مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

شما نوشته اید – جالب بود! پول سیم مسی را بدهید، تلفن بکشیم برایتان!

[box]مخابرات ما- دلم نمی خواست باورش کنم اما آنقدر تکرار شده است که دیگر باور نکردنش هنر می خواهد![/box]

 

مخابرات ما- این هم شیوه جدیدی است! هر کسی سرویسی از ما میخواهد هزینه وسایل، سیم مسی و … را باید از مشترک بگیریم؟!

بله باید بگیریم اما این پول را روی همان هزینه ۱۰۰ یا ۲۰۰ تومان اولیه حساب می کنند.یعنی کسی حق ندارد پول دیگری تحت هر عنوانی از مردم بگیرد!

ضمن اینکه این پول اخذ شده مربوط است به کدام بخش از سیم های مصرف شده؟

فعلا دو عدد کامنت رسیده را بخوانید که نشان میدهد در یکی از استانها پول سیم مسی از مردم اخذ می شود!

[box]

مسعود

 

عرض ادب و احترام.

یک روز بیایید استان بوشهر به ادارات مخابرات انها سر بزنید ببینید چه وضعیتی هست که تمام مردم را ناراضی کرده.حتی در ماه گذشته یکباره اضافه کار ها حذف شد بدون اطلاع

… منطقه ای در استان بوشهر با سکنه زیاد دارد که سالهاست بدون تلفن هست مدیران میگویند ما امکانات نداریم.به داد استان بوشهر برسید چرا باید مشترکین با امکانات خریداری شده توسط خودشان بیان اداره و تمنا کنند خدا خوشش نمیاید.

[/box]

حالا کامنت بعدی را بخوانید:

[box]

masumeh

سلام.در زیر پوست مدیریت منطقه استان بوشهر نابسامانیها و بی مسوولیتی های بسیاری هست که ما شاهد آن هستیم تا جایی که مدیران ادارات به پیروی از مدیر منطقه به کارگزاران و … می گویند با حرف مردم را نگهدارید.

چرا یک مشترک باید هزینه سیم و حتی در بعضی موارد سیم کشی را بپردازد می گویند ما سالهاست که سیم و امکانات نداریم.نابسامانیهای عدیده ای در سطح مشترکان شهر و حتی درون ادارات دیده می شود.ما هم دیدیم که در ماه گذشته مدیر منطقه و معاونت مالی با همکاری رییس ادارات برای بحث درامدزایی و نشان دادن مدیریت مطلوب منطقه اضافه کار پرسنل را تایید نکرد بجز چند مورد که برای رد گم کنی بود حقوق پرسنل به یک سال قبل برگشت و با مشکلات زیادی روبرو شدند. صندوق کارمندها خالی هست و بدهکاریهای وحشتناک به ادارات برق دارند.به طور کل مخابرات استان بوشهر سالهاست که مثل یک بادکنک پر از آب است.

[/box]

 

 1. حسين می گوید

  سلام علیکم.تمام مطالب در مورد استان بوشهر صحیح و حتی جزیی از بحرانها و مشکلات هست.اگر به صورت سر انگشتی حساب کنید موارد زیر نیز جزیی از مشکلات و بحرانهایی هست که در مخابرات استان بوشهر وجود دارد:
  ۱-نارضایتی پرسنل از عملکرد مدیریت اگر به قسمتهای مخابرات مراجعه فرمایید در روحیه و انگیزه کارکنان به شدت نمایان هست.عدم توازن کاری و سلیقه ای کردن بحث اضافه کاری و عدم مسوولیت پذیری و … تا جایی که سراغ داریم بعضی از مدیران در اتاق خود نیستند و به کارهای شخصی می پردازند.و با رابطه پارامترهای حقوق را افزایش می دهند.و حتی طلبکاران که از مخابرات طلب دارند چه پیمانکاران و چه افراد با برخورد با مدیر منطقه با کلمه چشم روبرو می شوند ولی سالهاست اتفاقی نیفتاده و حتی کار به شکایت کشیده.
  ۲-یک مشترک که هزینه ثبت نام تلفن را می پردازد باید ماهها در انتظار سیم کشی ان هم با هزینه خودش باشد سیاست مخابرات منطقه بوشهر توسعه با هزینه شخصی مشترکان هست.در بحث پاسا‍زها و شخص عادی به کرار شاهد چنین مواردی بودیم و هستیم.تا جایی که مغازه لوازم الکتریکی و حتی شرکت های خصوصی را برای خرید ملزومات معرفی می کنند.
  ۳-اگر جایی مفصل زدگی صورت بگیرد هزینه حفاری نیز از مشترک گرفته می شود و اگر گرفته نشود کار می ماند تا جایی که مشترک مجبور می شود پرداخت نماید.خاطر نشان می نمایم که مشترک در این پارگی مفصل دخالتی ندارد و این پارگی از طرف سایر ارگانها صورت می گیرد که با مدیریت در ارتباط هستند.
  این جزیی از مشکلات و بحرانهای مخابرات منطقه بوشهر هست به امید مدیریت قوی.

 2. شرکتی می گوید

  گاز ادارات مخابرات ساری به مدت سه ماه قطع شده فقط بعضی از مراکز تونستن با رابطه وصلش کنن. مرکز ما هنوز قطعه …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.