مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

یک گلایه و یک انتظار

[box] مخابرات ما – معارفه مسئول جدید مخابرات بشرویه، این امیدواری را حاصل می کند که بخشی از نیازهای شهری در حوزه ارتباطات مرتفع شده و هر روز به خدمات دهی به مشترکان افزوده گردد.. [/box]

مخابرات ما (محمد – شبکه اطلاع رسانی راه دانا) – توسعه مخابرات در یک کشور به عنوان بستر توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به شمار می‏رود. تبادل علمی – فرهنگی، گفت و گوی تمدن‏ها، بازاریابی و تجارت در گرو ارتباطات است و در دنیای امروز مخابرات بستر ارتباطات سریع و سالم است.

معارفه مسئول جدید مخابرات بشرویه، این امیدواری را حاصل می کند که بخشی از نیازهای شهری در حوزه ارتباطات مرتفع شده و هر روز به خدمات دهی به مشترکان افزوده گردد.

طی مراسمی که باحضور مدیر عامل شرکت مخابرات خراسان جنوبی برگزار شد “محمد پور ” از سمت مسئولیت مخابرت بشرویه خداحافظی  و “سید حسین تافته” به‌عنوان رئیس جدید مخابرات شهرستان بشرویه معرفی گردید.

در شهرستان بشرویه نیز بهره مندی از خدمات ارتباطی در روستاهای محروم و دوراز دسترس شهری از نیازهای این شهرستان محسوب می شود.

برخورد عادلانه و اطلاع رسانی دقیق از وضعیت خدمات دهی مخابرات در سطح شهرستان به مشترکان از دیگر انتظارات در بشرویه است.

کما اینکه عدم صدور قبوض تلفن خانگی در چندین دوره مختلف و قطع تلفن به خاطر بدهی هایی که مشترکان خودهم خبر ندارد در سال جاری آن هم باهدف کاهش توزیع قبوض تلفن از جمله گلایه هایی است که موجب نگرانی تعدادی از مشترکان شد.

این اقدام که به منظور حذف قبوض کاغذی و جایگزینی روش های نوین پرداخت خدمات مخابرات صورت گرفته هرچند اقدامی متناسب با پییشرفت روز افزون خدمات الکترونیکی  در کل کشور است ولی روش های برخوردی با مشترکان گویا رضایت بخش نبوده است.

با این حال انتظار می رود برای نهادینه شدن و یا تغییر خدمات ، ابتدا آمادگی و زمینه ایجاد آن فراهم شده ،جامعه برخوردار اعم از باسواد و بی سواد، پیر و سالخورده و… نیز مدنظر قرار گرفته و سپس اطلاع رسانی دقیق صورت گرفته و بعد اقدام گردد.

امید است  تا در دوره مسئولیت جدید مخابرات بشرویه شاهد افزایش خدمات به مردم شریف بشرویه و گسترش دامنه خدمات مخابراتی در روستاهای مورد نیاز باشیم.

KHABAR-gozaresh-1-250x80

***

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.