ad
شنبه/ ۰۱, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

6 نظر

 1. 4

  مهدی سلامی

  سلام سردبیر بزرگوار
  سلامی هستم
  من ضمن درک تمام دغدغه های شما خود را خدمتگذار همکاران وسیستم می دانم و من سایت را ملجای برای تخلیه احساسات گاها خشمگیانه وصدالبته محلی برای رجوع مدیران تا درد های موجود سیستم را بشناسند ودر رفع ان ها بکوشند من کتمان نمیکنم در اینکه از وضع موجود ناراضیم اما اعتقاد دارم اگر مدیرانم به استعداد های درون سازمان توجه کرده و نگاه داروغه پروری را کنار بگذارنند حتما سازمان موفقی خواهیم ساخت.
  ومن با این نگاه که می توانیم با همکاری هم از پس بسیاری از مشکلات بر اییم به خدمتگذاری در سایت به جهت اعتقاد راسخی که به نقش نقد در پیشرفت امور دارم در هر رده وهر عنوانی که مدیریت سایت صلاح بدانند حاضرم.
  البته معتقدم در اموری که اکنون سایت درگیرش هست باریگری ما کارساز نیست .
  اکنون باید متخصصین امور اداری باید استین ها را بالا بزنند.

  پاسخ
 2. 3

  مهدی سلامی

  سلام سردبیر وهمکاران نویسنده
  سلامی هستم
  من کاملا ملاحظات شما را درخصوص فعالیت اعضاء و فضای سایت درک می کنم وبه هر تصمیمی که اتخاذ شود احترام می گذارم من به شدت رنجور تناقضات رفتاری وعملگرایانه مدیران شرکت هستم کسانی که منافع کلان شرکت را به پای عده ای خاص ریخته اند و جالب است بدانیم که ان ها مستقیما منصوبین خودشان هستند منصوبینی که به شدت از طرف نصابان متعرض به عملکرد اما گویا مصلحت بر تغییر و اصلاح امور می چربد.
  راس هرم شرکت به شدت در رفتار سالم و مبتنی بر احترام با بدنه کارگری نا صادقند واقعیت این است که رصد قیمتی سهام همراه اول و اخابر در بورس در عین اینکه بازه در امدی این دو شرکت در حد قابل اعتنایی است اما رشد سهام نه تنها در حد قواره این دو شرکت نیست بلکه در مقایسه با شرکت های همتراز بورسی بسیار نگران کننده است.
  در چنین شرایطی نباید ازیک سایت که به اعتقاد من تا امروز نشدنی های زیادی را شدنی کرده و حرکتش کاملا بالنده وخیلی بالاتر از حد تاثیر گذاری یک سایت بوده انتظار معجزه داشت.
  اگر باور داریم که میتوانستیم با عملکرد معقوالانه تر مدیران و بدنه کارگری شرکت بعد از خصوصی شدن تا امروز خیلی بهتر باشیم کهبه اعتقاد من این موردی شدنی بود که نشد.
  با عنایت به اینکه خانه ما کمی ترک برداشته و مسئولیت من وشما و همه عزیزان از عدالت و صبوری وببو و تک تک اعضاء خانواده مخابرات ترمیم ترک خانه ماست فارق از هر طمع وچشمداشتی وحبی وبغضی وحتی هر احساسی از نشنیده شدن صدای به شدت صادقانه اصلاحگریمان پس می طلبد که در میدان باشیم با هر تواتری از توان فکری وجسمی خویش ، دوستان من در هر رده و رتبه ای که در خانواده بزرگ مخابرات هستیم باید فضای کنونی تغییر کند این فضا فضای تنفس نیست نفس ها تنگ شده است پنجره ها راباید گوشد گوش ها باید بشنود چشم ها باید در بازار مکاره امروز بشدت تیز رصدگری باشد.
  به اعتقاد من درد کم رونقی سهام شرکت نمی تواند هیچ دلیلی منطقی تر از چالش های روابط فی مابین کارگران و مدیریت وازطرفی نهاد های نظارتی و شرکت مخابرات البته با چاشنی بر خی حب وبغض ها داشته باشد.
  در این اوضاع وظیفه انسانی تمام ماست که در حد بضاعت در بهبود اوضاع کمک کار هم باشیم واین شدنی نیست جز با رصد حرکت های شرکا و رقبا ومن به عنوان عضو کوچک خانواده مخابرات اگر احساس کنم میتوان نقشی در بهبود اوضاع ایفاد نمود خدمتگزای به شدت صدیقم.
  وسلام

  پاسخ
 3. 2

  صبوری

  سردبیرعزیز سلام
  من صبوری هستم وامیدوارم بتوانم اندک خدمتی به سایت و همکاران عزیز و پرتلاش خودم درمخابرات بنمایم
  یاعلی

  پاسخ
  1. 2.1

   سردبیر

   از لطفتون ممنونم.
   من تصمیم گرفتم از خیر تقسیم کار بگذرم تا کسی دست منو توی پوست گردو نذاره.
   بنابراین هر وقت بنا به مورد و حوصله چیز مناسبی داشتید بنویسید.
   یوزر و پسوردتون هم جوری تعریف شده که بتونید مطلب بنویسید
   با نام کاربری وارد شین خواهید دید

