چهارشنبه/ ۰۱, فروردین ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

9 نظر

 1. 8

  محمد علي زاده

  باید به جناب آقای صابر فیضی گفت سوادتان خیلی وقته نم کشیده ، شبکه جدید نوری مخابرات در شرایط فعلی چنان شرایط مطلوب پهنای باند را برای مشترک در استفاده از سرویسهای متنوع فراهم مینماید که انشااله مخابرات با این اقدام نوسازی شبکه، جبران عقب ماندگی های گذشته را خواهد کرد. ایمان داشته باشید شبکه جدید سهم زیادی از بازار دیتا را به خود اختصاص خواهد داد. وقتی مشترک در شبکه جدید ارتباطی، ریالی بابت مکالمه و صدا وجه پرداخت نمیکند و تنها از طریق خرید حجم های اینترنت بسیار مناسب ، از کلیه سرویسهای درخواستی بهره مند میشود انشااله وضعیت درآمدی شرکت بهبود خواهد یافت.

  پاسخ
 2. 7

  گرگانی

  آزمـوده را آزمـودن خطاسـت .

  پاسخ
 3. 6

  یزدانی فر

  پاسخ ها‌ و راهکارهای ایشان کاملا در جهت منافع شخصی خودشان است نه منافع مخابرات و حق هم دارند
  اما سوال من این است ایشان با این نبوغ و راهکارهای طلایی موقعی که مدیر مخابرات بودند چه گلی به سر مخابرات زدند؟

  پاسخ
 4. 5

  ناشناس

  سلام
  آقای مهندس فیضی مرد کهنه کاری است.
  صحبتهایشان برگرفته از تجارب فنی و غیرفنی ایشان می باشد.
  ولی فعلا برای مخابرات این صحبتها گمراه کننده است.
  مدیران دقت کنند.

  پاسخ
 5. 4

  سیدعلی

  باسلام و مبارکی سال نو
  با توجه باینکه مخابرات و پرسنل حق تعریف شده دارنند اگر خدا ناخواسته مهندس و دیگر یاران برای پیشرفت مخابرات از حقوق پرسنل خواسته یا نخواسته گذشته باشند چند صباحی دیگر که تمام عناوین و پشتیبانان حذف می شونند جناب مهندس و یاران برای اخذ پاداشی که شاید ازش هم استفاده نکرده و نکنند ، چه پاسخی برای پرسنل زحمت کش که بسان شتر مرغ باهاشون رفتار شده ، و همیشه حقشون را مخابرات ضایع نموده ، دارنند
  بخصوص بازنشسته های سال ۸۸ بعد از خصوصی سازی
  منکه که در سی سال خدمت سعی کرده بودم پاک و پاکیزه کار کنم از حقم نمی گذرم

  پاسخ
 6. 3

  سعید

  اگر هیات مدیره مخابرات برنامه بلند مدت مدونی نداشته باشند بزودی بازار اینترنت و دیتا را به رقبا واگذار خواهند کرد.منکه یک مشترک اینترنت مخابرات هستم و علاقه مند و دلسوز شرکتم هستم از کیفیت خط منزل خودم که ۲۵۶ است راضی نیستم ودر اولین فرصت پس از کاهش قیمت رقبا، خط اینترنت خودم را تغییر میدهم .

  پاسخ
 7. 2

  محمد

  حق با مهندس فیضی است . متاسفانه مدیران فعلی شرکت چشم خود را بر واقعیات درونی مخابرات بسته اند. سوار بر ماشین فرسوده ای شده اند و انتظار دارند با بازسازی این ماشین فرسوده توان رقابت با ماشینهای امروزی را پیدا کنند . ساختار فعلی مخابرات ایران یک ساختار گسترده شبه دولتی است که در خرده فروشی وجذب مشتری توان رقابت با شرکتهای جدید که دارای ساختار جوان و چالاک می باشند را نخواهد داشت . شرکت مخابرات با توجه به زیر ساختهای خود می توانست در عمده فروشی ظرفیت به شرکتهای رقیب درآمد خوبی کسب کند ولی متاسفانه به گونه ای عمل شده که رقبا به فکر ایجاد شبکه جدید برای خودشان افتاده اند ودیگر روی زیر ساختهای مخابرات حساب نمی کنند .

  پاسخ
 8. 1

  محمود4آزی

  عرض سلام و خسته نباشید
  سوال داشتم که آیا شرکت مخابرات ظرفیت استفاده از مهندس فیضی و نظرات ایشان را نداشته و یا اینکه مهندس فیضی فضای مخابرات را مناسب ایده های خود ندیدند؟!

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.