مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

نصب سیستم جدید هشداردهنده کابل های مخابراتی در الشتر

[box] مخابرات ما – هر سال ، سرقت کابلهای مخابراتی در سراسر کشور هزینه های سنگینی را بر دوش شرکت مخابرات ایران  میگذارد و  راه حلی که بشود جلو سرقت کابلهای مخابراتی را بگیرد تاکنون ارائه نشده است . [/box]

 

مخابرات ما (محمد – خبرآنلاین) –  به همت ریاست و کارکنان اداره مخابرات شهرستان الشتر و برای جلوگیری از سرقت کابل‌های مخابراتی، سیستم جدید هشداردهنده در بعضی از مناطق شهرستان الشتر که احتمال سرقت کابل دارند نصب شد.

 پیریایی با اعلام این خبر گفت : اخیرا اداره مخابرات شهرستان سلسله برای جلوگیری از سرقت کابل‌های مخابراتی و عدم قطع ارتباط خطوط تلفنی مشترکان، سیستم جدید هشداردهنده را نصب نموده و با اعلام هشدار آن پس از اطلاع به پلیس، مرکز مخابرات و پیمانکاران مخابراتی ، سارقین را به دام می‌اندازد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بازدهی مطلوب سیستم‌های نصب شده مقرر شد جهت جلوگیری از سرقت کابل‌های مخابراتی سیستم مذکور در تمامی نقاط شهرستان الشتر علی‌الخصوص مراکز مخابراتی روستایی این شهرستان نصب شود.

***

پی نوشت (ادیتور)  – اگر بشود این سیستم را در مخابرات سراسر کشور نصب کرد سرقت کابلهای مخابراتی به حداقل خواهد رسید.

 1. حامد شاکریان دربندی می گوید

  سلام

  ریشه سرقت را شناسایی و خشک کنید ! اقدامات روبنایی نتیجه ای ندارد .

 2. تانوما می گوید

  سلام
  خیلی جالب و کاربردی است. لطفا برای کل کشور اقدام کنند.

 3. Payam می گوید

  در استان همدان مراکز روستایی از تقریبا ۹ سال پیش سیستم جلوگیری از سرقت یا هشدار دهنده قطع کابل نصب و راه اندازی گردیده و چندین بار هم موفق عمل کرد و دو اکیپ سارق هم در شهرستان ملایر دستگیر شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.