   پاسخ
 4. 1

  عدالت

  سردبیر عزیز سلام
  عدالت هستم
  ۱- من تمام سعیم برآن است که چیزی که می پسندم و بدان معتقدم رو بنویسم . یعنی در کمال آزادی بیان . همین.
  ۲- من از بازنشر اخبار سایتهایی که به من پیشنهاد شد تا در سایت بنویسم خوشم نیامد و علاقه ای به آن نداشتم لذا قادر به ادامه اش نیستم.
  ۳- من از شما پیامکی نداشته ام
  ۴- پیشنهاد می کنم همکارانی رو از افراد نزدیک به مدیریتها شناسایی کنید و سعی نمایید آنها را به عنوان نویسنده به میدان بیاورید تا از زیر زبان مدیران بتوانند ایده ها و افکار آنها را شناسایی و در سایت منتشر نمایند .
  این بهترین خدمتی خواهد بود که سایت مخابرات ما می تواند جهت اتحاد و یکدلی و بهره وری شرکت مخابرات چه از دید سیستم و چه از دید کلیه کارکنان برعهده بگیرد. متاسفانه من رابطه نزدیکی با مدیران ندارم و گرنه خیلی بهتر می توانستم کمک کنم.
  ۵- اگر نخواهید گفت که این «مخابرات ماست» نه «مخابرات شما» با اجازه تون انتقاد کوچکی بکنم و اون اینه که خیلی در جواب کامنتها به عنوان سردبیر به کارکنان متوقع و بی انصاف میدان ندهید چون این برای سایت یک نوع خودزنی محسوب می شود. همیشه اعتدال و انصاف اگر رعایت شود نتیجه اش عالی است.
  ممنون

  پاسخ
  1. 1.1

   سردبیر

   سلام
   در مقابل تمام حرفهای شما یک سوال دارم
   اگر سه روز پس از اینکه بخشی از کار را به شما سپردم دقیقا به کس دیگری میدادم و نوشته های او منتشر میشد, از من گله نمی کردید که چرا کار را به دو نفر سپرده ام؟ از من انتظار نداشتید که اگر میخواستم کار را به دیگری بسپارم حداقل به شما خبر بدهم؟
   ۱- به کار علاقه نداشتید می گفتید.خیلی ها دارن کار میکنن و هر وقت دلشون میخواد می نویسن.
   ولی من به عنوان نویسنده بهشون تکیه نمی کنم چون اونا بر اساس سلیقه خودشون می نویسن.فرض کنید این روزها بحث ما روی بازنشستگی است.اونا میرن بحث دیگری باز میکنن.طبیعی است که نوشته ها میمونه برای بعد.
   شما ار هر چه دوست دارید بنویسید.
   نه شما.بلکه هر یک از دوستان دیگر.
   ولی نباید بمن خبر بدهید؟
   لازم میدونم در مورد نوشته های آخرتون توضیحی بدهم.
   من دوستان بسیار زیادی (بسیار زیاد) در بین تمام سطوح مدیریت دارم.در فضاهایی که اصلا فکرشم نمی تونید بکنید.
   بنابراین نیازی ندارم با دوستان یا منشی های مدیران روی هم بریزم تا از اونها خبر کش برم.
   گذشته از اون, تمام دوستان من, بعنوان دوست باید حاشیه امنیت داشته باشند دلیل نمیشه هر چی شنیدم برم منتشر کنم.پس اعتماد چی میشه؟
   نه.من به این شیوه اعتقادی ندارم.
   دوستان من خوانندگان سایت هستند.خودشون خبر تهیه میکنن, مسیر بعدی سایت رو تعیین میکنن و منو تنها نمیذارن.
   همین امروز ۸ صفحه از متنی بدستم رسیده که از سه فاز مختلف اومده. نامه هایی که باطنی برای هیئت مدیره نوشته, احکام دادگاه برای مرخصی ها و ….. اینها رو یک نفر فرستاده.
   از این گروه از نوشته ها افراد دیگری هم فرستادن.
   من فرصت انتشار ندارم
   وقت ندارم.
   می خوام اینها رو بین نویسنده ها تقسیم کنم تا مطلب روش بنویسن.
   نویسنده یعنی این.
   ضمنا از فرصت استفاده میکنم و به همه دوستانم میگم.
   اصلا به خبر سایتها تکیه نکنین هر دو سه روز شاید یه خبر داشته باشن اونهم خبری که برای کارکنان مهم باشه.ما خبرگزاری نیستیم.
   بعدش به مسیر نوشته ها نگاه کنید در موردش چیزی بنویسید.
   هر کی هم نخواست خرجش یه کامنته.همین.
   مگه من زورتون کردم.
   دلخورم.و دلخوری خودمو نمیخوام پنهان کنم.
   خستگی بیش از حد من هم باعث شده بیشتر بهم بر بخوره

   پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.