ad
شنبه/ ۰۱, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

10 نظر

 1. 5

  ناشناس

  آقای سردبیر دوست دارم شجاعت واصول خبرنگاری را به آمیخته ومطلب منو منتشر کنی.در مورد شسگام گفتنی زیاد اسب ولی هشت ماه از سال گذشته هنوز نتوانسته اند تصمیم گیری کنند که چکار کنند.هر وقت تماس می گیرم میگن جلسه هست جهت تعیین پرداخت سود.سودی که دادند یه کمی هست که دهان بچه ها بسته شود وبه هرکس تماس میگرم می گویند اطلاعی نداریم وبه همه مقداری سود داده شده تا تصمیم بعدی گرفته شود.سوال میکنم که چرا به من یک قران هم ندادید میگن شما چون سپرده خوتان را گرفته اید مغایرت دارد واین در حالی است که پارسال هم همین را گفتند وآخرین نفر سود مرا دادند.گرفتن سپرده که شش میلیون چهار صدوخرده ای بود به جهت عدم شفافیت در کار بود.واین امور نه به جهت مغایرت است بلکه بدلیل اعتراضاتی است که در قسمت پیامهای سایت شسگام میکنم.این چه مغایرتی هست که نتوانستند بعد دو تا سه سال رفع کنند.به آقایان بگویئد بجای پوشیدن کت وشلوار شیک وگذاشتن عکس با لبخند ملیح روی سایت وپیام دادن ونشان دادن قرار دادها که معلوم نیست اجرائی شود از هشت ماه قبل تصمیم میگرفتند که چکار بکنند .چرا پنجاه در صد سود مرا بدون درخواست من می خوان تبدیل به سهام کنند در صورتی که سه ونیم میلیون سهام خودم را هم نمی خواهم ودرخواست برگشت پولش را دارم.آیا این جلسات برای این برگزار نمی شود که از سود شرکت حق جلسه به آقایان پرداخت شود.چرا آقایان پاداش چند میلیون خودشان را زود گرفتند ولی سود همکاران در ابهام هست. شما که در نوشته ها مینوشتید چگونه مدیرعامل فلان استان شب راحت می خوابد در صورتی که حقوق همکاران پرداخت نشده بخاطر اینکه در آینده شکست شسگام که منجر به شکست مالی همکاران خواهد شد بتوانید شب راحت بخوابید .چون همکاران را مطلع کردید شجاعت به خرج دهید ومطلب منو بگذارید ببینند.ورامینی از شیراز

  پاسخ
 2. 4

  صبوری

  سردبیرعزیز سلام
  شما را به دومهمانی همزمان دعوت میکنیم مهمانی اول : سفره وغذا آماده و مهیا بوده وشما فقط یک تلاش میکنید و آن هم زحمت خوردن غذا را دارید. مهمانی دوم : هرکس که آمد باید خودش غذا را درست کند وبعد سفره پهن کند و آنگاه غذا را میل نماید .
  سوال : شما دعوت کدام مهمانی را ترجیح میدهید.؟
  این مصداق واقعیت تلاش فعلی بعضی ازمدیران مخابرات ایران برای مخابرات آتی است .

  پاسخ
  1. 4.1

   سردبیر

   اگر مخابرات دعوت کرده باشه در هر دو حالت با خودم یه ساندویچ می برم چون که میدونم منو از گرسنگی میکشن

   پاسخ
 3. 3

  بلوط

  سلام رئیس
  حرفی نیست حاضرم…
  من حاضرم واکس هم بزنم. جارو هم بکشم. اما به شرطی که نگذراند خفه بشم!…نقد سازمان همیشه برام شبیه ترموستات یخچال بوده. هرگاه هم برای دوستان مثال زده ام ازین مصداق بهره گرفتم. با وجود یک ترموستات یخچال و موتورش درست کار میکنند و مواد غذایی داخل یخچال ( شبیه مردمان یک جامعه و یا کارکنان یک سازمان) سالم و مفید میماند. بدون فرمان کم و زیاد از سوی ترموستات موتور دچار خطا میشود. در مورد نقد و نوشتن و امر به معروف و نهی از منکر نیز موضوع به همین سادگیست. قرار نیست کسی این وسط خراب شه..قراره همه چی سرجای خودش باشه…
  خلاصه رئیس جان گردن ما در مقابل سردبیرمان از مو باریکتره…

  پاسخ
 4. 2

  بلوط

  سلام. من حاضرم در هر حوزه نقد مدیریت و سازمان با شما همکاری کنم. با رعایت انصاف

  پاسخ
  1. 2.1

   سردبیر

   خوش آمدید
   ولی کار ما همیشه نقد مدیران نیست.
   گاهی سایت تمیز می کنیم.کفش واکس میزنیم.چایی میدیم.
   کارهای ما در هم است!
   بخشی از وظایف بعهده شما گذاشته میشه که ممکنه خوشتون نیاد مثل بازدید دائمی از سایتهایی خبری و تنظیم خبر. بخشی هم متناسب با ذوق و سلیقه شماست.
   بمرور زمان که با هم تطبیق پیدا می کنیم نوشته های شما منتشر میشود بدون ایتکه از انتقادهای وحشتناک سردبیر در حوزه قلم و نوشتن ناراحت شوید.
   حاضرین؟

   پاسخ
 5. 1

  ناشناس

  سلام
  هرچی رمز را وارد میکنیم خطا میدهد و وقتی هم باز میشود بدون متن نشان میدهد

  پاسخ
  1. 1.1

   سردبیر

   عزیز من
   شما کخ رمزشو ندارین.
   رمزش فقط دست نویسنده ها و همکاران سایت است
   بدرد شما هم نمی خورد.توصیه هایی است برای نگارش مطالب سایت.تقسیم وظایف و …

   پاسخ
   1. 1.1.1

    ناشناس

    درسته من بعدا متوجه شدم در هر حال قدیما اب حوض هم خالی میکردیم

    پاسخ
    1. 1.1.1.1

     سردبیر

     پس تجربه داری ببم جان! خوبه!

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.