ad
پنجشنبه/ ۰۶, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

13 نظر

 1. 5

  پرسنل شرکتی

  بعضیا نمیدونم چرا بدون اینکه چیزی بدونن نظر میدن .اون موقع که ما سیستمها رو از مخابراتیا تحویل گرفتیم واقعا پر از مشکل بودن .این مابودیم که مراکز رو از هر لحاظ شسته رفته کردیم و به مراکز نظم دادیم و اشکلات برطرف کردیم .اون بابایی که میگه متخصص نیستن بایدبگم که ما انواع دوره های اموزشی رو گذروندیم و ojt های مربوطه رو دادیم.طرف از سویچ شهری مخابرات با بیش از ۲۰ سال سابقه مشکلاتشون زنگ میزنه از ما میپرسه واقعا بچه های شرکتی زیرساخت تو کارشون متخصصن.بچه ها تو هر قسمتی چه سویچ چه ماکس چه فیبر چه دیتا و خلاصه هر قسمتی کاملا مسلط هستند .این نوع قضاوت واقعا نا آگاهانه و ناعادلانس.ازینها گذشته اکثر بچه ها حداقل هفت سال تو این کار هستن و تو این مدت خیلیا متاهل شدن و بچه دار شدن و سنشون رفته بالا و دیگه هیچ جا بهشون کار نمیدن . به نظرتون با این شرایط ظلم نیست تعدیل کنن؟ بیایید منصف باشیم .

  پاسخ
 2. 4

  محمد

  ۶ سال پیش نیروهای جوان و تحصیل کرده از طریق پیمانکاری با تعدادی که شرکت زیرساخت تعیین کرد وارد زیرساخت استان ها و کشور شدند ، نیروی متخصص شدند که نیروهای مخابراتی با آن همه سال تجربه الان به گرد پای این نیروهای تازه نفس نمیرسن ، از مرکز مایکرویو تا دیتا و همینطور مراکز پی سی و فیبر
  حال که تشکیل خانواده دادند و سن آنها بالاتر از سن استخدامی در ارگانها و جاهای دیگر است ، شرکت زیرساخت اقدام به تعدیل نیرو کرده که بسیار آزار دهنده و نادرست است . نیروهای متخصص و جوان و دارای خانواده که ، اگر رها شوند معلوم نیست چه بر سرشان و خانواده و فرزندانشان می آید . انشالله امسال که به فرمایش رهبر عزیزمان سال اشتغال و کار است ، فکری برای این عزیزان شود وگر نه افسوس افسوس افسوس برای ایران عزیزمان .

  پاسخ
 3. 3

  همکاررسمی

  همین الان هم شرکت های پیمانکاری که برای زیر ساخت کار می کنند اطلاعات نگهداری سیستم های زیر ساخت را از کارکنان مراکز مخابرات حال دریافت می کنند بخصوص که در استان ها همین افراد شرکت ها ی پیمانکاری زیرساخت را پرسنل مخابرات بخصوص مراکز مایکروویو مخابرات آموزش داده اند!!! معلوم نیست چرا شرکت ارتباطات ان زمان نیرو های زبده خود را رها تا با مخابرات به بخش خصوصی بروند!!!! که حالا مجبور باشد عده زیادی نیروی مازاد و بدون تخصص را تعدیل کند؟!!! بابا واقعا مرحبا به وزرای لایق!!!!!!

  پاسخ
 4. 2

  همکاررسمی

  ان زمان که برای زیرساخت نیرو ی متخصص می گرفتند نیرو های زبده که وظیفه نگهداری شبکه رادیویی و فیبر را در مراکز استان ها بعهده داشتند با داشتن ساعت های اموزشی فراوان و تجربه توام با ان در مرکز مایکروویو ان زمان همه را رها و به مخابرات منتقل و گروهی که نه مدرک و نه تجربه کار در ارتباطات راه دور داشتند و شاید بیشتر انها در مراکز سوئیچ کار میکردند با زدو بند و پارتی این نماینده و ان نماینده خود را به زیر ساخت منتقل و مجددا یک شرکت فربه دولتی با کلی نیروی مازاد و بدون تخصص و تجربه تشکیل و دوباره اموزش های تکراری را برای این افراد شروع کردند و کلی هزینه روی دست دولت گذاشتند اسم انرا هم گذاشتند خصوصی سازی مخابرات و هزاران مشکل دیگر درست کردند.

  پاسخ
 5. 1

  همکار مخابراتی

  با سلام
  گسترش شبکه فیبر نوری ، باعث شد ایستگاه های بک بن از مدار خارج شده واکثر ایستگاه ها ی دارای ارتباط رادیو خاموش شده اند .متاسفانه بچه های بخش خصوصی مازاد شده و….
  خیلی از این ها که در زیر ساخت در بخش خصوصی شاغل هستند دارای تجربه خوبی در سیستم ها دارند زیرا با اجبار زیرساخت خیلی دوره های اختصاصی را گذرانده اند در صورتی که بخش خصوصی مخابرات فقط تجربی چیزی از همکاران رسمی آموزش دیده اند. با توجه به نیروهای خصوصی ضعیف مخابرات که اغلب سفارشی وغیر مرتبط جذب شده اند ،اگر این افراد برای قسمت های رادیو ماکس و فیبر و نیرو جذب مخابرات شوند ، خیلی عالی خواهد بود.

  پاسخ
  1. 1.1

   سردبیر

   پس این موضوع واقعی است؟

   پاسخ
  2. 1.2

   یکی بودیکی نبود

   اون زمان که اسم زیر ساخت بود مخابراتیا رو راه میدادین که حالا میخای بیای مخابرات

   پاسخ
  3. 1.3

   شرکتی

   منم توشهرمون اکثراین افرادومیشناسم که ایناهم سال ۹۰ با پارتی اومدن توpc

   پاسخ
  4. 1.4

   کارمند نا امید

   بله چون در استان ما شنیدم دو تا سایت روی کوه رو طرح دادن ببندن و به حالت نیمه خاموش دربیارن و در حقیقت منطقی هم هست که ارتباط از رادیو بره رو فیبر

   پاسخ
   1. 1.4.1

    سردبیر

    یکی دیگه از اعضای سایت هم همینو نوشته بود.
    مجبوریم قبول کنیم.
    زیرساخت وظیفه نداره این همه شغل ایجاد کنه
    دولت باید برای این همه بیکار فکری بکنه.
    یا درهای اقتصاد خصوصی رو باز بذاره تا خود مردم بفکر خودشون باشن

    پاسخ
   2. 1.4.2

    یکی بودیکی نبود

    ۶ سال پیش که داشتن نیرو میگرفتن همشون با رابطه رفتن اخه لیسانس کشاورزی به زیر ساخت ربطش چیه؟

    پاسخ
    1. 1.4.2.1

     سردبیر

     ای آقا!
     مدرک خودش مرتبط نبوده!
     مدرک قوم و خویش و پارتیش که مرتبط بوده!
     شما دیگه چرا از این حرفها میزنید؟! ها!

  5. 1.5

   یکی مثل تو

   هرجا شرکتی گرفتن پارتی و سفارش درش دخیل بوده

   پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.