زبون دراز – آقای وزیر! تخته گاز رفتی ها! – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

زبون دراز – آقای وزیر! تخته گاز رفتی ها!

مخابرات ما (زبون دراز) – دکتر آذری جهرمی وقتی به مشهد آمد شروع کرد , تخته گاز روی آمار رفت! کاش من زبون دراز خراسانی نبودم تا الان راحت تر حرف میزدم!

خب ببینید چی میگه ایشون!

وزیر می گوید: حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکنون هشت هزار شغل به صورت غیر مستقیم و ۵۰۰ شغل به صورت مستقیم در استان خراسان رضوی ایجاد کرده است. این استان در محلی سازی خدمات از طریق فناوری اطلاعات و راه اندازی سرویس های حمل و نقل مانند ‘تاچ سی’ با استفاده از نیروهای بومی و دانشگاهی موفقیت های بسیار کسب کرده است. در این ارتباط ۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات با سود کم بهره به شرکت های دانش بنیان و بنگاههای مربوطه از سوی دولت پرداخت شده است. استان خراسان رضوی هم اکنون از نظر پهنای باند اینترنت به گذرگاهی تبدیل شده که استان های همجوار را نیز پوشش می دهد. تعداد کاربران اینترنت در استان خراسان رضوی از ۳۵۴ هزار کاربر در گذشته به دو میلیون و ۷۰۰ هزار کاربر رسیده است. از مجموع ۷۳ شهر استان خراسان رضوی، ۶۴ شهر دارای پوشش نسل سوم تلفن همراه و ۴۹ شهر نیز دارای پوشش نسل چهارم تلفن همراه هستند. راه اندازی سرویس اینترنت در یک هزار و ۷۱۵ روستا از سه هزار و ۳۰۰ روستای خراسان رضوی انجام شده و بیش از ۹۰۵ کیلومتر فیبر نوری در این استان دایر شده است.هم اکنون این خدمات در ۲۷ دستگاه اجرایی در محدوده یک هزار و ۳۰۰ دهیاری به مردم ارائه می شود.

 

یکی جلوی ایشون رو بگیره ها … اینجوری که ایشون تخته گاز روی شعارها رفتن,  با توجه به اینکه هنوز جوونه و سن و سالی نداره ، اگر همینجوری ادامه بده … سقف که میاد پایین هیچ,  آسمون میریزه روی زمین! … تو رو خدا یکی پای ایشون رو از روی پدال گاز برداره!

 

 1. بهمن می گوید

  دست جمعی یه کف مرتب بزنید ، همه چی در حالِ درست شدنه. رویه گازِ بدون ترمز ، خیلی کارا می کنه.

 2. abcd می گوید

  آقا این کی دکتر شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخ

  1. سردبیر می گوید

   ای بابا!
   حروف الفبای خارجی! .. ای حروف خارجی دوست!
   مگه شما آمار همه رو داری؟!
   حتما میدونی که من هم مدرک دکترا رو گرفتم دیگه! … اشکالش اینه که فقط من قبول دارم! بقیه قبول ندارن!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.