بازخوردهای لغو تجمع بازنشستگان مخابرات در 18 مهر- شما نوشته اید! – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

بازخوردهای لغو تجمع بازنشستگان مخابرات در ۱۸ مهر- شما نوشته اید!

[box]مخابرات ما- در ذیل خبرهای لغو تجمع ،همکاران نظرات خود را نوشته اند.با هم می خوانیم.[/box]

 

مخابرات ما- نظرات همکارن و بازنشستگان گرامی در زیر خبر لغو تجمع توسط برگزار کنندگان.

[box]

روشنگر

 

سلام بر همکاران گرامی
دوستانی که در کانونهای باز نشستگی هستند توجه کنند .

این دیگر صندلی و میز مدیریتی نیست که دیگر برای از دست رفتنش نگران هستید . اگر می خواستید و توان آن را داشتید شش سال است که مخابرات مطالبات قانونی کارکنان وشما باز نشستگان گرامی را نمی دهد واینقدر این موضوع به دوستان در وازرتخانه وشرکت مخابرات گزارش شد که مسموع همه است .چرا باز نمک روی زخم همه می گذارید .اگر قرار بر اوامر وزیر باشد آقای واعظی وزیر محترم اسبق در جواب صحبت آن نماینده محترم مجلس اوامر لازم را فرمودند ومطمئنا شما دوستان آنها را شنیدید. ترس رعیت شاه را جلاد کرد .

[/box]

دوست سایت “روشنگر” اشاره دارد به همان نظری که وزیر گذشته ارتباطات به همکاران پیگیر ما گفته بود.ایشان اشاره کرده بود که اگر خیلی جرات دارید بروید حقتان را از سهامداران و نمایندگان آنان بگیرید.

وزیر اشاره کرده بود که در حقیقت حقوق مصوب کارکنان زیر ساخت نصف مخابرات است ، چرا نمی روید بگیرید؟

حالا اجازه بدهید نظر “ناظری” همکار دیگرمان را بخوانیم که در مورد لغو این رخداد نوشته است:

[box]

ناظری

.

اشراف اطلاعاتی این حضرات به حضور ارازل و اوباش گویا از وزارت اطلاعات هم بیشتر بوده !!
اگر این توهم واقعیت داشت بهتر نبود این افراد و ارازل و اوباششان به مراجع امنیتی معرفی میشدند !!
و اینهمه بازنشسته بازی داده نمی شدند ؟!
به نظر این بازی جمع شو و متفرق شو فقط اراده و همت بازنشستگان را خنثی خواهد کرد !!
اگر قرار است تجمع و نشستی برای حقوق کارکنان و بازنشستگان باشد بهتر نیست خود این لیدرهای متقاضی تجمع خود را معرفی و برای جلوگیری از هر گونه حرکت سیاسی سازماندهی کنند و انتظاماتی داشته باشند و بعد دستور تجمع صادر کنند ؟! این ابهامات خود نویسنده متن فوق را هم زیر سوال می برد که اصلا این تشویق به تحصن اصالت داشته و یا تکنیکی برای خاموش کردن تفکر مطالبه گری است ؟!!!

[/box]

این بخش از نظرات ایشان منتشر شد.منتظر نظرات شما می مانیم.

ما بعنوان رسانه مسئول نشر دیدگاههای شما هستیم.

 

 

 1. مهدی می گوید

  دوستان بازنشسته نترسید و حتما تجمع کنید .انشاا.. سایر کارگران مشغول به کار هم از شما یاد بگیرند و یک تجمعی هم آنها انجام بدهند.

 2. بهمن می گوید

  بدو ، بایست !!!یعنی تو ول معطلی !!!! هر کاری “دلم می خواد” می کنم، و کارام رو هم به هیچ احدی ، پاسخگو نیستم!!!!از سال ۸۸ خصوصی بازی ، چه بر سر کارگرمندمخابرات، آورده ن؟ همه مون با پوست و گوشت داریم حس می کنیم، ولی محلِ صالحه مون برای حق خواهی ! شده ؛ حل اختلاف اداره ی کار!!!! کارای مشترکِ آقایِ باطنی و آقایِ ظریفی آزاد رو یه ورقی بزنین.یادتون میاد که مفهومِ “خب، برو شکایت کن” رو کی، با حمایتِ اون ور، راه و جا، انداخت؟

 3. پارسا نعمتی می گوید

  متاسفانه ساده انگاری و ساده دلی تعدادی زیادی از همکاران مخابراتی که واقعا بی شیله پیله هستند باعث شده در دام فرصت طلبان زیادی اسیر شوند ! داستان تجمع بازنشستگان مخابرات از ابتدا هم اساس و بنیاد درستی نداشت و گویا چند آدم بیکار از همین ساده دلی استفاده و یک روز و یک مکان را برای تجمع در یکی دو تا گروه تلگرامی آگهی کردند ! هیچکس نپرسید شماها کی هستید و برای تجمع از کدام مقام امنیتی مجوز گرفتید ! از کجا فهمیدید این تجمع قرار است مختل شود ! اتفاقی که نیفتاده را چگونه حدس زدید ؟! وقتی میخواستید تجمع را تبلیغ کنید فکر اینجا را نکرده بودید ؟! بازنشستگان کشوری دهها تجمع آنهم جلوی مجلس ترتیب دادند چطور شد تجمع تعدادی بازنشسته آنهم جلوی یک وزارتخانه آنقدر مهم شد که گمان اغتشاش آنرا بهم زد . با احساسات بازنشستگان بازی نکنید ! از خدا بترسید و متکبرانه برای دیگران نسخه خیالی تجویز نکنید ! اگر هم میخواستید مسئولین مخابرات را بترسانید , موفق نشدید , آنها را قانع کردید که هر وقت تجمعی داشتید چند تا ارازل و اوباش بفرستند تا تجمع شما کنسل شود . درست کردن یک گروه تلگرامی یک حرف است و ترتیب دادن یک تجمع حرفی دیگر که از هر کسی ساخته نیست ! اگر مخابرات حقی از بازنشستگان ضایع کرده شما روح و روان آنها را تحقیر میکنید و …

  1. سردبیر می گوید

   پارسا جان
   من یه کارت سبز خوب بهت تقدیم میکنم

 4. احمد می گوید

  هیئت مدیره و رییس کانون بازنشستگان شرکت مخابرات توسط چه کسانی انتخاب شده؟؟؟ ما که انتخابشان نکردیم اینان…با … روسا و مدیران هستند … وای بر این خاینان به قشر بازنشسته😤😤😤

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.