برادر جلوه خاص و نمایانی داشت. ولی ایکاش میشد لااقل درصدی از این خصلتهای خوب و خدا پسندانه که در وجود ایشان بود را بعد از رفتن از استان خراسان شمالی به خراسان رضوی در استان خراسان شمالی به جای میگذاشت!!!!!! از خداوند بزرگ برای این برادر عزیز و خدوم و خانواده ایشان سلامت، موفقیت در زندگی و طول عمر با عزت خواستارم.

 4. ن می گوید

  ن – همکار از خراسان شمالی
  برخورد لازم میدانم که تشکرو قدردانی ویژه ای داشته باشم از محضر برادر عزیز و بزرگوار و انقلابی جناب آقای مهندس سالاری و که به حق مدیری بودند به تمام معنا مُدبر، بی ریا، سخت کوش و ویژگی خاص این بزرگ مرد این بود که همیشه خدا را شاهد و ناظر بر کارهایش می دید ، بسیار خدا ترس بود، نمی گذاشت در هر حال حقی از زیر دستانش ضایع گردد. همیشه خود را مدیون به همکار میدانست نه مثل بعضیها طلبکار .همیشه یار و مددکار همکاران بودند به درد دل همکاران گوش میدادند و تا جایی که توان داشت و قانون به ایشان اجازه داده بود جهت حق و حقوق و رفاه حال همکاران و خانواده های آنها در زمان تصدی در استان خراسان شمالی سنگ تمام گذاشت . صداقت عجیبی در گفتار و کردار داشت که این ویژگی در این برادر جلوه خاص و نمایانی داشت. ولی ایکاش میشد لااقل درصدی از این خصلتهای خوب و خدا پسندانه که در وجود ایشان بود را بعد از رفتن از استان خراسان شمالی به خراسان رضوی در استان خراسان شمالی به جای میگذاشت!!!!!! از خداوند بزرگ برای این برادر عزیز و خدوم و خانواده ایشان سلامت، موفقیت در زندگی و طول عمر با عزت خواستارم.

 5. احمدی شرکتی می گوید

  ایشالله قسمت شما هم بشه جناب سردبیر

 6. نیشابور می گوید

  خدا در دو دنیا خیرش دهد

 7. یکی بود یکی نبود می گوید

  از طرف همه نیروهای شرکتی از ایشان سپاسگزاریم
  ما قدر انسان های بزرگ را میدانیم
  درود بر جناب مهندس سالاری که در این دو سال وضعیت را برای نیروهای شرکتی بسیار بهبود دادند
  خدا خیر وبرکت به زندگییشان عطا کند

 8. رضا از خراسان بزرگ می گوید

  سلام
  من نیز بعنوان یک نیروی شرکتی از جناب مهندس سالاری بدلیل حمایتهایشان در این دو سال و بهبود وضع نیروهای شرکتی سپاسگذارم . وامید دارم درکنار خانواده محترمشان روزهای خوب و پراز آرامش سپری کنند.

 9. یک خدمات اولی مشهد می گوید

  با سلام
  من هم با نظر شما در مورد جناب سالاری صددرصد موافقم
  ایشون توی شرایطی خراسان رضوی رو تحویل گرفتن و راه بردن که وضعیت بسیار بحرانی داشت از همه لحاظ
  و قطعا کسی جز ایشون نمیتونست انقد مدبرانه شرایط رو مدیریت کنه
  ناراحتیم از رفتنشون بخاطر خودمون و مخابرات
  خوشحالیم از رفتنشون بخاطر خودشون و خانوادشون که واقعا توی این دو سال متحمل سختی زیادی شدن
  ازشون سپاسگزاریم و آرزوی سلامتی و موفقیت و خوشحالی واسشون داریم

 10. همكار می گوید

  حق نگهدارشون باشه انشااله

  1. نیشابور می گوید

   خا در هر دو دنیا سعادتمندش کند برای من مشکل بزرگی را حل کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.