ad
شنبه/ ۰۱, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

2 نظر

 1. 1

  یاسر

  آقای سردبیر این شاه کلید هم به آقای سرائیان ارائه فرمایید که با این برنامه های که تا الان جز سورپرایزکردن جماعت کارگری زیردستشان هیچ بهره ای نداشته و مهره های خودشون رو از ی جایی به جای دیگه می برند و میارند و از پاداش و انگیزه کارکنان می کاهند، اگر نتیجه ای را که از این برو و بیاها نگیرند مدیرعامل AT&T هم جای ایشان بیاد و بخواهد کار کند، نیروهای زیرمجموعه دیگه دلسرد دلسردند.
  -کارگران که طبق معمول مشغول کار و خدمت اند و دلخوش اند به پاداش که چون یخی در حال محو شدن است
  -نظام مدیریت عملکرد برخلاف نامش و بر اساس دیدگاه آقایان محترم نقش چاقوی بریدن حقوق را خواهد داشت( دقت کنید حقوق نه پاداش – این موضوع مهم و خطرناک است)
  -فرهنگ سازی در سازمان نمرش نه صفر بلکه منفی است. سورپرایز شدیم که دیدیم بی برنامه تغییر ساختار انجام شد(البته اینجا مخابرات ایران است)
  -همه جای دنیا طبق اصول سازمانی و اداری ابتدا ساختار را مشخص می کنند، بعد تاییدیه را می گیرند بعدش ابلاغ و چینش نفرات انجام میشه . اینجا سرپرست مشخص میشه حالا برو دنبال ساختار و تایید وزارت کار
  – از سال ۹۲ تا به حال ۴ مدیرعامل تغییر، یک شرکت(ارتباطات ثابت) منحل و nبار تغییر ساختار داشته . بعید نیست با این سابقه و اینگونه عملکرد ره نگاشت بر سیمرغ سوار شود و به افق بپیوندد.
  – این شرکت واقعاً بی برنامه است و نیاز به انسجام دارد. آقای سرائیان اگر به آنچه که می خواهید نمیرسید علتش از کارگران زیرمجموعه تان نیست از مدیرانی است که شما از جایی به جای دیگر منصوب می کنید بدون آنکه تخصصی در آن زمینه داشته باشند. گرچه در نهایت کاسه و کوزه به سر همین کارگران خواهد شکست.
  – جالب است که در بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور قحط الرجال است. طرف بازنشسته است، انرژی و حوصله نداره پست کلیدی که آقای سرائیان همش بر آن اشاره دارد را به او می سپارند. اگر خوب بود تو تهران می موند خوب!!!!
  از تجربه و تخصصش میخوای استفاده کنید خوب بزار مشاور از ایشان نظر و ایده و راهکار بگیر . آقای سرائیان نشوند پاشنه آشیل که ره نگاشت مثل سیمرع میشه خدای ناکرده
  – راستی از Apply چه خبر؟! اینم نمونه ای دیگر از ابتکارات فکر نشده . مدیرعامل بزرگوار و معاون محترم لااقل برنامه ریزی ساختار می کردید بعد دنبال این کارها رو می گرفتید. دقیقاً مثل این میمونه که تند و تیز گازشو گرفتید رفتید جلو بعد خوردید به مانع و کار رو خوابوندید. خوب یقیناً کارکنان با این کارهای شما دلسرد میشوند و روی همکاری نشان نمی دهند.
  – با این وضع و با این مدیریت عملکرد پیمانکاری نشیم صلوات
  * همه صحبتها از سر دلسوزی است که خدا یاری کند تا شرکت دوباره به همچون گذشته هم در جامعه ارتباطی و هم در بین کارکنان جای تعریف و تمجید داشته باشد نه ذکر مصیبت

  پاسخ
  1. 1.1

   ناشناس

   سلام. خوب و نکو فرمودید. ولی افسوس که گوش شنوائی نیست. هر کسی به فکر خودش است و جائی خبر از تفکر ، تصمیم و کار جمعی و هم راستا نیست. …..

   پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.