ad
شنبه/ ۰۱, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

6 نظر

 1. 5

  apdi.ir

  خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب مفید

  پاسخ
 2. 4

  علی

  با سلا م اگر امروز صحبتی از لاوصولی می شود بخشی از آن ریشه در بی تدبیری مدیران در گذشته
  دارد زمانی که برای حفظ صندلی و موقعیت خودشان از وصول بدهی ادارات و سازمانها و برخی اشخاص به بهانه های واهی خودداری کردند!آنها آن زمان به آینده شرکت نگاه نکردند و حالا دود آن به چشم من کارمند می رود نه به چشم مدیر !

  پاسخ
 3. 3

  شهرام

  هر شرکتی در سطح کلان نیاز به یک اتاق فکر متشکل از کارشناسان زبده در تمامی رشته های مرتبط دارد توجه شود گفته شد کارشناسان زبده نه مدیران وابسته ! زیرا کارشناس با فراغ خیال و در اوج سلامت فکری بدون در نظر گرفتن منافع اشخاصی خاص – نظرات و افکار خود را ارائه و اجرایی می کند در تمامی شرکت های موفق دنیا ایده های این اتاق های فکر با پشتیبانی مدیران ارشد شرکت همراه است و از دلایل اصلی موفقیت شرکت های بزرگ می باشد. متاسفانه شرکت مخابرات از این حیث بسیار فقیر است و سیاست هایش را گروهی مدیران خرد تعیین میکنند که همیشه منافع خود را بر منافع شرکت ترجیح میدهند.این اتاق های فکر و ارائه دهنده ایده ها بایستی در تمامی شرکت های استانی و همچنین شرکت مخابرات ایران شکل بگیرد و کار این اتاق ها نیز بایستی مطالعه بر روی شیوه های موفق کار شده در شرکت های موفق و تطبیق ایده ها ی ارائه شده با افقی که شرکت مخابرات قصد رسیدن به انرا دارد باشد.

  پاسخ
 4. 2

  مریم

  اینم فایده ایی نداره. متاسفانه در دوره ایی زندگی می کنم که هنر خوار شد جادویی ارجمند. بجای این جلسه ها بیان فکری به حال آقایان مدیر ارشدشون کنن از نوع بیسواد که دختران باسواد را به شدت سرکوب میکنن در عوض دختران آویزان و ضعیف و سخن چین و آتش درست کن را جایگاه میدن !!! عزیزان جمع کنید این جلسه ها را!!! شایسته سالاری رفته شده متاسفانه سهمیه سالاری و نازسالاری!!! سواد و علم هم برا قبر و قیامت درس و زحمت هم طبق فرموده بزرگان تعطیل. اینجا اپراتور هستیم از نوع یک . ببخش که تند حرف زدم ولی حرف خیلی ها است.

  پاسخ
  1. 2.1

   حميد

   یعنی می فرمائید خواهرزاده معاون . دختر مدیر رو نادیده بگیرند و به سواد بها بدهند ، عجب خواسته های غیر منطقی که در این مخابرات مطرح میشه ، سرکارخانم سواد اگه ملاک بود که روزگار مخابرات این نبود ، اصلا بذارین بعد از انتخابات مجلس باز یکسری زیادی از مدیران عوض میشن و مشکل حل میشه !!!!!!!!

   پاسخ
 5. 1

  صادق

  باسلام در این خصوص نیازی به نظرسنجی نیست هرچند نظرسنجی هم شد وخیلی موافق حذف ویکپارچگی شرکت بودند چون ازلحاظ مالیات و هزینه حسابرسی وهزینه های دیگر صرفه جویی زیادی خواهد‌شد درضمن وقتی دولت از شرکت حمایت نمی کند اگر من مدیر ارشدبودم خیلی وقت پیش ادغام را انجام میدانم اگر عده ای مخالف باشند مهم نیست ما کارشناسان حمایت میکنیم

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.