Ultimate magazine theme for WordPress.

حضور وزیر ارتباطات در مخابرات منطقه کرمانشاه

0 3

[box]مخابرات ما- وزیر ارتباطات در کرمانشاه حاضر شد و پروژه های بسیاری را در مخابرات افتتاح کرد.[/box]

مختصری از گزارش روابط عمومی استان

مخابرات ما – دکتر واعظی وزیر ارتباطات این بار به کرمانشاه رفت تا بیش از هزار پروژه را در مخابرات این منطقه افتتاح کند.

در این مراسم دکتر رازانی استانداراستان ، مهندس قبادیان مدیرمخابرات منطقه کرمانشاه، و جمعی از مدیران و مسئولان استانی حضور داشتند که  چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه در کرمانشاه برگزارشد .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم با بیان اینکه امروز با افتتاح این پروژه ها به اهداف خود رسیدیم و علاوه بر افزایش پهنای باند و فیبر نوری می ‌توانیم بگوییم که ۱۰ شهر از اینترنت نسل ۴ و ۱۰ یا ۱۲ شهر از اینترنت نسل ۳ بهره مند شده اند.افزود: امیدواریم تا پایان عمر این دولت همه شهرهای کرمانشاه اینترنت نسل ۳ داشته باشند.

دکتر واعظی همچنین با ارائه برخی از امارها گفت: در ابتدای دولت یازدهم هیچ روستایی اینترنت نداشت، هیچ شهری اینترنت نسل ۴ نداشت و تنها ۳ شهر اینترنت نسل چهارم داشتند. اما اکنون ۲۷۰۰۰ روستا اینترنت دارند و بیش از ۷۰۰ شهر از اینترنت نسل ۴ استفاده می کنند.

سفر وزیر ارتباطات تا عصر پنج شنبه ادامه می یابد تا از نزدیک درجریان آخرین اقدامات انجام شده درحوزه ICT قرار گیرد.

بازدید از مراکز آ پا،نشست با فعالان دانشگاهی،بازدید از مراحل ساخت دیتا سنتر استان، افتتاح مرکز تسهیل گری کسب و کارهای نوپا، شرکت در شورای اداری سنقر و هرسین،بازدید از پارک جوانرود، شرکت درشورای اداری جوانرود و کرمانشاه و مصاحبه خبری از مهمترین برنامه های این سفر استانی است.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.