سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

7 نظر

 1. 7

  یک خدمات اولی مشهد

  عالی

  پاسخ
 2. 6

  محمد

  بهتره یه فکری به حال این اختلاف فاحش دریافتی های کارمند ها با مدیرا بکنند . ضمنا باید یه فکری کنند برای اونهایی که ۳۰ سال سابقه شون تکمیله بخشی از مشکلاتشون حل میشه .

  پاسخ
 3. 5

  bahman

  این آشفتگی بازار ، اگه برای شما آب نداره برای کسایی که دستور العمل پرداخت هاو… بازنشستگی رو برای اهداف شخصی ، با اونهمه تناقض ! جا انداخته ن، نون داره!

  پاسخ
 4. 4

  شرکارگرتی

  نه بابا. به شرکتیها که میرسید پیشنهادهای در پیتی میدین. نوبت به خودتون که میرسه کارتونو خوب بلدین! عجب روزگاری شده. آدمای دنیای من فعل هایی را صرف میکنند که برایشان صرف داشته باشد!

  پاسخ
 5. 3

  hoseyn

  تا صداقت نباشد همه چیز بی فایده است مخا برات یک بام و چند هوا

  پاسخ
 6. 2

  عسگری

  خدا وکیلی این هم از اون طرحها بود!!!!!من ده تا پیشنهاد عالی دادم! مثل حذف پاداش! وپرداخت وام ۱۰۰ میلیونی یکسان از محل صندوق به همه! (حذف تبعیض پاداش ۴۰ تومانی ما با پاداش ۱۰۰ میلیونی مدیران عالی)- پرداخت پاداش یکسان به همه بدور از سنوات خدمتی!( ایجاد انگیزه وتمام کردن غائله باز ی با جدول بخشنامه بازنشستگی)- قانون مند نمودن بخشنامه به نحوی که با تغییر مدیر عامل وهیئت مدیره وتغییر سلایق ونگاه های فردی!!! حقوق حقه همکاران دستخوش چالش نشود.نظر سنجی در خصوص شناسائی آستانه تمایل به بازنشستگی همکاران ۳۰ سال به بالا! تصویب واضافه نمودن یک ریدف به مصوبات ناقص کنونی برای آندسته از همکاران که بنا به دلایل شخصی- بیماری- مشکلات خانوادگی تداوم خدمت برایشان مقدور نیست!و… اما دریغ از یک مذاکره! وتماس از سوی یه مقام مسئول در شرکت !!!.تمامی پیشنهاد ها غالبا” به بدون کار کارشناسی و بدون نگاه مثبت به سطل زباله دانی اتاق های بایگانی ارسال گردید.! مشاوران حضرات از ما دلسوخته گان نیستند وخاک مخابرات را نخورده اند! از بیرون گود آمده ونگاه سر بار به ما دارند! مثل نگاه غاصبان !!!

  پاسخ
 7. 1

  بهمن مهری

  بدم نبود.

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.