ad
سه شنبه/ ۰۴, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

5 نظر

 1. 4

  محمد

  به کی می خواهید بگید به مدیرانی که در تهران همه اش بفکر سفرهای خارج کشور خودشان هستند.

  پاسخ
 2. 3

  مسعود

  عرض ادب و احترام.یک روز بیایید استان بوشهر به ادارات مخابرات انها سر بزنید ببینید چه بی مدیریتیهایی هست که تمام مردم را ناراضی کرده.حتی در ماه گذشته یکباره اضافه کار ها حذف شد بدون اطلاع ان هم به خاطر تصمیم مدیر منطقه بوشهر درست در زمان بحث تغییر مدیر عاملها دست به حذف اضافه کاریها زد.منطقه ای در استان بوشهر با سکنه زیاد دارد که سالهاست بدون تلفن هست مدیران میگویند ما امکانات نداریم.به داد استان بوشهر برسید چرا باید مشترکین با امکانات خریداری شده توسط خودشان بیان اداره و تمنا کنند خدا خوشش نمیاید.ایا مدیر منطقه بوشهر نمی داند که با حذف اضافه کار پرسنل با این حقوق ناچیز به گدایی افتاده اند شیر بچشون رو با گدایی به دست می اورند.صورتشون با سیلی سرخ نگه داشته اند.

  پاسخ
 3. 2

  masumeh

  سلام.در زیر پوست مدیریت منطقه استان بوشهر نابسامانیها و بی مسوولیتی های بسیاری هست که ما شاهد آن هستیم تا جایی که مدیران ادارات به پیروی از مدیر منطقه به کارگزاران و … می گویند با حرف مردم را نگهدارید.چرا یک مشترک باید هزینه سیم و حتی در بعضی موارد سیم کشی را بپردازد می گویند ما سالهاست که سیم و امکانات نداریم.نابسامانیهای عدیده ای در سطح مشترکان شهر و حتی درون ادارات دیده می شود.ما هم دیدیم که در ماه گذشته مدیر منطقه و معاونت مالی با همکاری رییس ادارات برای بحث درامدزایی و نشان دادن مدیریت مطلوب منطقه اضافه کار پرسنل را تایید نکرد بجز چند مورد که برای رد گم کنی بود حقوق پرسنل به یک سال قبل برگشت و با مشکلات زیادی روبرو شدند. صندوق کارمندها خالی هست و بدهکاریهای وحشتناک به ادارات برق دارند.به طور کل مخابرات استان بوشهر سالهاست که مثل یک بادکنک پر از آب و سیقلی هست.

  پاسخ
 4. 1

  حسن

  مگه اضافه کار می دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  1. 1.1

   mehrdad

   شاید منظورشان حذف اضافه کاری نیروهای شرکتی بوده .

   پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.