شما نوشته اید- وام مسکن از پول خودمان! چرا نمیدهید!؟ – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

شما نوشته اید- وام مسکن از پول خودمان! چرا نمیدهید!؟

[box]مخابرات ما – باور کنید وقتی مخابرات از قانون حرف میزند من بعنوان نویسنده تنم میلرزد! نگران میشوم که باز کجا باید قانون را به نفع خودش تفسیر کند یا تغییر دهد![/box]

 

مخابرات ما – شما که غریبه نیستید! از وقتی مدیران جدید آمده اند , هر گاه حرف قانون و اجرای قانونی می شود تن من میلرزد! می ترسم در جایی باز قانون را چنان خم کنند که خودشان بگذرند و ما پشت آن بمانیم!

اصلا برداشت آنان از قانون متفاوت است.جالب اینکه دیگران را نیز با خود هم عقیده میکنند!

بگذریم!
حرف بر سر وام مسکن است!

وام مسکن از پس انداز ۶ درصد کارکنان در طول خدمتشان پرداخت می شود!یعنی این درصدها بدون اینکه کسی حق دخل و تصرف در آن داشته باشد باید در صندوقی به هیئت امنا سپرده شود.

این افراد از این پول برای وام مسکن و …. بنا به قوانین داخلی هر استان اقدام میکنند!

در زمان گذشته , اصلا در پشت خط درخواست وام – حداقل وام مسکن – نمی ماندیم! در پایان ماه ، وام پرداخت می شد.اما ظاهرا باز این بار هم یا قانون را درست نفهمیده ایم یا پولها سر جایش نیست!

چرا چنین می گوییم؟ دلیلش این است:

.

[box]باقری

۱۳۹۶/۰۷/۱۱ در ۱۱:۴۹ ق٫ظ

 

سلام . …
در استان ما ۸ ماهه وام تعاون و مسکن و غیره که از حقوق خود همکار کسر می شود را نداده اند و می گویند نقدینگی نیست در حالیکه (آقا دردونه ) چون مال پدرشه ،۲۰۰ میلیون تومن کارت استخر خرج کرده؟!!!!!

اطلاعات   را  لطفا روی سایت بگذارید.

[/box]

ما که حرفی نداریم!
اگر در خانه کس است, یک حرف بس است!

 

 1. ناشناس می گوید

  باسلام
  برابر شنیده ها در استان آذربایجان غربی مدیر منطقه از صندوق همکاران که مبلغ ۲۵۰میلیون تومان بوده برداشته و به مناسبت هفته … (غیر مخابراتی) مراسمی که در تالار برگزار کرده بین افراد شرکت کننده کارت هدیه توزیع نموده است به نظر شما این کار مدیر منطقه چه معنی جز این دارد که من همکاران خودم را آدم حساب نمیکنم ولی برای حفظ خودم در مسند قدرت هر کاری حاضرم بکنم البته چیزهای دیگر و شنیده های دیگر ازجمله توزیع کارت استخر به میزان ۲۸۸ میلیون تومان نیز بماند یا اختصاص سانس های اختصاصی برای ارگانهای سپاه و…باتهیه لوازم ورزشی با سری کامل ویا تهیه تبلت برای کارکنان استانداری و سایر موارد که نمی خواهم بگم

 2. رضا می گوید

  در تهران هم قرعه کشی برای وام تعاون انجام دادند و اسم نفرات رو به اداره رفاه اعلام کردند ولی به قول دوستمون هر چقدر تماس میگیریم میگن پول نیست . نمیدونم مگه صندوق تعاون از محل بازگشت اقساط وام تعاون دوباره شارژ نمیشه که همش میگن پول نیست .!!!!!!!!!

 3. همكار می گوید

  سلام صبح بخیر
  سردبیر محترم وعزیز میخواستم بگم متاسفانه واسه زوج های مخابراتی وام مسکن ۵۰درصد گفتند پرداخت میشه درصورتیکه ما دوکارمند با دو حکم مجزا هستیم جالب اینکه ۶درصد صندوق ازهردو کامل کسر میشه نه ۵۰درصد وقتی هم اعتراض میکنیم خیلی راحت میگن خوب شما زوج هستید اخه دوکارمند بقول معروف دوموتوره داریم واسه مخابرات کارمیکنیم بعدش اینجوری جواب میدن والا باهمین دوحقوق که تونستیم بعدازسالها یه خونه بخریم کلی زیر قرض ووام رفتیم ولی فقط ظاهر رو میبینند توی استان ما که دیگه …………..
  البته دیروز هم مزاحمتون شدم وقتتون رو گرفتم راجع به این موضوع صحبت کردم بازم ممنون که وقت گذاشتید

  1. سردبیر می گوید

   سلام
   این موضوع رو حتما پیگیری میکنم

   1. همكار می گوید

    ممنونم

 4. گیلانی می گوید

  سلام وام مسکن ۶%در گیلان فکر کنم ۸تا ۱۰تومان در گیلان پرداخت شده در حالی که بنابر شنیده ها در دیگر جاها تا ۱۸تومان پرداخت شده هیچکس هم جوابگونیست اصلا معلوم نیست این پول با سودش کجا است البته بنابر تشخیص افرادی به بانک انصار معرفی میشوند برای وام با سود فکر کنم ۱۸%با ضامن و… آقای سردبیر عزیز اصلا اینجور حرف زدن ارزش دارد اگر ندارد لطفا روی سایت نگذارید تشخیص با شما چون این چند وقت که با سایت شما هستم دایم برای ما دلسوز بوده اید خودتان ویراش می کنید یا درج خودتان می دانید خدا تان پیروز وسلامت باشید

