دوشنبه/ ۲۸, اسفند ۱۳۹۶
ad
ad

مقاله های مرتبط

4 نظر

 1. 4

  ورامینی

  با سلام خدمت سردبیر وهمکاران :
  جوابیه سازمان خصوصی سازی در رابطه با حق تقدم جهت رویت واطلاع دوستان ارسال می گردد

  ضمائم

  پاسخ
 2. 3

  ورامینی از شیراز

  آقای سردبیر سلام:من ازحق تقدم استفاده نکرده ام وبا توجه به اینکه حدود۸۰۰هزار تومن قسط خصوصی سازی کسر می شود حدود۴۰۰هزار تومن طلب کار می شوم.آیا نظر من درست است که سود این دوره بدون کسر قسط آخر وبه اضافه ی مابقی مبلغ حق تقدم پرداخت شود.یا اینکه ۱۲۷۶۰۰۰هزار تومن پول حق تقدم به حساب خصوصی سازی برداشت وقسط آخر هم از سود سهام ترجیحی کسر می شود.طبق اطلاعیه مخابرات ایران که پول حق تقدم به حساب بدهی خصوصی سازی برداشت میشود لطف کنید موضوع را پیگیری و موشکافانه توضیح دهیدهمکاران اطلاع ندارند.چون نمی دانم که سود کامل پرداخت می شودیانه وقسط یکبار از حق تقدم کسر می شود ویکبار از سود سهام که می شود دوبار کسر شده ومابقی مانده ی پول حق تقدم چه می شود. دوم اینکه قرار بود شسکام پنجاه درصد باقی مانده سود نود وچهار را تبدیل به سهام کند یعنی ۶۶۴هزار تومن باقی مانده سوده من تبدیل به سهام شود که هنوز محقق نشده وسود مبلغهایی که بصورت سپرده نیز بوده پرداخت نشده وامسال هم که خبری از دادن سود نیست چون نماینده استان آقای باقدرت می گویند که شسکام پول ندارد.در صورت پیگیری خواهشمندم به آقایان بگوئید که امسال من سهام نمی خواهم ۱۰۰%نقدی باشد البته همکارانی که با من تماس میگیرند هم خواهان کل سود بصورت نقدی هستندبا سپاس.

  پاسخ
 3. 2

  شیراز

  با عرض سلام خدا قوت به مدیر استان جناب مهندس اطمینان ووهمکاران عزیز انشاءالله این سال جدید برای همه همکار ان آ رزوی موفقیت دارم خواست یک خواهش از مهندس اطمینان بکنم این. سال جدید فکری به حال همکاران خصوصی مراکز بکنند..چون به پیمانکاران اینقدر قوت داده شده که هر کاری در مراکز بخواهنند بکنند میکن چون مراکز بخش عظیمی از مخابرات بر دوش دارد ..از همه چیز محروم هستیم حتی مازیر سلطه پیمانکار هستیم دقیقا مثل دوره شاهنشاهی شده هر کاری پیمانکار دلش بخواهد میکنه ببین جالب اینجان ماهیانه چقدرماها جریمه سیصد الی چهارصد میشیم آ یا حقوق یک میلیون این چیزا داره .ّّ….مخابرات داره خراب میشه ما که تومراکز هستیم دارییم میبینیم چه میشه لطفا پیگیری بکنید داره چه میشه پیمانکار چه میکنه حیف است خراب بشه ..

  پاسخ
 4. 1

  مخابراتی

  دیروز برگه هایی در مورد رضاییت شغلی پر کردیم . من فکر میکردم تنها من هستم که به دلایل آوارگی و فروش منازل سازمانی در خفا توسط مسول اداره و دست اندرکاران به غیر وبعد از بیخانمانی و باند بازیهایی که بصورت علنی در اداره کوچکمان تا اداره کل و ….. درطی این بیست و چند سال دیدم و میینم و فسادهایی که وجود دارد از سیستمی که برمخابرات حکم فرما است رضایت شغلی ندارم ، تا ای بابا ، همه برگه ها را در تنهایی خودشان مثل هم پر کرده اند . و این برگه ها راهکاری برای فردا است . فردا ها یی همه چون دیروزها و ….

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.