شما نوشته اید – بوشهر و پاتک مدیر منطقه! – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

شما نوشته اید – بوشهر و پاتک مدیر منطقه!

[box]مخابرات ما – این را هم شما نوشته اید .نظری است در مورد بوشهر و مدیر منطقه اش.[/box]

 

مخابرات ما – این مطلب را در کامنتهای ارسالی شما بوشهری ها دیدم. خواننده می نویسد:

[box]

سجاد…

۱۳۹۶/۰۷/۱۵ در ۱۱:۳۱ ق٫ظ

 

با سلام خدمت سردبیر محترم.

در بحث تغییر مدیر عاملهای منطقه ای مدیر عامل استان بوشهر برای فرار از چنین فرایندی دست به اقدام جالبی زد

یکی اینکه اضافه کارهای پرسنل راحذف کرد که استان را تا حدی درامدزا جلوه دهد این در صورتی هست که مردم از خدمات دهی مخابرات استان بوشهر به شدت ناراضی هستند حتی یک متر سیم برای مشترک ندارد که سیم کشی کند و مشترک را الزام به خرید سیم می نماید.بدهی به اداره برق سر سام اور هست و هر چند وقت یک بار مامور قطع انشعاب را با سفارش از دکل پایین می اورند حتی یک اداره شهرستان بالغ بر ۳۰۰ میلیون بدهی برق دارد.

خواهشمندم نشر دهید.

[/box]

یکی از دوستان در مخابرات ایران می گفت : اگر ببینید که دکتر سرائیان برای کاهش هزینه چقدر به مدیران استانی فشار می آورد، به آنان حق میدهید!

بوشهر یکی از آن اتسانهایی است که بسختی خرج و دخلش جور می شود.

اما برای این مورد قضاوت را به خوانندگان وا میگذاریم.

 

 

 1. محمد می گوید

  به کی می خواهید بگید به مدیرانی که در تهران همه اش بفکر سفرهای خارج کشور خودشان هستند.

 2. مسعود می گوید

  عرض ادب و احترام.یک روز بیایید استان بوشهر به ادارات مخابرات انها سر بزنید ببینید چه بی مدیریتیهایی هست که تمام مردم را ناراضی کرده.حتی در ماه گذشته یکباره اضافه کار ها حذف شد بدون اطلاع ان هم به خاطر تصمیم مدیر منطقه بوشهر درست در زمان بحث تغییر مدیر عاملها دست به حذف اضافه کاریها زد.منطقه ای در استان بوشهر با سکنه زیاد دارد که سالهاست بدون تلفن هست مدیران میگویند ما امکانات نداریم.به داد استان بوشهر برسید چرا باید مشترکین با امکانات خریداری شده توسط خودشان بیان اداره و تمنا کنند خدا خوشش نمیاید.ایا مدیر منطقه بوشهر نمی داند که با حذف اضافه کار پرسنل با این حقوق ناچیز به گدایی افتاده اند شیر بچشون رو با گدایی به دست می اورند.صورتشون با سیلی سرخ نگه داشته اند.

 3. masumeh می گوید

  سلام.در زیر پوست مدیریت منطقه استان بوشهر نابسامانیها و بی مسوولیتی های بسیاری هست که ما شاهد آن هستیم تا جایی که مدیران ادارات به پیروی از مدیر منطقه به کارگزاران و … می گویند با حرف مردم را نگهدارید.چرا یک مشترک باید هزینه سیم و حتی در بعضی موارد سیم کشی را بپردازد می گویند ما سالهاست که سیم و امکانات نداریم.نابسامانیهای عدیده ای در سطح مشترکان شهر و حتی درون ادارات دیده می شود.ما هم دیدیم که در ماه گذشته مدیر منطقه و معاونت مالی با همکاری رییس ادارات برای بحث درامدزایی و نشان دادن مدیریت مطلوب منطقه اضافه کار پرسنل را تایید نکرد بجز چند مورد که برای رد گم کنی بود حقوق پرسنل به یک سال قبل برگشت و با مشکلات زیادی روبرو شدند. صندوق کارمندها خالی هست و بدهکاریهای وحشتناک به ادارات برق دارند.به طور کل مخابرات استان بوشهر سالهاست که مثل یک بادکنک پر از آب و سیقلی هست.

 4. حسن می گوید

  مگه اضافه کار می دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. mehrdad می گوید

   شاید منظورشان حذف اضافه کاری نیروهای شرکتی بوده .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.