  1. سردبیر می گوید

   اگر همینقدر هم حرف نزنیم که دلمان می ترکد!
   نتیجه هم دارد.اما نه فقط حرف زدن.
   اون کارهایی هم که کنارش گفته میشه باید جمعی از دوستان انجام بدن.
   باور کنید درست میشه کما اینکه خیلی هاش درست شده

 5. همکار می گوید

  با سلام
  من نمدانم اشتباه از من بوده یا سیستم در هر صورت برای عبرت دیگران می نویسم که گرفتار نشوند.
  حدود پنج سال است که امکان گرفتن وام مسکن برای من مهیا بوده است ولی چون به اندازه خرید یک واحد مسکونی نبود سعی نمودم از محل دیگری وام یا پس انداز تهیه کنم تا بتوانم یک واحد آپارتمان بخرم که نهایتان با پیش خرید و وام بانکی با بهره ۲۰% صد میلیون جور شد و یک واحد خریدیم و مدارک آن را به اداره تحویل دادم ( متاسفانه با برخوردی بسیار تحقیر آمیز گفتن حسابی باز نکنم ) من آن روز باور نکردم ولی امروز که ماشینم را هم فروخته ام و تقریبا به همه دوستان بدهکارم درک می کنم که مخابرات کجاست و مدیرانشان کیستند و ما چقدر مظلوم……
  ۱۳۹۵/۵/۱۰ قرارداد خرید واحد
  اگر امروز کسی پیدا بشود که حقوق از دست رفته و انرژی و آرزوهای پرباد رفته من را پس بگیرد حتما با مخابرات قطع همکاری خواهم نمود و از آن پس حداقل مردانه از گرسنگی خواهم مرد نه با خفت

 6. نادری می گوید

  سلام بر همکارانیکه نشسته و نظاره گر سرنوشت خود هستند. همکاران محترم زحمت می کشند مطالب خوب و سر نخی از مشکلات موجود را ارایه می دهند و سر دبیر شجاع و دوست داشتنی هم آن را به بهترین نحو به نظر خواهی میگذارند ولی افسوس از بی تفاوتی همکاران. و صد افسوس؟!!!!

 7. بهمن می گوید

  بزرگترین آفت این شرکت ،جدا کردنِ ثابت وسیار ، و عدم اجرایِ طبقه بندی مشاغل و تعیین مراجعِ حل اختلافِ اداره ی کار برایِ دادخواهیه ،هیچکس خودش رو جوابگوی هیچ چی نمی دونه و حل اختلاف های اداره ی کار، هنوز در گیر داستانِ ضعف تجربه در رسیدگی به مشکلاتِ مخابراته، نبودِ قضاوتِ سریع و صحیح، فرصت طلب ها رو، حد اقل به اندازه دست درازی به حق کارکنان و استفاده از منافع آن تا محکومیتشان، تشجیع کرده ، به اصطلاح “مدیران” بدون بر رسیِ تعهدات و مشکلات اداری ایجاد کرده، کنار رفته ن و حتی ارتقاء هم گرفته ن.

 8. همکار می گوید

  پول صندوق شش درصد در استان ها به یغما رفته و کسی هم پاسخگو نیست داستان صندوق ذخیره فرهنگیان را تداعی و از آن بس اختلاصش بیشتر است
  تحقیق و تفحص مجلس را میطلبد باید آنرا رسانه ای کرد بایستی قوه قضاییه در آن دخالت کند تا معلوم شود پول کارکنان کجاست و در کجا هزینه و سودش در جیب چه کسانی است
  روایت است خداوند مردمان بی تفاوت را دوست ندارد

 9. کارمند می گوید

  در آذربایجانغربی نیز در سال ۹۶ وام مسکن و تعاون نداده اند وقتی با مسئول صندوق تماس میگیری همیشه یک جواب میدهد در جواب میگه هنوز جلسه تشکیل نشده سوال میکنی کی جلسه تشکیل میشه میگه هر وقت پول باشه سوال میکنی کی پول میاد میخنده میگه معلوم نیست.وام نمیدن هیچ مسخره هم میکنن.

 10. همکاری می گوید

  سلام بر دوستان . درسته این چیزها که کمترین حق کشی درحق همکار بوده . ولی کو گوش شنوا. به نظر من اگه قراره در مورد نقدینگی موجود(صرف هزینه) اولویت بندی بشه اولویت اول حق همکاره ، چون با اون پول زندگی می کنه حیصیت شرف خانواده خودش را حفظ می کنه. ای مدیری که حق مسلم همکارت را نمی دهی ولی هزینه در جاهایی میکنی که باید در آخرت شرمنده عمل خود باشی.

 11. منصور می گوید

  دوست من شما هم داری مثل باز نشسته ها عجول میشی ها کمی صبر داشته باش
  اونایی که به ما وام نمی دهند بلدند چطوری پولها رو خرج کنند امیدوارم مثل صندوق فرهنگیان نشه

  1. تقی صابری می گوید

   دوست عزیز بازنشسته ها عجول نیستند به انها اعلام کرده اند یکماهه طلب شما را پرداخت می کنند الان وارد ماه سوم است

 12. علی می گوید

  الا ن از تاریخ ۹۵/۳/۲ تا به امروز تو نوبت وام در خوزستان هستم میگن پول نیست جالب اینجا است که هر ماه از ما کم میشه کجا می ره خدا می داند هر نفر حدود بیست تومان در صندوق پس انداز دارد برای کی معلوم نیست میگن پول ها رو خرج ………………… ……….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.