ad
شنبه/ ۰۱, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

7 نظر

 1. 3

  بلوط

  اون کامنت بالا را کاش یه ویرایش میکردید. جدیدا زیادی اشتباه میکنم رئیس. ببخشید.
  آره یادمه بنظرم اولین پستم بود رسماً.

  پاسخ
  1. 3.1

   سردبیر

   بلوط جان گاهی کامنت نویس را با عدم اصلاح تنبیه میکنم.
   گاهی انتظار ندارم کسی اشتباه کنه.
   از بدجنسی منه

   پاسخ
 2. 2

  عدالت

  سردبیر جان
  ۱-پیشنهاد من از اول اتفاقا همین چیزی بود که شما قبول نداشتید و اون داشتن چند متولی برای هر سایت بود که بتونند پوشش کار را بهتر کنند (مثل قانون دوبلیکیت در مخابرات) و فکر نکنم ناراحتی به دنبال داشته باشد. ضمنا این موضوع بازنشر مطالب سایتها به نظرم خیلی مهم نیست. البته نظر شما اصل است و من باب مشورت فقط عرض کردم.
  ۲-در مورد افراد نزدیک به مدیران باز هم از این نظر که جای خالی پاسخگویی در سایت به ایرادها و اشکالات مطرح شده از طرف کارمندان را پر کنند مفید است. چون سایت رو باید دو طرفه کرد و نتیجه اش رو در یکدلی مجموعه مخابرات چید. انصافا قبول دارید که وقتی مهندس پوررنجبر در سایت بودند و از مخابرات دفاع می کردند چقدر خوب بود. خب حالا اگه به هر دلیلی نمیان باید افرادی باشند که همون حرف دل مدیران رو بیان در سایت مطرح کنن . هر چند ناشناس باشن. من احساسم اینه که یه مدیر وقتی در سایت یه کمی کم میاره دیگه ول میکنه میره. ولی معنی اش این نیست که دیگه هیچ دفاعی نداره. مثلا ببینید از وقتی مهندس پوررنجبر نتونس به قولش به سیاری ها عمل کنه دیگه خجالت میکشه بیاد سایت. خب مگه ایشون هیچ حرف دیگه ای در سایر زمینه ها برای دفاع از مخابرات ندارن؟ مسلما اینطور نیست.
  ۳-خسته اید. حق دارید. ولی قبلا بهتون گفته ام. ما مثل یه وبلاگ هستیم که چند تا نویسنده داره (البته همدیگه رو نمی شناسیم!) مگه نه. خب بیایید امتحان کنید. قسمت سخت تر سایت تایید کامنتهاست. به یکی دو تا از همکارای سایت بسپارید و اجازه شو بدید که کامنتهای ساده و بی مسئله رو تاییدش کنن تا سایت به روز باشه. اونایی رو هم که یه کم (حتی یه کم) بوی شبهه داره بزاره برای خودتون تا تاییدش کنین. و اگه خواستین نظری به عنوان سردبیر برای کامنتهای تایید شده هم بزارین بعدا اینکار رو میکنین. فکر می کنم بار زیادی از روی دوشتون برداشته بشه.

  پاسخ
 3. 1

  بلوط

  سلام رئیس
  یادمه یک بار در یکی از نوشته ها برای من اسم “عدالت ” را انتخاب کرده بودید. من با اسم بلوط مینویسم. بخد کارم پشتیبانی فنیه. گاها مثل دیروز میافتیم وسط برف و بوران. شبها هم دسترسی به نت ندارم. میام اداره فقط میرسم فرمان مدیران را اجرا کنم. البته نه به خاطر فرمان. چون نمیخوام کسشی وسط این برف و سرما ارتباطش قطع باشه. من هر وقت بتونم با کمال میل در خدمت شما هستم. شک نکنید این سایت مستقیما با زندگی من و ما ارتباط داره. انشالله کمی پولدار بشم و سیستم خونه را احیا کنم. کاری میکنم ازم عاصی بشی. من ذاتا عاشق دردسرم رئیس…

  پاسخ
  1. 1.1

   سردبیر

   من اونو برای عدالت نوشتم
   اگر شما عدالت نیستی پس اون مال شما نبوده
   پستچی آدرس عوضی نوشته

   پاسخ
   1. 1.1.1

    عدالت

    جناب بلوط عزیز
    از آشنایی با دوستانی مثل شما در این محیط صمیمی سایت «مخابرات ما» خوشحالم.
    از خواندن نوشته های شما با یک جمله می خوام احساسم رو بیان کنم و اون اینه که:
    «من هم با شما همدردم»
    راستش موردی رو که شما عنوان کردید بررسی کردم حق با شما بود. یه وقت به دل نگیرین.! این سردبیر عزیز ما سرش شلوغه. و با عجله و وقت کم مطالب رو ممکنه ویرایش کنه. اون مطلب مال شما بوده و اشتباهی به نام من ثبت شده. به هر حال مطمئنم هدف من ، شما، سردبیر و دیگر دلسوزان این سایت زدن حرف حق و دفع باطل از اذهان همه همکاران مجموعه مخابرات است و لاغیر. حال این فریادها از گلوی هر یک از ما بیرون بیاید ما به هدفمان رسیده ایم وغیر از ان هدفی نداریم. موافقید؟

    پاسخ
    1. 1.1.1.1

     سردبیر

     باز من چه دست گلی به آب دادم؟
     باور کنید این شبها با چشم های بسته کار میکنم…

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.