Ultimate magazine theme for WordPress.

در پایان دهمین سال فعالیت سایت , تغییراتی خواهیم داشت./صاحبان لوح و تندیس ها مشخص شد.

6

[box]مخابرات ما- دو کار مهم در این چند روز انجام شده.سیاست گذاری و تندیس ها.[/box]

مخابرات ما (سردبیر) – اینک ده سال از عمر سایت می گذرد.در آغاز یازدهمین سال فعالیتش اگر تغییری اساسی در سیاست هایش ندهیم قطعا مسائلی پیش می اید که مورد علاقه هیچکس نیست.

این سیاست ها را حداقل بمدت یک سال ادامه می دهیم.

البته اعلام سیاست ها را می گذاریم برای روز (پایان ده / شروع یازده).

اما صحیت از لوح تقدیر و تندیس برای من , سراسر اضطراب و فشار روانی است.طبیعی است که نگران باشم.نگران انتخاب هایمان, نگران ..انتخاب هایمان … (این دو با هم فرق دارد)! از سویی نگران طرح خود تندیس ها هم هستم.اینکه زیبا از آب در بیاید تا شایسته خوانندگان و اعضایش باشد.اینکه شایسته انتخابهای اعضای سایت باشد … بسیار سخت است!

 

بهر حال از بحث انتخاب ها گذشته ایم.

دیگر خواهش میکنم از انتخاب جدید حرف نزنید.از تاکید روی انتخاب های فعلی هم حرفی نزنید.همه چیز برای قالب گیری رفته است دست طراح !

می دانید که تندیس ها یا لوح ها دقیقا بنام فرد ساخته  می شود.

آخرین ویرایش روز خود لوح و تندیس صورت می گیرد! اینکه لوح باشد و تندیس روی آن سوار باشد! اینکه تندیس به تنهایی باشد! اینکه لوح باشد اما …. ! اینها دیگر بحث های قشنگی است ولی خسته می کند آدم را!

این بحث ها امروز و فردا بسته می شود و … دیگر تمام! … یعنی اسامی را داده ایم , به محض اینکه طرح قطعی شد … همه چیز آماده باشد.

***********

فقط چند نکته در مورد تندیس ها!

  1. ما هرگز بخود اجازه نمی دهیم بهترین های مخابرات ایران را انتخاب کنیم.این کار اهرم هایی میخواهد که ما نداریم. ما فقط از کسانی که با نظر خوانندگان و اعضای سایت در طول سال ۹۵ , یک کار برجسته و خوب برای کارکنان انجام داده اند با اهدای تندیس تشکر میکنیم…. همین! … نه بهترین مدیر را برمیگزینیم و نه می توانیم …
  2. به مناسبت پایان دهمین سال , از کسانی که در طی این سالهای اخیر , از ۹۰ به این طرف , در فضای سایت محبوب خوانندگان بوده اند یا برای اطلاع رسانی به همکاران کمکی کرده اند تشکر میکنیم.(البته با اهدای همین یادگاری).
  3. از میان خوانندگان و اعضای سایت , سه نفر را که سبقه قدیمی دارند برگزیده ایم! خیلی دلم میخواهد به چند نفر دیگر هم تندیس بدهم , ولی چه کنم … اطلاعات شخصی ارسال نکرده اند.
  4. بطور سمبلیک از یکی دو نفر از همکاران غیر حرفه ای سایت که در کنار سردبیر کار میکنند تشکر خواهیم کرد.
  5. اگر بخواهیم به همه آنهایی که در ذهن ما شایسته دریافت هدیه یادبود هستند , تندیس بدهیم باور کنید از صد هم خواهد گذشت! اما تعداد زیاد از ارزش آن خواهد کاست! ضمن اینکه توان مالی ما بیش از این نیست! یعنی … راستش .. کمتر از این است.

شما عزیزان , همیشه و در هر حالتی در کنار ما بوده اید و در هر شرایطی , ما را همانگونه که هستیم پذیرفته اید.

قطعا با سیاست های جدید ما کنار خواهید آمد.همه ما باید مدتی صبور باشیم تا شاید فرصتی پیدا کنیم و با مشورت و گفتگو , به مرز مشترکی برسیم!

 

پایدار باشید.

سردبیر

۲۴ فروردین ۹۶

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

نظرات