مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

پیشنهاد زبون دراز برای رهایی (از دست) ۲۰ هزار کارمندگر!

 

مخابرات ما (زبون دراز) – از این پس می نویسیم کارمند-کارگر اما می خوانیم : کارمندگر!  (البته برخی نیز نامیده اند: کارگر مند!)

اما توضیح می دهیم: کارمند قدیمی شرکت مخابرات که اینک کارگر شده!

حالا حدود ۲۰ هزار نفر کارمندگر یا کارگرمند داریم که مخابرات میخواهد از شر ما راحت شود! ضمن اینکه ۲۰ هزار کارمندگر داریم که می خواهند از شر مخابرات جدید راحت شوند!

به همین دلیل یک پیشنهاد دبش داریم!
مگر مخابرات نمی گوید ماهانه هر یک از این کارمندگران حدود ۹ میلیون تومان هزینه دارد برای مخابرات؟!

این عدد از کجا آمده نمیدانیم! فعلا هم برایمان مهم نیست! ولی قبول میکنیم!
پیشنهاد ما این است که حقوق و هزینه یک سال یک کارمند را یک جا به خودمان بدهند! قول میدهیم برویم پشت سرمان را هم نگاه نکنیم! به شرطی که تا پایان خدمت پول بیمه را خود مخابرات بدهد! ما هم مثل یک پسر خوب, دور از مخابرات بگردیم تا … زمان بازنشستگی! … بعدا بازنشست شویم و مثل هر آدم دیگر پاداش پایان خدمت خودمان را بگیریم و برویم پی کارمان!

مخابرات از هر بانکی وام بگیرد می تواند همان حقوق ماهانه ما را برای اقساطش هزینه کند!بعد از دو سال هم اقصاط تمام میشود باقیش سود است برای مخابرات! یعنی لازم نیست یک ریال از جیب خودش هزینه کند!

 

****

چطور است؟ پیشنهاد را عرض میکنم …. !

 1. یک خدمات اولی مشهد می گوید

  عالی

 2. محمد می گوید

  بهتره یه فکری به حال این اختلاف فاحش دریافتی های کارمند ها با مدیرا بکنند . ضمنا باید یه فکری کنند برای اونهایی که ۳۰ سال سابقه شون تکمیله بخشی از مشکلاتشون حل میشه .

 3. bahman می گوید

  این آشفتگی بازار ، اگه برای شما آب نداره برای کسایی که دستور العمل پرداخت هاو… بازنشستگی رو برای اهداف شخصی ، با اونهمه تناقض ! جا انداخته ن، نون داره!

 4. شرکارگرتی می گوید

  نه بابا. به شرکتیها که میرسید پیشنهادهای در پیتی میدین. نوبت به خودتون که میرسه کارتونو خوب بلدین! عجب روزگاری شده. آدمای دنیای من فعل هایی را صرف میکنند که برایشان صرف داشته باشد!

 5. hoseyn می گوید

  تا صداقت نباشد همه چیز بی فایده است مخا برات یک بام و چند هوا

 6. عسگری می گوید

  خدا وکیلی این هم از اون طرحها بود!!!!!من ده تا پیشنهاد عالی دادم! مثل حذف پاداش! وپرداخت وام ۱۰۰ میلیونی یکسان از محل صندوق به همه! (حذف تبعیض پاداش ۴۰ تومانی ما با پاداش ۱۰۰ میلیونی مدیران عالی)- پرداخت پاداش یکسان به همه بدور از سنوات خدمتی!( ایجاد انگیزه وتمام کردن غائله باز ی با جدول بخشنامه بازنشستگی)- قانون مند نمودن بخشنامه به نحوی که با تغییر مدیر عامل وهیئت مدیره وتغییر سلایق ونگاه های فردی!!! حقوق حقه همکاران دستخوش چالش نشود.نظر سنجی در خصوص شناسائی آستانه تمایل به بازنشستگی همکاران ۳۰ سال به بالا! تصویب واضافه نمودن یک ریدف به مصوبات ناقص کنونی برای آندسته از همکاران که بنا به دلایل شخصی- بیماری- مشکلات خانوادگی تداوم خدمت برایشان مقدور نیست!و… اما دریغ از یک مذاکره! وتماس از سوی یه مقام مسئول در شرکت !!!.تمامی پیشنهاد ها غالبا” به بدون کار کارشناسی و بدون نگاه مثبت به سطل زباله دانی اتاق های بایگانی ارسال گردید.! مشاوران حضرات از ما دلسوخته گان نیستند وخاک مخابرات را نخورده اند! از بیرون گود آمده ونگاه سر بار به ما دارند! مثل نگاه غاصبان !!!

 7. بهمن مهری می گوید

  بدم نبود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.