سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

10 نظر

 1. 9

  رسمی

  سلام به همه . بلاخره ما نفهمیدیم دم خروس را باور کنیم یا نبود اون را.اگه نقدینگی نیست اون پاداشهای اهدایی را برا مدیران و از ما بهتران را نیز مطرح کنید.

  پاسخ
  1. 9.1

   سردبیر

   سلام
   اون همونی که میگین کدومه؟
   خب خود اون همون رو هم اسم ببرین تا ببینیم چه پاداش های اهدایی بوده خب!

   پاسخ
 2. 8

  داود

  ضمنا اعاده بکارمون هم آبان ۱۳۸۸ بوده

  پاسخ
 3. 7

  داود

  سلام . مدیر محترم لطفا سوال بفرمایید بعضی از همکاران در زمان اختصاص سهام ترجیحی باز خرید شده بودند و چون جانباز بودند مجدد اعاده بکار شدن که ۲۳ سال سابقه دارند ولی برای آنها اول گفتن سهامی در نظر گرفته شده و قرار بود به آنها هم این سهام رو بدهند حتی بر روی شبکه مخابرات هم تعداد سهام آنها نمایش داده می شد ولی متاسفانه اقدامی انجام نگرفت آیا اقدامی هم در این مورد شده و خواهد شد است ؟

  پاسخ
 4. 6

  داود

  سلام . مدیر محترم لطفا سوال بفرمایید بعضی از همکاران در زمان اختصاص سهام ترجیحی باز خرید شده بودند و چون جانباز بودند مجدد اعاده بکار شدن که ۲۳ سال سابق دارند ولی برای آنها اول گفتن سهامی در نظر گرفته شده و قرار بود به آنه هم این سهام رو بدهند حتی بر روی شبکه مخابرات هم تعداد سهام آنها نمایش داده می شد ولی متاسفانه اقدامی انجام نگرفت آیا اقدامی هم در این مورد شده و خواهد شد است ؟

  پاسخ
 5. 5

  همکار

  در مورد یک سالی که پول کارمندان به اسم حق تقدم پیش شرکت بوده( مربوط به کسانی که تمایل به دریافت حق تقدم از سود داشته اند) سوالی نکردید که سود این پول یا سود سهمی که قرار بوده خریداری شود چه شده است؟

  پاسخ
 6. 4

  رضا

  سلا م عجب خبرنگار ویا پرسشگر بی تجربه ای بوده این آقا که با جناب مسئول مصاحبه نموده است . اگر آنهایی که از حق تقدم سهام استفاده نکرده اند و مبلغ مورد اشاره به ازای هر سهم ۱۰۸ تومان را با نظر سازمان خصوصی سازی به حساب انها واریز گردد که همین امسال کل بدهی مشمولین با سازمان خصوصی سازی تسویه میگردد . ونیازی به معطلی تا مجمع اینده نیست .چرا سهامداران را سر کار گذاشتین وعاجزین از دادن یک پاسخ ساده وشفاف

  پاسخ
 7. 3

  کارمند

  واقعا عجیبه!!!!
  چرا باید آزاد سازی سهام ترجیحی به آخر سال ۹۷ موکول بشه؟ آخرین قسط این سهام میبایست در سال ۹۶ یعنی امسال از محل سود سهام ( که اخیرا اعلام شد) کسر شده و به حساب سازمان بورس پرداخت بشه تا سهام آزاد بشه یعنی حداکثر تا آخر سال ۹۶.
  ای کاش مصاحبه کننده از آقای بیگدلی می پرسید چرا یک سال تاخیر در آزادسازی سود سهام باید باشه؟
  اصلا چرا شرکت مخابرات سود سهامهای دو سال پیش را که از کارمندان کسر کردند رو به حساب سازمان خصوصی سازی واریز نکرده تا بدهی کارمندان به بروز شود؟

  پاسخ
 8. 2

  مهدوی

  بر اساس شنیده ها ظاهرا” معاونت محترم مالی دارای مجوز از سال ۹۲ برای بازنشستگی تشویقی است! ایا این عدالت است! ؟وظاهرا” سال گذشته بخشنامه مصوب ابلاغی بازنشستگی که در مرداد ماه به طور جامع ابلاغ شده است!!!!!!!!!!با مشاوره های معاونت نیروی انسانی وقت ومعاونت مالی ابلاغ نشده وفقط برای سمت های خاص ومدارک زیر دیپلم در دی ماه ابلاغ شده است! ایا این نوعی تبعیض وصراحتا” بی عدالتی نیست!؟

  پاسخ
 9. 1

  هاشمی سنجانی

  با سلام خدمت سردبیر محترم سوالی داشتم میشه بفرمائید اگر سود سهام ترجیحی کارکنان ۷۰ میلیارد تومان میشود ، سود سهام اعتماد مبین چند میلیارد تومان می شود و اگر سود کارکنان رقم قابل ملاحظه ای است و ناچارند در سه قسط پرداخت نمایند سود اعتماد مبین رو چند قسطه میدهند

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.