Ultimate magazine theme for WordPress.

زبون دراز- خدا شانس بده …. اینطوری ….

5 2

مخابرات ما (زبون دراز) – در کهنه فرهنگ های قدیمی گاهی از پیشوند (خر) استفاده می شود بعنوان خیلی عظیم!

(سردبیر …. این بخش قابل انتشار نبود!)

جسارت نباشد به ساحت مقدس کسانی که از کلماتی دیگر در این باب استفاده می کنند!

از درس ادبیات که بگذریم، به جان همه بزرگان درگذشته قسم! به جان همه شانس داران تازه وفات یافته! اصلا این خریداران مخابرات روی شانس خوابیده اند! اصلا هیچ کلامی میزان شانس آنها را تعریف نمی کند!

شانس از این بالاتر که:

۱- یک شرکت ورشکسته را از تو بگیرند, سود سالانه قابل توجه به شما بدهند؟

۲- یک شرکت بدهکار به کارگر و پیمانکار را تحویل بگیرند،بدون هزینه بکوبند توی چانه همه طلبکاران و کسی جرات جیک زدن نداشته باشد؟

۳- وزیر یک کشور بیاید در مجلس یک کشور , از تو ،سهام و شرکتت دفاع کند؟

۴- دولت یک کشور در مقابل تمامی کارگران بایستد،همه را بگذارد گوشه دیوار و سودش را بریزد توی جیب شما؟

۵- کارگر برای تعریف حقش جرات نکند برود طرف دولت و وزارت کار و …..!

 

خداییش اگر بخش خصوصی خواب میدید که در صورت تحویل دادن مخابرات به دولت، اینطوری برای همیشه عروسی  به کوچه آنها می آید، عمرا حتی یک روز در تحویلش تردید می کردند!

خداییش اگر خریدار مخابرات به خواب شبش می دید که دو عنصر مهم از سه عنصر حیاتی یک کشور (دولت و مجلس) از او حمایت می کنند, از همان ابتدا مخابرات را به دولت تحویل میداد!

خریدار مخابرات وقتی خودش در مخابرات بود، اقلا قدری حرمت کارگر را نگه می داشت! اما حالا دولت همچین جاده را برایش صاف کرده است که اگر اجازه نفس کشیدن به کارگر بدهند باید برود خدایش را شکر کند!

به جان شما من همچین گیج  میزنم که هنوز در کف جلسه صبح بین وکلا و وزرا مانده ام!

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

 1. صمدی می گوید

  خب ! جیگرا! شب های ۱۹تا ۲۳ ماه رمضان برای همین مسئولین است که توبه کنند تا سال دیگه! دین یعنی همین!ابزار دست جهت باز کردن پیچ های رانت خواری !ادمها قیمت دارند!یه عده با مالکیت مخابرات!یک عده با سمت های هیئت مدیره!یک عده با پست های معاونت ویه عده با پست های مدیر کل ورئیس اداره!مابقی هم با چوب قانون وشلاق!همه بالائی ها راضی!به جهنم ما کارگرای دون پایه!.یه معاون ویا مدیر کل دیدی بیاید از نحوه حقوق ومزایا ورانت وام های ودیعه وپاداش های نامتوازن وسفر های خارجی واضافه کاری وتعطیل کاری وجبران خدمت وحق جذب وحق سرپرستی و……. صحبت کنه وخواستار اقامه تعادل بشه!نه!اصلا” یه جمله خاصه مدیران این نظام است .” وقت غنیمت شمرید یاران که گاه گذر است” یعنی تا سفره بازه لقمه رو بزرگتر بردار.ممکن فردا ما دیگه سر سفره نباشیم .بازم می به جهنم هرچه کارگردون پایه است

 2. ناشناس می گوید

  خصوصی سازی تو ایران . یعنی رانت بازی. یک سری دولتمردان بانفوذ در لباس خصوصی شرکتها را مفت میخرند. خصوصی سازی در ایران یعنی نابودی طبقه کارمند و کارگر سطح پایین. یعنی پرکردن جیب یک مشت آدمهای از خدا بی خبر. نگاه کنید در همین مخابرات بعد از خصوصی سازی زندگی مدیران را برید ببینید. چه وضعهای بهم زدند
  خدا ازشون نگذرد

 3. گیلانی می گوید

  سلام نماز زوزه شما قبول بابا ما کردیم این بیمه اا دیگر خوب است که هزینه درمان را نمی دهد زنگ می زنی معلوم نیست اصلا فاکتور هایت چه شده بیمه به رفاه حواله می دد رفاه به بیمه حواله می د قبلا هکمک هزینه دارو ۷۰% بود حال ۳۰% ان هم نمی هند چه باید کرد روز به زوز بدتر می شود

 4. کارگر می گوید

  تقصیر خودمون بود رای به روحانی دادیم

 5. پیام.ا می گوید

  الحق راست گفتی ولی سردبیر محترم و یا دولت .خدا قیامتی هم هست؟؟!!؟تا کی حق کارت پایمال میکنند؟؟!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.