مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

تعدادی از نمایندگان خواهان حل مشکلات کارکنان معترض شدند.

مخابرات ما- روز گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس ورای اسلامی متنی را امضا کردند که در آن خواستار رفع مشکلات کارکنان تجمع کرده در جلوی مجلس شده بود.

در این متن آمده است از مخابرات می خواهند توجه بیشتری نسبت به رفع مشکلات از جمله طرح طبقه بندی ماغل و قانون کار داشته باشد.

مخابرات قبلا اجرای طرح طبقه بندی را پذیرفته بود.

 

 1. همکار می گوید

  باسلام برادر شرکتی که مگی کارمند رسمی ۲۹سال سابقه را فرستادی سر پست برای تست اگه پست بیست زوجی باشه میشه گفت اتصالی ۱۳وبرای کابل اختصای هم شامل میشه

 2. ناشناس می گوید

  سلام به تمامی همکاران سراسر کشور-متاسفانه در پیامها خوندم که کارشناسها اولویت هستن و سابقه مهم نیست و از این حرفها و البته آقای سردبیر هم این رو تایید کرد-میخوام سوال کنم که آیا انسانیت با مدرک مشخص میشه؟مثلا اون عزیزی که کمتر گرفتار بوده رفته مدرک گرفته با اون عزیزی که گرفتار بوده و مجبور بوده برای جبران ظلم مخابرات بعد از تعطیلی از اداره دوباره بره سر کار بیشتر آیا زحمت کشیده؟امیدوارم اگر قرار باشه که اتفاق خوبی بیفته برای کل نیروها بیفته چون من بخاطر همین ظلمی که مخابرات در حق ما کرده (از نظر پرداخت حقوق) تاوان گرونی دادم و عزیزترین موجود زندگیم و از دست دادم – امیدوارم تبعیضی صورت نگیره و برای همه یکسان باشه

 3. خدمات اولی ازیاسوج می گوید

  سلام خدمت همکارانم توسراسرایران عزیزم,وهمه همکارای شرکتی ,رسمی وباسابقه بدون مدرک وبامدرک بدون سابقه ,طرح طبقه بندی مشاغل شامل همه گروههایتحصیلی میشه,مدرک فقط یه بنداز چندبندوآیتم طرح میباشد,اینکه بعضیهامیگن کارشناسی بامدرک ومعدل ۱۴دراولویته ,اصلا اینطورنیست ,بریدازاداره کارای منطقه خودتون بپرسید. اگه هرکی بیاد باتوجه ب وضعیت خودش شرایط استخدام بزاره دیگه باقی باید برن غازبچرونند,,,

 4. ناشناس می گوید

  بنام خدا
  در مورد شرکتی ها از هر استان چند نفر هستند که بالای ۲۰ سال سابقه کار در شرکت مخابرات دارند و هم افرادی سابقه کارگزاری داشته که هم اکنون شرکتی هستند و افرادی متخصص و دارای دانش و فن میباشند

 5. ناشناس می گوید

  کسایی که کارشناسی ارشد دارن چی؟
  میشه مخابرات ایران برا طبقه بندی توضیح بده؟

 6. یاسوجی می گوید

  سلام
  جناب سردبیر عزیز به نظر شما این دفه واقعا مخابرات ایران قصدش اینه که طبقه بندی رو اجرا کنه؟اگه جواب مثبته کدوم طبقه بندی ؟طبقه بندی شرکت مخابرات ایران رو؟ایا سنوات گذشته شاملش خواهد شد یا بعدا دوباره باید مثه بازنشسته بریم دنبال شکایت و از این حرفا؟اگه صریح جواب بدین و اطلاعاتی دارین ممنون میشم ما رو هم مطلع کنین

 7. مخابرات ایران می گوید

  باسلام درمورد طرح طبقه بندی مشاغل صرف تقاضای همکاران شرکت خدمات اول عزیزان دارای مدرک کارشناسی در اولویت طرح طبقه بندی ورتبه بندی قراردارندوسابقه تاثیر بسیار کمی دارد وتنها سابقه در شرکت خدمات اول مخابرات مبنای طرح طبقه بندی خواهد بوددرضمن داشتن مدرک کارشناسی صرف مهم است با معدل بالای ۱۴درهر رشته ای فقط شرط معدل برای پذیرش مدرک درشرکت خدمات اول حداقل ۱۴میباشد باتشکرشرکت مخابرات ایران

