سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

14 نظر

 1. 11

  کارمند کوچولو

  سلام دوستان
  با توجه به صحبتها و عملکرد جناب سرائیان تا دیروز بین خصوصی بودن و دولتی بودن بلا تکلیف بودم . ولی با توجه به صحبتهای جناب وصلی بعد از تودیع جناب مشیدی به دولتی بودن شرکت مخابرات یقین پیدا کردم.
  زمانی که مدیران ارشد شرکتی فنی و خصوصی همچنان دولتی و سیاسی فکر میکنند چه انتظاری از پرسنل آن شرکت و تعلق آنها به سازمان باید داشت.
  ایشان در صحبتهای خود در جمع مدیران خواسته اند تا از تجارب یکی از مدیران فعلی مخابرات خوزستان بیشتر استفاده شود.
  جناب وصلی ما به عنوان یک کارمند ساده حرف شما مدیر ارشد را به روی دو چشمان خود گذاشته و ایشان را الگوی خود قرار میدهیم . فقط یادتان باشد که این را خودتان از ما خواستید

  پاسخ
 2. 10

  حسین.ع

  کارمند ساده مخابرات مراسم امروز گویای همه چیز بود.اکثریت رو بپذیرید

  پاسخ
  1. 10.1

   کارمند ساده

   حسین جان
   سوت و کف و دست که ملاک نیست . لطفا با آمار و ارقام صحبت کنید.
   با داد وبیداد و هورا میشه موقتا حق رو پوشاند اما نمشه از بینش برد

   پاسخ
 3. 9

  خبرنگار

  سردبیر جان سلام
  کاش از مراسم تکریم و معارفه خوزستان خبری میگذاشتید.به نظر همه مخابراتیها واقعا امروز بی نظیر بود و بدرقه شایسته ای از مهندس مشیدی به عمل آمد بر خلاف همه مراسمات قبلی از دقایق اولیه سالن مملو از جمعیت بود و تعداد زیادی از دوستان مراسم رو ایستاده دنبال کردند.تشویق ممتد آقای مشیدی توجه همه مهمانان تهران از جمله آقای وصلی و روابط عمومی و امینی و مسئولین استانی رو جلب کرد. همه متعجب از این برخورد بودند چرا که ایشون خوزستانی نبود ولی ما دلسوز تر از خیلی از افراد بود.بازنشستگان هم تقدیر کردند از ایشون و شرکتیها و کارکنان رسمی همه و همه.
  به نظر همه بچه ها وقتی مدیری خوب کار کنه و صادق و دلسوز باشه همه کارکنان با شور و اشتیاق دل به کار میبندند و تلاش میکنن در جهت منافع شرکت.
  از صمیم قلب برای مهندس مشیدی آرزوی توفیق روز افزون داریم و امیدواریم از این ظرفیت بالقوه در مجموعه مخابرات ایران استفاده شود انشالله

  پاسخ
  1. 9.1

   سردبیر

   سلام
   ای کاش میتونستم.دلم میخواست.
   با این امکانات گاهی خبر از دستم در میره.
   ولی انشا الله منتشر میکنیم

   پاسخ
 4. 8

  کارمند ساده مخابرات

  با سلام خدمت دوستان گرامی
  مدیر را باید از همه جهت مورد ارزیابی قرارداد نه فقط از یک جنبه . مختصرا در خصوص مواردی که دوستان در بالا ذکر کردندتوضیحی ارائه میشود.
  ابتدا جا دارد از اقدام مثبتی که ایشان در خوزستان داشتند و آن نیز کاهش لاوصولی است تشکر کرد اما مواردی که دوستان در بالا ذکر کردند:
  ۱- یکی از دوستان بدهی کلان مدیران قبلی را ذکر کردند. در پاسخ به این نکته سئوالی وجود دارد : در مدت زمانی که جناب مشیدی در استان حضور داشتند چه تجهیزاتی خریداری شد؟ آیا کلیه آمارهای موفقی که ایشان ارائه دادند بر پایه تجهیزات خریداری شده توسط مدیران قبلی نبوده است؟
  ضمنا مگر شرکت مخابرات یک شرکت شخصی است که ایشان بدهی های قبل از خود را به خود نسبت نمیدهند؟
  مدیر هر شرکت یک شخصیت حقوقی بوده و باید جوابگوی عملکرد مدیر قبلی خود ، خصوصا مطالبات پیمانکاران باشد
  لطفا پرونده مطالبات پیمانکارانی را که قبل از ایشان کار کرده اند را ببینید.
  ۲- دوستان ایشان را به عنوان یک پدر ذکر کردند آیا سازمان نیاز به پدر دارد یا مدیر؟ در کدام مواقع حساس ایشان حرف آخر را زدند.
  ۳- آیا خرید وسایل و حتی تجهیزات فنی توسط هزینه شخصی پرسنل از افتخارات یک مدیر است؟
  ۴- آیا پرداخت پاداش های کلان به تعدادی خاص رفتاری پدرانه است؟
  اما در آخر در مورد عملکرد دیگر ایشان باید تشکر کرد:
  و آن اجرای یکی از آموزه های دینی مبنی بر کم صحبت کردن میباشد. ایشان چنان جوی در شرکت ایجاد کردند که کارکنان از ترس ضبط نشدن صدایشان کمتر صحبت میکردند حتی با دوستان قدیمی خود.
  صحبت در خصوص عملکرد ایشان زیاد است و خلاصه همه اینها این است که مخابرات ایران مجبور به جابجایی ایشان قبل از ۲ سال ماموریتشان شد

  پاسخ
 5. 7

  مسجد سلیمان

  مهم نظر اکثریت نسبت به ایشون.دعای خانواده ما بدرقه راهش بشه انشالله.خیلی مرد بود

  پاسخ
 6. 6

  حسین. م

  مرد مومن کدوم باند بازی و کدوم باند.باند مدیران عامل قبلی داشتن خودتم میدونی.همه دارند میبینن چه اتفاقات مثبتی افتاد.برو یقه اونهایی بگیر که این بلا رو سر شرکت آوردن و راست راست دارن میچرخند.بدهی از سال ۹۰ درست کردن.

  پاسخ
 7. 5

  حسین. م

  ایشان برای همه مثل پدر بودند و همه تلاشهای شبانه روزی و بی وقفه رو شاهد بودن.تو هر کاری نقاط قوت و ضعف وجود داره.شما بدهی ۳۰۰ میلیاردی رو یادت بیاد و شاکله از هم در رفته مخابرات خوزستان.اونوقت میبینی که خیلی کار شد و میشد خیلی کارها صورت بگیره که این تغییر اجازه نداد.
  واقعا مشیدی زحمت کشید.در مقایسه با گزینه های بومی بهترین بود.

  پاسخ
 8. 4

  مهدی رضایی

  باسلام
  من توی این ۲۰ سالی که توی مخابرات مشغولم آدم به این خیره سری او ندیده بودم حق الناس های به گردن این میباشد ایا میدونی که چقدر از پیمانکاران را به خاک سیاه نشونده ومطالبات اونا رو نداده؟!
  یکی داشت تعریف گربه می کرد خاله موشه گفت بیا ازمن بپرس تا بگم چه ظالمیه

  پاسخ
 9. 3

  غلامرضا عیدیان

  خوزی
  باسلام
  ملاک موافق ویا عدم موفق بودن چیست . میزان توسعه ونصب سیستم های جدید؛میزان بهتر شدن نگهداری سیستمهای فعلی؛نوآوری وخلاقیت؛میزان رفاهیت کارمندان،نگهداری ساختمان وتاسیسات؛کم کردن میزان بدهی گذشته؛ شایسته سالاری و انتخاب مدیران با سابقه وخوشنام؛و …. لذا جهت ارزیابی نیاز نیست خیلی زحمت کشیدو ارزیاب با تجربه استفاده کرد با عرض پوزش و مجددا با عرض پوزش کافی است سرویس بهداشتی مجتمع اداری و مراکز اهواز را تنها مشاهده کردو مورد بعدی نوشت افزاز پرسنل چگونه تهیه میشود.پرسنل از جیب شخصی خودکار وبعضی دیگر ملازمات را تهیه میکنند. و از این دست نمونه ها فراوان است. واز طرفی باید منصفانه نیز با ید قضاوت نمود. لذا هر انسان غیر معصوم دارای نکات مثبت و منفی و قوت وضعفی میباشد.واز همه مهم تر انگیزه است که موتور پیش ران انسان است و از همه بالاتر در پیشگاه خدواند باید انسان رو سفید باشد امید است که اگر ایشان برای آخرتشان کار کرده است خدواند اجر وپاداش عنایت کند و اگر برای دنیا خودش کار کرده موفق باشد.

  پاسخ
 10. 2

  دزفولی ام

  واقعا درجه یک بود.از این مدیران به تعداد انگشتان دست هم پیدا نمیشه در مخابرات.امیدوارم از توانمندی های ایشون در شرکت استفاده بشه.
  بابت همه تلاشها ممنونیم مهندس

  پاسخ
 11. 1

  رسمی

  کاش ما مهندس مشیدی هایی داشتیم که با رفتن ایشون آینده ای گنگ رو از وضعیت مخابرات خوزستان متصور نشیم.مهندس مشیدی انسانیت رو در حق نیروهاشون به کمال رسوندن.انشالله هر جا هستن سلامت و موفق باشن.

  پاسخ
  1. 1.1

   مهدی رضایی

   اقای محترم چرا تعریف الکی می کنی نامبرده چه تخصصی داشت چکار کرد چه سیستمی در خوزستان اورد به جز اینکه تو باند فلان اقا بود و خودش رو بالا کشید

   پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.