مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

امروز مخابرات لبخند زد.

[box]مخابرات ما- امروز از اینکه جنگ سرد در مخابرات تمام شده خوشحالیم.[/box]

مخابرات ما – امروز در مراسم  افتتاح خدمات جدید شرکت مخابرات در راستای فاز سوم شبکه ملی اطلاعات اتفاقات جالبی افتاد و برای اولین بار در کشور همه مخابراتی ها را کنار هم دیدیم.

مخابرات, همراه اول و وزیر ارتباطات بهمراه مدیر عامل همراه اول مدیر عامل مخابرات ایران, اعضای هیئت مدیره مخابرات ایران و همراه اول و خلاصه همه و همه در این مراسم زیر یک سقف جمع شده بودند و این غنیمت بزرگی بود.به این تصویر توجه کنید!

امروز خدمات مخابرات و همراه اول مورد توجه قرار گرفته بود و برای بار دوم در طی یک سال شاهد روز خوبی بودیم.امروز باز مدیران و کارشناسان ارتباطات از نوع مخابرات و همراه اول فرصتی داشتند خود را نشان دهند و برای وزیر توضیحی جالب از فعالیتهایشان بدهند.

 

به این عکس توجه کنید! پس از توضیح مهندس صدوقی دکتر واعظی حرف جالبی زد!

در اینجا بود که دکتر واعظی به مهندس صدوقی گفت: در طی ۴ ماه این پیشرفت فوق العاده بوده است. این گفته نشان میدهد وزیر حسابی ذوق زده شده بود.

امروز مخابرات حندید.این غنیمت بزرگی بود.

 

  1. امید می گوید

    سلام سردبیر محترم این خنده مخابرات چه نفعی به حال همکاران دارد در این چند سال اقایان فقط همکاران را گریانده اند و تا توانسته اند از سر و ته حقوق و پاداش ما زده اند.لبخند مخابرات زمانی است که همکاران از ته دل از عملکرد شرکت راضی باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.