 8. خدمات اولی ازیاسوج می گوید

  سلام خدمت سردبیرزحمتکش,سردبیری که من واقعاازهیچ تلاشی چه برای رسمی ها ,شرکتیهاوبازنشستهادریغ نکردند,بابت اون کامنتی که خطاب ب اون همکارناشناس فرستادم من واقعامعذرت میخام هرچندمنظورمن هیچ کدوم ازهمکارای رسمی نبود,چون همکارای رسمی پیش خودمون واقعادرحق همدیگه خوبیم واون ناشناسی که اون کامنتوگذاشته مطمعنم از اون دسته از آدماییه که مخالف مخابرات ما میباشدوبااین کارش اول میخوادب سایت وگروه شرکتیهاضربه بزنه وپیش خودش فکرمیکنه که شمابانشر کامنتش اذهان ما راجع بشماخراب میشه,درهرصورت اگه یه کم تندروی کردم معذرت خواهی میکنم ودسته همه ریش سفیدان وبزگترای مخابرات را میفشارم ومیبوسم

 9. رضا از خراسان بزرگ می گوید

  سلام

  دوستان دقت کنید . مگه نه اینکه اکثر شرکتیها از اقوام ودوستان رسمیها هستند؟(غیر از تعداد معدودی ).
  پس چرا به جون هم افتاده و ادب واحترام رو فراموش کرده اید .
  ودیگه اینکه درهرصورت این افراد باید در یک جایی ازاین مملکت کار کنن وحقوق بگیرن وزندگی کنن حالا مخابرات یا هرجای دیگه .وهرکسی روزی خودش رو می خوره .
  و دیگه اینکه یکی از ابزار ما جهت رسیدن به حقوق قانونی دوستان وهمکاران رسمی هستند. البته در میان همکاران رسمی افرادی هستند که طرز فکرشون متفاوته که طبیعیه.
  در هرصورت بیاید بجای اینکه با هم بجنگیم .باهم همراه باشیم . در ضمن منافع ومصالح شرکت رو هم فراموش نکنیم.

  1. مخابرات می گوید

   اینم حرفییه اقا حرفتون قشنگ بود

 10. خدمات اولی از یاسوج می گوید

  سلام خدمت سردبیرمحترم وبا ارزش مخابرات ما.اسم سایتوگذاشتن مخابرات ما نه مخابرات رسمی ویاشرکتی….این ازدرایت یه ادمه وانصافش..اون همکاری که فرمودن نیروهای شرکتی من میبینم که دقیقه درروز کارنمیکنند بایدخدمتش عرض کنم که چهارتا مرکز تو شهرستان ماهستن مرکزهای ۵۰۰۰شماره ای۵kیعنی تقریبانگهداری ورفع خرابی وابونمان وامورمشترکین و…………۲۰۰۰۰شماره بعهده نیروهای شرکتی یباشدچون بعدازبازنشسته شدن نیروهای رسمی این مراکز وادارات /شرکت بجای اینکه از یه جای دیگه ازهمکارای رسمی که بیکاروبدون چارت هستندبرامون بفرسته واینکارونکرده وهمون وظایف وکارهای همکارای بازنشسته هم رفت رو دوش ماها..اووقت چندنفرادم بخیل وخودخواه میان میگن نیروهای شرکتی کاری انجام نمیدن..نیروی رسمی که بعداز ۲۹سال که توشبکه وام دی اف سر سفیدکرده را مافرستادیم رو پست که تست بزنه اتصالی رو به ما زنگ میزنه میگه اتصال ۱۲مشکل داره میخوام بزارممش اتصال۱۳٫٫اینانیروی رسمین که نمیدونه پست ده اتصالی بیشترندار……با تشکر

  1. سردبیر می گوید

   دوست خوبم
   من شاهدم که ابتدا بجه های شما این بجث هار ا شروع کردند.من هم برای اینکه بهشون ثابت بشه این حرفها آخر و عاقبت نداره چند تاشو منتشر کردم.
   این حرفها خوب نیست.
   به هیچکس ربطی نداره کسی کار میکنه یا نمی کنه
   به هیچکس ربطی نداره دیگری چقدر میگیره
   ولی به من مربوطه کخه من کم میگیرم و زندگیم نمی چرخه
   به من مربوطه که چیزی که حق من است داده نمیشه (طبق قانون)
   باید اینجوری فکر کنیم.به این آتش دامن نزنید.

