سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

3 نظر

 1. 2

  رضا

  سلام . جناب سردبیر محترم اصلا طرح موضوع با تیتر زبون دراز به ان صورت صحیح نبود .واین آقای مطلع هم با آوردن بخشی از متن قرار داد جان مطلب یا درخواست یا سوال سهامداران را پاسخ نداد . سوال اینجاست که سهامداران مخابرات سهامی خریداری نمودند وبه ازای آن میزان معینی وجه بدهکارند .اگر مبلغ حاصل از فروش سهام حق تقدم را در نزد سازمان خصوصی سازی کارسازی نمایند . تمام سهامداران ترجیحی مخابرات که از حق تقدم استفاده نکرده اند .فقط مبلغ ناچیزی کمتر از ۴۰۰۰۰۰ هزار تومان به سازمان بدهکار می شوند که با این مجمع پیش رو وبرداشت این مبلغ طبق قانون چون دیگر به سازمان بدهکار نمی باشند سهامشان باید تماما آزاد گردد و دیگر آن زمان ده ساله موضوعیت پیدا نمی کند . آیا مخابرات به این سوال اساسی پاسخ خواهد داد . یا مبالغ سهامداران را در حساب های مخصوص وبدون اینکه ملزم به پاسخگویی وشفاف سازی باشد نگه داری خواهد نمود . اگر آقای مطلع روشنگری نماید .جای تشکر دارد .

  پاسخ
  1. 2.1

   سعید

   سلام همانگونه که دوست عزیز نوشتند پس از چند سال بدهی هریک از ما کارکنان کمتر از پانصد هزار تومان است اما با یک حساب سرانگشتی اگر مبلغ خالص فروش هر سهم حق تقدم فقط صد تومان باشد فردی که ۷۲۰۰۰ سهام دارد مبلغ هفت میلیون و دویست هزار تومان طلب کار می شود پس اگر بپذیریم که بدهی ۵۰۰هزار تومانی به سازمان خصومتی سازی هم پرداخت شود این فرد مبلغ شش میلیون و پانصد هزار تومان طلبکار می شود ..
   .ایهالناس .این اگر اختلاس نیست پس چیست ؟

   پاسخ
 2. 1

  رضا

  همه اینها درست ولی با پرداخت قسط عملکرد ۹۵ مبلغ حاصل از فروش حق تقذم استفاده نشده بیشتر از مانده بدهی خواهدبود!ِ یعنی بایستی کل سهام ترجیحی +سهام جایزه آزاد و مازاد مبلغ نیز به همکاران پرداخت شود

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.