Ultimate magazine theme for WordPress.

غیر محرمانه های سمینار کیش به قلم یک نویسنده!

11

[box]مخابرات ما- ما فقط به ذکر جملات خاصی می پردازیم که در ابتدای سخنرانی است.و عکسی منتشر میکنیم که از بیرون سالن همایش و قبل از همایش گرفته شده [/box]

نویسنده : نادری ۸۰

مخابرات ما – مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در ابتدای سخنرانی اش در سمینار کیش به نکاتی اشاره میکند که ذکر دوباره آن شاید بد نباشد.

از آنجا که دکتر سرائیان شرعا و عرفا همه را به عدم انتشار سخنرانی فرامی خواند ما نیز به خواسته ایشان احترام میگذاریم و فقط به ذکر ابتدائی ترین جملاتش می پردازیم! تا آنجا که از آن لحظه به بعد , همه چیز را محرمانه می کند!

دکتر سرائیان با تاکیدی فراتر از حد انتظار می گوید :

[box type=”info”]

ما نیامده ایم اینجا که هم را ببینیم .قرار است برنامه های اجرائی تا پایان سال را دقیق و روشن و شفاف بین حوزه های ستادی و حوزه های عملیاتی مراوده بشود و هر کسی که از اینجا می رود بیرون, بداند که نکلیفش را تا پایان سال چیست پس خواهش میکنم همه دوستان توجه ویژه داشته باشند و عرایض بنده را در طی این صحبت ها بعنوان تکالیف و دستورات اجرائی و مدیریتی که همزمان به گفته های من ابلاغ می شود کسی منتظر بخشنامه و دستور العمل نباشد.

از همینجا یادداشت می کنیم و بعنوان برنامه اجرائی , چه در ستاد و چه در کل کشور داشته باشیم….

آخرین نکته اینکه مطالبی که در حرفهای من خواهد بود یا د رکارگاهها مطرح می شود مطالب محرمانه شرکت مخابرات ایران که در فضای رقابت باید محرمانه گی آن حفظ شود لذا خواهش میکنم هیچگونه خبری , هیچگونه مطلبی از ارائه من یا مطالب کارگاهها چه امروز چه فردا عزیزان بعنوان یک تکلیف حرفه ای اخلاقی  شرعی و کاری انتشار ندهند .

مسئول انتشار خبر چه در مناطق استانی , چه ستاد روابط عمومی است که اگر ضرورتی در موردی داشته باشد عمل خواهد کرد.پس چه مسئول چه غیر مسئول چه بقیه دوستان امانتداری کنند و هیچکدام مطلبی از موضوعاتی که مربوط به این جلسه است را منتشر نکنند.

[/box]

بهتر است خودتان متن صوتی نظرات ایشان را هم گوش کنید :

 

 

 

 

ما تمکین می کنیم و به تک تک گفته های ایشان احترام میگذاریم.

لذا بدستور سردبیر , با همه سختی روانی , تمام مطالبی که در مورد سمینار بوده است از سطح سایت خارج کردیم.حتی بخش آدرس و عکس هایش را!

اما ذکر دو نکته را بد نمیدانیم:

۱- مخابرات مورد توجه کدام رسانه ها قرار گرفته است که لازم باشد سمینارش را محرمانه کنیم؟ چرا کلاس درس باید مورد توجه رسانه ها باشد؟ مخابرات به مدیرانش آموزش می دهد, آیا غیر از این است؟کدام داده های محرمانه اینجا مطرح شد؟

۲- وقتی مدیر عامل شرکت می فرمایند تمام آنچه را در اینجا مطرح می شود بعنوان دستور العمل فرض کنید, آیا ضرورتی ندارد آحاد کارکنان از آن مطلع شوند؟ همان نیروی انسانی که مدیر عامل محترم نقش اساسی برای آن در نظر گرفته اند؟ یا اینکه تمام مطالب این شرکت برای گروه کارکنان طبقه بندی شده است و نباید از آن مطلع باشند؟

اینها اگر در سطح مدیران بماند که , کارش تمام است! اگر بخواهد به سطح کارکنان برسد , باز هم محرمانه می ماند؟!

۳-وقتی مدیر عامل محترم می فرمایند هر کسی که از این سمینار خارج شد , تکلیفش را تا پایان سال روشن , صریح و شفاف می داند دو نکته لازم به یادآوری است:

الف – از این پس , ما از همین بعد وارد بحثهای مخابراتی می شویم! از همه مدیران سوال می کنیم شما که در سمینار حاضر بوده اید تکلیفتان تا پایان سال چیست! آیا این سوال و جوابهایش محرمانه است؟

ب- آیا اگر صرفا همین افراد بدانند که تکلیفشان چیست, مشکل شما حل است؟ ۵ نفر در یک استان؟

کاش می شد بیش از این نوشت!

اما متاسفانه مدتهاست سردبیر این سایت , نوشتن بیش از این را جایز ندانسته و بحث های شدید ما را محرمانه کرده است (!!!) وگرنه زودتر از اینها مدیریت ارشد التفات می داشت که مشکلش چیست و …! …

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

نظرات