  2. ناشناس می گوید

   با سلام تو خودتم که از اول بلد نبودی از همین کارکنان رسمی یاد گرفتی

 11. ناشناس می گوید

  آقای سردبیر شما به تعداد ۱۱۲ امضا میگین تعدادی؟؟؟؟!!!! درضمن ظاهرا شما یا کلا متن نامه را مطالعه نکردین و یا کلا به سمت مخابرات غش کرده اید چون در متن نامه آمده که مشکلات این همکارات پیمانکاری باید حل شود و آقای لاریجانی هم پایش رو امضا کردند( اگه نیاز بود بگین تا کل نامه رو بفرستم). و مهمتر از آن اینکه چطور مخابرات قبلا طرح طبقه بندی مشاغل رو پذیرفته ولی هرگز این کارو نکرده و حق مارو پایمال کرده؟؟؟از همه مهمتر ما همگی ما دارای تحصیلات و سنوات خدمتی بالای ۱۲ سال هستیم و فقط به قرارداد مستقیم رضایت می دهیم و لاغیر…کسی که خربزه می خوره پای لرزش هم میشینه

  1. ناصح می گوید

   البته اینکه میگن مدرک تحصیلی نشانگر معرفت و ادب نیست. , اینجا مصداق پیدا میکنه ! ( بفرض صحت حرف ناشناس در داشتن مدرک بالا) , خوب است در پاسخ به یک مطلب احترام افراد حفظ شود و شخصیت خانوادگی نویسند از شخصیت شغلی در پاسخ دادن جدا شود ! ممکن است شما در منزل با پدر و مادر خود با همین فحوایی که در مطلب بالا است صحبت کنید , اما در محیط های کاری و اداری و یا گروهای اجتماعی موظف به رعایت اخلاق اجتماعی هستید . شاید دیگرانی که بدنبال احقاق حق هستند تمایل نداشته باشند چنین فرهنگی از آنها حمایت کند و آنرا خراب کننده فرهنگ شرکتی ها بدانند .

   1. ناشناس می گوید

    من با ناشناس موافقم اما. چیز بدی نگفته که گنده ش می کنید

 12. ناشناس می گوید

  مخابرات هرموقع که نظام هماهنگ حقوق برای کارکنان رسمی خدمات کشورباتامین اجتماعی رااجراکرد! درموردرفع مشکلات کارکنان قراردادی وشرکتی نیزاقدام خواهدکرد.؟

  1. ناشناس می گوید

   آهای ناشناس که حتی نمی تونی اسمتو بزاری شما رسمیا فقط مونده خون این بچه های پیمانکارو بمکین..هرچی بود کندین از مخابرات بس نیس؟؟دیگه چی میخاین؟؟

   1. جانباز 28 سال خدمت می گوید

    خودتم که اسم نداری یا داری می ترسی همه بفهمن آقازاده یک مدیری که با ضایع کردن حق یک جوون مستحق دیگه الان شدی شرکتی و با تحریک مدیران آقازاده پرور در شرکت حالا میخوای صاحب قرارداد مستقیم بشی ! اونا که هر چی بوده کندن پدران مدیر شما بوده که چندین هزار نیروی مازاد به شرکت تحمیل کردن و حالا میخوان تیشه رو به ریشه بزنن !

  2. ناشناس می گوید

   هرکس بره جلو مجلس اجتماع بکند مشکلش حل میشود دلم خوش است بهار میاد……..

  3. دومان می گوید

   لطفا شما خودتان را داخل این ماجرا نکنید . سه الی چهار برابر ما حقوق میگیرین و همه کارها رو دوش نیروهای شرکتی بدبخت میباشد.

