Ultimate magazine theme for WordPress.

اعلام آمادگی برای صادرات نرم‌افزارهای ایرانی به کشورهای آفریقایی

0 2

[box] مخابرات ما – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با وزرای کشورهای افریقایی، گفت: هم اکنون شرکت‌های تولید کننده تجهیزات مخابرات، محصولات خود را به برخی کشورهای آفریقایی صادر می کنند و این امکان وجود دارد که نرم افزارهای ایرانی نیز به کشورهای منطقه مذکور صادر شود.[/box]

مخابرات ما (محمد – سیتنا) –  دکتر واعظی در حاشیه‌ی اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی، با برخی از وزرای کشورهای آفر یقایی حاضر در این اجلاس گفت‌وگو کرد.

در این ملاقات وی با تاکید بر نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه‌ی کشورها و نقش و جایگاه ICT در ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی، از آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای صدور خدمات فنی و مهندسی حوزه‌ی ICT به این کشورها خبر داد.

واعظی با اشاره به توفیقات کشورمان در حوزه‌ی ICT، گفت: هم اکنون شرکت‌های تولید کننده تجهیزات مخابراتی محصولات خود را به برخی کشورهای آفریقایی صادر می کنند و این امکان وجود دارد که نرم افزارهای ایرانی نیز به کشورهای این منطقه صادر شود.

وی در ادامه با اعلام ظرفیت‌های موجود همکاری، از آمادگی کشورمان برای انجام پروژه های مشترک، تحقیق و توسعه و آموزش نیروی انسانی متخصص خبر داد.

***

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.