Ultimate magazine theme for WordPress.

زبون دراز- فقط در مخابرات شما چنین چیزی ممکن است! عدم دعوت از صاحبان طرح ها!

17

[box]مخابرات ما- ما چشمه های زیادی در شرکت مخابرات ایران (شما) دیده بودیم.ولی باور کنید این یکی خیلی زیباست![/box]

مخابرات ما (زبون دراز)  –  همیشه گفته ایم , هنر ما مخابراتی ها این است  که بهترین طرح ها و پروژه ها را بخوبی خرابش می کنیم! مختص دیگران هم نیست.خوشبختانه عادتی خانوادگی در مخابرات شماست!

یکی از زیباترین طرح هایی که اخیرا  اعلام شد , موردی بود که دکتر سرائیان مدیر عامل شما (شرکت مخابرات ایران)  اعلام کرد.او از فرصت همایش سالانه مدیران مخابراتی استفاده کرد و از استانها خواست هر یک بهترین و شاخص ترین کار خود در سال ۱۳۹۵ را در این همایش عرضه کند.

حاضران به طرح های نمایش داده شده (presentation) امتیاز می دهند تا در نهایت کار برتر انتخاب شود!

 

باور بفرمایید بعد از سالها تازه گی و طراوت را در طرح  حس کردیم. طرح خوبی است.واقعا در نوع خود جالب است.

اما . … عرض شد که .. ما مخابراتی ها سابقه زیادی در خراب کردن طرح ها داریم! هیچ دلیلی ندارد این طرح را بگذاریم سالم در برود!

لذا همینطور شش دانگ حواس ما به این طرح بود تا ببینیم در کجا بندی به آب داده می شود.ا… تا اینکه …. شد …!

لیست دعوت شدگان استانی رسید.البته ظاهرا در این همایش مدیران ارشد و مناطق برای کارهای دیگری هم دور هم جمع می شوند لذا حضور مدیر منطقه ضروری است!

پس از آن مدیران آی تی استانی ظاهرا دعوت شده اند.و … تک و توک .. آدم های دیگر … معاونت استانها . کس دیگری هم لازم است دعوت شود؟

نخیر! پرونده دعوت ها بسته شد! … چیه؟! …. انتظار دارید صاحبان طرح های برتر استانی هم دعوت شوند تا طرح خود را ارائه کنند (present نمایند)؟ …. زهی خیال باطل! … اشتباه کرده اید !

لیست مدعوین بسته شده است و دیگر کسی از استانها دعوت نشده!

یکی نیست بگوید پدر آمرزیده! پس چه کسی قرار است پاور پوینت کارهای شاخص استانی را ارائه نماید؟ چرا نباید تیم یا نفرات شاخصی که چنین کار برجسته ای را تدارک  دیده اند , خودشان برای ارائه آن حاضر شوند؟

 

نه دیگر! برمیگردم به همان حرف اولم! … فقط شما بمن بگویید فکر میکنید چه کسی باید این کار برجسته را بصورت پاور پوینت ارائه کند؟! ….هر کسی پاسخش را بدرستی بدهد از سردبیر برایش یک تندیس می گیرم ….! قول مخابراتی می دهم! …

سفر به کیش , به سلامت!

زبون دراز

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

نظرات