مدیر عامل از استانها بخواهد همان افزایش درآمد شش ماهه اول را در شش ماهه دوم نیز تضمین کنند! – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

مدیر عامل از استانها بخواهد همان افزایش درآمد شش ماهه اول را در شش ماهه دوم نیز تضمین کنند!

[box]مخابرات ما- استانها در شش ماهه اول با سربلندی افزایش درآمد نجومی داشته اند.چرا؟[/box]

 

مخابرات ما – اکثر قریب به اتفاق استانها در شش ماهه اول سربلندبوده اند! آنان حداقل ۶۰ – ۷۰ درصد بالاتر از تعهدشان کسب درآمد کرده اند!

استانهایی که توان پرداخت حقوق کارکنان را ندارند درآمدشان را محقق کرده اند! این عالی است و مایه خوشحالی!

بنابراین از مدیر عامل خواهش میکنیم دستور دهد:

۱- شش ماهه دوم ، همین روال کسب درآمد را حفظ کنند! شش ماهه دوم همیشه درآمد بهتر است اما اگر همین روند حفظ شود, کفایت میکند.

۲- به همین نسبت (یعنی نسبت حفظ درآمد- به آنان حقوق پرداخت شود!

می بینم که اخم های برخی مدیران استانی به پیشانی نشست!

چرا؟!
مگر اشکالی در این درآمد هست؟ مگر عددی تغییر داده شده؟ مگر هزینه ای به شش ماهه دوم واگذار شده؟ مگر پرداخت اضافه کاری ها و حق ماموریت ها هم به شش ماهه دوم انتقال داده شده؟ مگر ….!

 

به هر حال مدیران مناطق اگر آنقدر خبره هستند که توانشته اند آمار کسب درآمد نجومی -خواسته شده توسط مدیر عامل- را با ۷۰ درصد افزایش محقق کنند، می توانند همین روند را در شش ماهه دوم حفظ کنند!

 

 

 1. بهمن می گوید

  یه کم به مسائل بودجه نویسی ، علمی توجه کنید!!!!
  بودجه نویسی یعنی :”خالی بندی، نه!!!!!!”
  بعد یهو، ۷۰% بیشتر؟!!!!!
  آدم احساس می کنه دارن به شعورش توهین می کنن!!!
  بعد سود سهامِ “کاهش یافته ی تورمی”رو در سه قسط پرداخت می کنن!!!!!

 2. رضا می گوید

  سلام
  آقایان مدیران حق ماموریت سه ماه پرسنل را پرداخت نکرده اند اضافه کاری گفتید که واژه غریبی است وسالها در استان پرداخت نمی شود مطمئنا نگاه مدیران استانی در وهله اول در کسب در آمد افزون تر برداشت از جیب پرسنل است واین نگاه از دو سال پس از خصوصی سازی حاکم بوده و آنقدر پرسنل بدون انگیزه شده اند که تعلق سازمانی چیز پوچ وبیهوده ای است و اکثریت پرسنل از عدم استقبال مردم از سرویسهای مخابرات نه تنها متاثر نمی شوند بلکه بعضا تبلیغ سرویس اپراتور های رقیب را می کنند مشکلی که مخابرات بر خلاف اپراتور های دیگر دارد این است که مالک ندارد (یا بقول عوام صاحاب ندارد) چون اگر مالک با تعلق سازمانی داشت هیچ موقع مدیرانی که سی سال در بدنه مخابرات بودند و از ایجاد هرگونه تحولی در سیستم عاجز بودند پس از بازنشستگی در راس شرکت مبادرت به ایجاد شرکت هایی مثل شسکام-تی سی تی وان وغیره نمی کردند که خود به عنوان اعضای هیئت مدیره سالانه پاداش های کلان کسب کنند وپرسنل زیادی را مازاد بر نیازبه بدنه شرکت تزریق وهزینه ها زیادی را به شرکت تحمیل کنند آیا شرکت ویا اپراتور رقیب همین رویه را دارد؟ جواب این است ندارد. چون صاحاب دارد یک موقع بهانه می آوردیم آن اپراتور تا دو سال می تواند انحصارا از نسل ۳g استفاده کند حالا چی؟آن نسل که دیگر وارفته نسل ۵ و بالاتر آمده حالا کجاییم؟ ای کاش صاحاب داشتیم بجای ایجاد شرکت های آبکی شرکت دانش بنیانی با تحصیل کرده های نخبه وحتی دانشجویان بهترین دانشگاه را جذب تا در زمینه ای دیتا و همراه که امروزه پایه های مخابرات هستند کند و کاو کرده و موانع کارکرد سیستم را کشف و متعاقبا رضایت مشتریان و ارتقاء شرکت را در پی می داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.