مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

شبی بیاد ماندنی در کمپین ره نگاشت مخابرات ما.

[box]مخابرات ما-مهندس قبادیان, مدیر منطقه کرمانشاه در شبی بیاد ماندنی مهمان گروه کمپین ره نگاشت در مخابرات ما بود. [/box]

 

مخابرات ما – جوانان مخابرات در گروهی تحت نام کمپین ره نگاشت مخابرات ما دور هم جمع شده اند.مدیران زیادی هم آنان را همراهی میکنند.این گروه می خواهد ره نگاشت را تحلیل, آنالیز, موشکافی و در نهایت یاری دهد.

این گروه برای رسیدن به هدف,  تاکنون بیش از ۳۰۰ نفر از علاقمندان را دور هم جمع کرده است از مجموعه مدیران و کارکنان جستجوگر مخابرات.

در این گروه ره نگاشت , مسیر تحول مخابرات به بحث گذاشته می شود و هر بار یکی از مدیران موثر مهمان بحث آنان خواهد بود.

از آنجا که کرمانشاه از ابتدای ره نگاشت برای شناسائی و پیاده سازی ره نگاشت تلاش زیادی کرده بود , اولین مهمان ویژه ره نگاشت مدیر منطقه کرمانشاه بود, مهندس قبادیان.

سه شنبه شب , حدود یک ساعت و نیم در این گروه , سوالات مختلفی توسط اعضا از مهندس قبادیان پرسیده شد و او صبورانه پاسخ داد.ما منتظریم این گروه خلاصه ای از سوال و جوابها را برای انتشار آماده کند.

چنانچه این گروه بتواند حاصل تحقیق و تلاشش را بصورتی مدون و هفتگی منتشر کند, جایگاه مناسبی در فضای تحقیقاتی مخابرات از آن خود خواهد کرد.وگرنه, مانند همه گروههای دیگر , بیشتر به گفتگو محدود خواهد شد تا تدوین منشوری هدفمند.

بهر حال حضور مدیران در این گروه غنیمتی است که به غنی شدن محتوای گفتگوها کمک خواهد کرد.

 

  1. مریم می گوید

    خداوند پشت و پناه ایشان باشه. در کارشون موفق هستند ایشالا موفق تر هم خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.