 13. ناشناس می گوید

  سلام و عرض ادب و احترام به همه کارکنان مخابرات
  کلیه( تاکید میکنم کلیه ) این کارکنان پیمانکاری با پارتی و ساپورت یک شخص از قبیل مدیر و معاون و نماینده و …..به صورت غیر قانونی وارد بدنه شرکت مخابرات شده اند . در استان ما آدم بوده ۱۴ نفر حتی ۲۰نفر از اقوام و خویشان خود را آورده ، و بهتر است مدیران ارشد شرکت مخابرات این افراد (رسمی )را که پارتی بازی کرده اند ،شناسایی کرده و مورد بازخواست قرار دهد و در صورت امکان مجازات های سختی برایشان در نظر بگیرد .
  اینان نه آزمون داده اند و نه گزینش و نه مصاحبه و ……حالا طلبکار شده و هر روز بر وسعت خواسته هایشان افزوده میشود و کافیست مخابرات یک قدم عقب نشینی کند مطمئنا اینان در مراحل بعد پست های ادارات و مدیریت ها را طلب خواهند نمود و …..چون از اول به یک نفر چسبیده اند الان هم فکر میکنند اگه خود را به نمایندگان مجلس نزدیک کنند و با تهدید و تجمع و … میتوانند کار غیر قانونی انجام دهند . کما اینکه ورودشان از اول غیر قانونی بوده .
  در اداره نیز به اندازه یک دهم کارمند رسمی نیز کار نمیکنند . بنده نیروهای شرکتی که در اطراف خود میبینم را رصد کرده ام حتی۱۰دقیقه کار مفید در طول روز انجام نمیدهند . یعنی بود و نبودشان در اداره هیچ فرقی نداره .
  مخابرات هم بهتر است کار را به صورت حجمی به پیمانکار بسپارد . و این افراد را نیز محترمانه رها سازد .تا با هر پیمانکاری مایل بودند کار کنند ، در این صورت پیمانکار مجبور است از ایشان کار بخواهد .

  1. ناشناس می گوید

   خیلی برام جالبه این نکته ، افرادی که سال های سال در کنار هم و اکثرا یک کار مشترک را در یک سازمان انجام داده اند ، در یک محیط مجازی اینچنین حرمت شکنی میکنند و به هم می تازند . فرقی نمیکنه چه نیروهای شرکتی چه نیروهای رسمی . برادران من این ها فقط واژه اند ! واژه های برای انجام یکسری طبقه بندی اداری و لاغیر . ما قبل از اینکه کارمند رسمی با قراردادی یا شرکتی مخابرات باشیم انسانیم و بندگان خدا ، هموطنیم ، مسلمانیم ، هم شهری و هم ولایتی ! در نهایت کارمند رسمی یا بخش خصوصی مخابرات . مخابرات جزیی از بیت المال و نه تنها متعلق به همهه پرسنل ان بلکه متعلق به هر ایرانی است . به والله خجالت دارد اگر مثلا یک کارمند شرکت برق یا اب یا … به این سایت سر بزند. مگر مابقی سازمان ها برای نیروهای بخش خصوصی شان طرح طبقه بندی مشاغل را اجرا نکردند ؟ مگر مابقی سازمان ها برای نیروهای بخش خصوصی شان قانون تبدیل وضعیت رو اجرا نکردند ؟ مگر برادر من اگر زمانی قرار باشد مخابرات هم این کارها را برای نیروهای بخش خصوصی اش انجام دهد قرار است از جیب همکاران رسمی بردارد و به انها بدهد؟
   همکاران بخش خصوصی که به همکاران رسمی توهین میکنید ! همه این بزرگواران پیشکسوت شماها هستند واحترامشان واجب است . اگر مخابرات حقی را ناحق و در حق شما جفا کرد دلیل بر این نیست که از گلوی شما بردیده و به جیب همکاران رسمی ریخته است ! برادران من وضع همکاران رسمی مخابرات هم در مقایسه با دیگر کارمندان دولت نیز بسیار اسف بار است .
   بیایید انسان بودن را ملاک انجام کارها و صحبت کردن ها و اظهار نظراتمان قرار دهیم .

  2. ف می گوید

   همکاران شرکتی توجه فرمایند به اینگونه توطئه ها و سخنان اهمیت ندهند. رسمی ها میدانند که با ورود شرکتی ها جایشان تنگ تر شده بنابراین ممکن است مغرضانه بیشتر به ….. از همه شما عزیزان شرکتی که سالها زحمت کشیده اید و حتی در بسیاری جاها …… گروه رسمی بر دوشتان بوده، متشکریم و خسته نباشید. تنتان سالم و سرتان بلند

  3. دومان می گوید

   واقعا برات متاسفم

  4. ناشناس می گوید

   واقعاً برای تحلیل ات متاسفم

  5. ناشناس می گوید

   نه خیلی رسمی ها کار میکنند به امید خدا به زودی همشون از این شرکت مخابرات رها میشنند به امید ان روز

  6. Emad می گوید

   اخه ادم محترم مگه این بچه های شرکتی که دارند سالها برای این مخابرات زحمت میکشن تا شما بتونی حقوق بگیری ، مشکلشون حل بشه و مثل بقیه ادارات بیان قرارداد مستقیم بشن چیزی از شما کم میشه اینقده حسودی میکنی، بعدش اونایی که بجای پدراشون اومدن مگه که ازمون دادند ؟ ، شماها این مخابرات رو درست کردید ارثیه برای بچه هاتون،
   تو رو بخدا یه خورده انصاف داشته باشید

 14. ناشناس می گوید

  مخابرات ،دقیقاً!!!!! چه زمانی ، طرح طبقه بندیِ مشاغل را پذیرفته؟؟؟ دو هفته قبل؟
  آقا!!!!!! داستانِ “بیل” و “پیل” رو جدی بگیرین!!!!!

 15. ناشناس می گوید

  حق به حق دارمیرسد یاهو وحدهولااله الاهو.

 16. احمدی می گوید

  ۱۱۳ نماینده محترم آنرا امضا کردند ونامه توسط رییس محترم مجلس امضا شده لطفا کل نامه رو با امضای رییس محترم مجلس رو بزارید اگه راست میگید لطفا مغرضانه عمل نکنید

  1. سردبیر می گوید

   هرچی از طرف نماینده هاتون به ما داده شده همینه.
   اگر براتون مهمه چی منتشر میشه بفرستین

  2. سردبیر می گوید

   هرچی از طرف نماینده هاتون به ما داده شده همینه.
   اگر براتون مهمه چی منتشر میشه بفرستین
   اگر مایل نبودیم , کلا منتشر نمی کردیم.

   1. امیر می گوید

    سردبیر محترم ممنون میشم ایمیلتونو بدین تا براتون تموم مدارک رو بفرستم.درضمن من بطور سحوی اسمم ناشناس خورده (اولین کامنت.اگرهم کلامم تند بوده بخاطر اینه که کارد به استخونمون خورده).ضمنا ما تجمع نکردیم تا از شرکت مخابرات سهم خواهی کنیم بلکه خواهان اجرای قانون بطور صحیح و درست می باشیم و چیزی بیشتر از آن نمی خواهیم.اگر مدیران ارشد این شرکت ادعا دارن که نیروهای رسمی بسیار زبده و باتجربه هستند بد نیست به جهت سنجش سطح سواد همگی یک آزمون فراگیر اعم از رسمی و قراردادی و پیمانی بگیرند تا مشخص شود که واقعا چه کسی به ناحق صندلی های این شرکت را اشغال کرده.هروقتی رو اعلام کنین ما حاضریم..

    1. سردبیر می گوید

     امیر من
     هر کسی باید بدونه در کجا و چگونه حرف بزنه تا به حقش نزدیکتر باشه.
     با رنجاندن کارکنان سایت مخابرات ما, آزردن کلامی سردبیرش به جایی نمی رسید.
     شما ابتدا باید دیگران را بتوانید با خود همراه کنید , از جمله کارکنان رسمی , تا راه کوتاه تری را بروید. کسانی باید کار شما را راه بندازن که کارکنان رسمی هستن.با دعوا کارتون عقب میفته.
     باید بدانید کاری مثل تجمع, یکی دو روزه, اما کار فرهنگی که ضرورت قطعی کنارشه, ماهها و سالها زمان و انرژی می بره.
     در هر حالی توصیه میکنم فکر کنید : اگر حرفی که می زنید شما را به هدف نزدیک می کنه بزنید وگرنه نزنید. اشکالی داره؟
     یادتون باشه هزاران نفر مخابراتی و غیر مخابراتی خواننده سایت هستند و در مورد حرف شما قضاوت میکنن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.