مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

گزارشی از مسابقه عکاسی و هنری رمضان در مخابرات با نام (الو! … آنجا بهشت؟! … سلام بر خدا!)

[box]مخابرات ما- ساعاتی قبل از اعلام نتایج مسابقه گزارشی از داوری مسابقات بخوانید.[/box]

 

avval-market-dorehami-0-L

 

مخابرات ما (سردبیر)-  گر چه تصور میکردیم تعداد شرکت کنندگان مسابقه بمراتب بیش از این باشد اما شاید تطبیق موضوع با عکس کمی سخت بوده است.

اما مسابقه عکاسی , طراحی و هنری (الو! … آنجا بهشت؟!… سلام بر خدا!) نامی بود که برای مسابقه ای با موضوع (رمضان در مخابرات) انتخاب شد. حتی به عنوان مسابقه خیلی فکر کردیم اما یک فکر جوان همه نگاهها را به سمت خود کشید.

 

نامی که به مخابرات ,تلفن و ارتباطات مربوط باشد.(الو!)

نامی که به مفهومی دینی اطلاق شود. به  رمضان و پاداش نیکی مربوط باشد (بهشت!)

و جمله آخر نیز کنایه از مطلبی است با عنوان (سردبیر سلام میکند- سلام برخدا)!

 

این شد که نام مسابقه ما شد: (الو!…. آنجا بهشت؟! …. سلام برخدا!)

 

یعنی از نظر ما هر کلمه اش دارای مفهومی بود که به دقت و درستی انتخاب شد.این توضیح از این نظر بود بدانید برایمان هر چیزی که به شما مربوط باشد مهم است.حتی یک نام.

پوستری که برای مسابقه طراحی شد این است.در پوستر نیز بسیاری از المانهای حرفه ای طراحی دیده می شود که اگر دقیق باشید حتما مشاهده میکنید.اینجا نیز هر چیزی مفهوم خاص خودش را دارد.

ramezan-onvan-web-30darsad

 

ما تمامی عکس های  شرکت کنندگان را در این صفحه در معرض دید و قضاوت شما قرار دادیم.

عکس های برتر را انتخاب کنید.

نظرات شما در مطلبی جداگانه منتشر خواهد شد.اما داوران مسابقه , هر ۵ نفر پس از بحث و بررسی چند عکس را برای نظر نهایی انتخاب کردند.

هر عکس حتما باید دو ویژگی (مخابراتی) و (رمضانی) را داشته باشد وگرنه در عین زیبایی رد می شد.این عکس ها در انتخاب اولیه برگزیده شدند:

فرستنده این عکس ها : جواد زارع, معصومه ماهوریان و طاهره موذنی از استان فارس است.

بنظر شما کدام عکس برنده مسابقه ماست؟

avvalmarket-dorehami-1-L

 1. ناشناس می گوید

  به نظرم هر سه نفر را برنده اعلام کنید چون هم از استانهای مختلف هستند و هم با موضوعات مختلفی بالا آمده اند یکی در مورد محیط کار است یکی نقاشی است و دیگری هم موضوع دیگری دارد البته طبق موضوع اصلی ،عکس مربوط به قنوت رمضان بر روی کامپیوتر بیشتر خوانایی دارد

 2. بهزاد می گوید

  سلام آقای سردبیر خوشحالم با آنکه تعداد آرای عکس من زیاد نبود جز ۵ عکس برتر انتخاب شد علت اصلی آنکه من در مسابقه شما بیاد این عکس از افطار رمضان سال ۸۰ افتادم آن بود که مهندس میر شاهی مربی کلاس مربوطه بعد از بیش از ده سال که در یک کلاس دیگر به بابل رفته بودیم تا صحبت مایکروویو چالوس شد یادآوری کرد که ما یک با در چالوس ماه رمضان افطار مهمان شما بودیم در حالیکه من خودم اصلا یادم رفته بود آن سخن مربی همیشه این عکس را در ذهنم زنده نگاهداشت بخاطر تاثیر آن افطار .از شما متشکرم

  1. سردبیر می گوید

   اینها نظرات داوران است.اونا نظر خوانندگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: