ad
شنبه/ ۰۱, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

6 نظر

 1. 2

  طوسی

  رئیس بزرگ در استان ما که بر خلاف سمتش نه سن بزرگی دارد و نه تجربه مدیریتی و کاری , قبل از سال ۹۴ استان ما را به عنوان اولین استانی که فقط میانگین ۴۰ درصد پادش دادند معرفی کرد آنهم به استناد طرحی که برادرگفته ایشان که هم سن و سال خودش و منتسب شده خودش به عنوان رئیس برنامه ریزی اون سازمانه با مدرک فیزیک !!!.
  بعدشم که صداش و گندش درآمد جدیدا داده واحد ارزشیابی که برای این حق خوری طرح مدون تهیه کنند که اونایم دست بدامن چند آدم اجتماع گریز شدن . آخه چرا پاداشی که در تمام استانها یکنواخت پرداخت شده و اصلا دلیلی ندارد که اینگونه پاداشها که جنبه پاداش عمومی درآمدزایی شرکت را دارد باید در فرمول کارایی و …. قرار گیرد ! آنهم توسط آدمهایی که از ارزشیابی فقط اسمش را بلدند تلفظ کنند ! این مدیران در کجای دسته بندی بالا قرار میگیرند ؟ و مدیرانی که شاهد اینگونه بدخواهی ها هستند کجای دسته بندی قرار میگیرند ؟ امیدوارم ۱۵ اردیبهشت اتفاقی بیفتد که تفکر این مدیران عوض شود.

  پاسخ
 2. 1

  کارگزار مرکز روستایی

  سلام/نظر خبر تجمع کارگزاران را بستید بنابراین جواب خبر و اظهارات خلاف مسئول روابط عمومی مخابرات را اینجا خدمتتوت عرض می کنم.
  راجع به این بند خبر از قول زارعیان: ( …… وی گفت: این افراد در درخواستی غیرقانونی، خواهان قرارداد مستقیم با شرکت مخابرات هستند،…) باید خدمتتان بگویم درخواست این عده نه تنها غیر قانونی نیست ؛ بلکه عین اصل قانون مصوب مجلس و شورای نگهبان است.
  کی مسئولان از دروغگویی و سیاه نمایی دست برمی دارند؟! خدا هم با ماست و شاهده

  پاسخ
  1. 1.1

   ناشناس

   با سلام
   سردبیر عزیز نمی دانم چرا مدیر عامل مخابرات زیر بار اجرای این قانون رفت و هزینه هنگفتی را به دوش شرکت گذاشت. مجلس اگر قانون استخدام گارگزاران را تصویب کرده وزارت ارتباطات را مکلف کرده نه اپراتور خصوصی را . بنابراین وزارت باید از طریق اداره کل فناوری اطلاعات یا زیر ساخت یا پست بانگ با کارگزاران قرارداد بسته و انها را جهت ارایه خدمات فناوری اطلاعات در مناطق کمتر توسعه یافنه استخدام نمایید نه شرکت مخابرات را مجبور نمایید چرا که هر خواستی دولت از مخابرات دارد بایستی هزینه ان را متقبل شود. وزارت ارتباطات نمی تواند به مخابرات بگوید نیروی رسمی خود را اخراج نکن انوقت می تواند بگویید کارگزار را تا اخر خدمت رسمی کن. واقعا هیچی سر جای خودش نیست بعد توقع دارند مخابرات بتواند تلفن ثابت را توسعه دهد ؤ هزینه های جاری را پرداخت و جیب وزارت را پر نماید.!این که نشد خصوصی. مدیر عامل را وزیر انتخاب می کند. مجلس برایش قانون تسویب میکند. تنظیم مقرارت نرخ تعیین میکند. پس چرا هیچ ارگانی بر نرخ های بانک های خصوصی نظارت نمی کند تا دستگاه خود پرداز هر قیمت که بخواهد از مردم نگیرد.مقایسه بفرمایید نرخ دیدن موجودی حساب خودت صد تومان هزینه یک خرید کارتی برای مخابرات سه تومان. سازمان تنظیم وزارت ارتباطات سازمان رقابت و مجلس با هم وارد عمل می شوند که نرخ یک دقیقه مکالمه یک ریال افزایش نیابد.ولی تمامی خدمات وکالاها در کشور حداقل سالی سی درصد افزایش می یابد.واقعا همه دست به دست هم دادن تا صنعت تلفن ثابت را نابود کنند!!!!

   پاسخ
   1. 1.1.1

    سردبیر

    منتشر میکنم این نظرات شما رو .ممنون

    پاسخ
    1. 1.1.1.1

     کارگزار علی

     سلام مدیر سایت خواهش می کنم این نظر حذف نکن در جواب این ناشناس نوشتم. اون موقع که ما داخل روستا بطور ۲۴ ساعته خدمت می کردیم شما کجا بودید که دارید میگی این کارگزاران برای شرکت هزینه داره .نکنه از پاداش های میلیونی شما پرداخت میشه که این قدر ناراحتی .
     ما کارگزاران چیزی فراتر از قانون نخواستیم و مطمئن باش با توکل به خدا به احقاق چند ساله خود خواهیم رسید. ما کارگزاران سابقه زیادی داریم وجوانیمان را دراین راه هدر دادیم

    2. سردبیر

     کارگزار علی , دوست خوبم,
     خود شما هم با نام مستعار نوشته اید که!
     اینطور مرسوم است .
     هر نظری دارید می توانید بنویسید ولی چرا طوری حرف میزنید که دیگران بترسند مخالف شما صحبت کنند؟
     دلایل و برهان خودتونو میارین … و .. دیگه تمام!
     نه اونها میتونن نتایج رو عوض کنن نه تاثیری بر اون دارن.
     پس چرا از کوره در میرین؟
     اتفاقا نظرات باعث میشه شما, با آگاهی از نقاط قوت نظرات مخالف آماده ابراز دلایل باشید.
     لطفا اینقدر خشن برخورد نکنید
     همه در ابراز نظر آزاد هستند.
     من هم معتقدم استخدام یک باره ده هزار نفر , یعنی دود کردن مخابرات. خب حالا باید منو بکشید عزیزم؟
     ولی معتقدم دولت باید و باید هزینه تصمیماتش رو بده.این هزینه رو باید دولت پرداخت کنه و شما در هر جا کار کنید, در مخابرات یا سالن دستگاه یا پست یا … باید کارمند دولت بحساب بیایید.

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.