مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
شب قدر- 14000211

خبر حقوقی – شاغلین رسمی مخابرات

3.5 6 آرا
Article Rating
مخابرات ما- به دلایلی نمی توان خبر قطعی در این مورد نوشت.کلیات را بخوانید.

مخابرات ما- منابع وابسته به مخابرات ایران می گویند بار دیگر هفته گذشته تمامی حسابهای تراکنش های مالی مخابرات توسط وزارت ارتباطات سهامدار 40 درصدی مخابرات برای برداشت مطالباتش مسدود شده است.به همین دلیل بار دیگر مخابرات دچار تنش های مالی گردیده. هر چند که در حالت عادی هم مخابرات توان پرداخت هزینه هایش را ندارد اما این عوامل آن را دچار بحران می کند.

 

در هر حال فعلا مخابرات بدنبال جمع آوری منابع مالی غیر مسدود خود است تا بتواند حقوق نیروهای شاغل رسمی خود را پرداخت کند.لذا فعلا خبر قطعی نمی توانیم به شما بدهیم. پیش از این حقوق نیروهای شرکتی، بازنشستگان و … به همین طریق و با مشکلات فراوان پرداخت شده است.

کارکنان از خود می پرسند اگر مسدود کردن حساب مخابرات و برداشت مطالبات امر پسندیده ای است پس چرا کارکنان رسمی و شرکتی که چنین کرده اند مورد فشارهای فراوانی قرار گرفته اند؟

به محض دریافت خبر جدید در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 

3.5 6 آرا
Article Rating
عضو
اطلاع از
guest
48 دیدگاه ها
بازخورد های داخلی
همه دیدگاه ها را ببینید
کارگزار
کارگزار
24 روزهای پیش

مخابرات حقوق را نمی تواند پرداخت کند ولی از شناسایی 491 ریالی خبر میدهد.. دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را….
جناب سردبیر محترم که غرض ورزی خاصی با کارگزاران داری
چرا گزارشی از عدم پرداخت رفاهیات و سایر مزایا رو سایت مخابرات تان نمیگذاری چرا از اجحاف و ظلم به کارگزاران و حتی نیروهای شرکتی نمی گذاری .

البته معلوم هست این مخابرات مال امثال شماست نه ما
فقط یه عده حقوق مکفی باید بگیرند و من کارگزار باید در داخل شهرستان دنبال رفع خرابی و… باشم و آخر هفته تو تعطیلات جوابگوی مشترکین روستا
مخابرات مال شما
الهی به داد مظلوم های شرکت مخابرات برس چرا که کارمند بازنشسته از مخابرات حق دارد ولی ما نه

م.م از همدان.
م.م از همدان.
23 روزهای پیش
پاسخ دادن به  کارگزار

شرافتاً به من برخورد….آخه این چه حرفیه ؟
کارگزار عزیز حالا که گفتی برای تک تک حرفهات باید مدرک بیاری
اگه این پیر مرد دوست داشتنی رو نمی شناختم الان باید حرف های شما رو باور می کردم…
جناب سردبیر محترم که غرض ورزی خاصی با کارگزاران داری برای این یکی باید مدرک بیاری سر دبیر در نشر و بازخوانی مطالب دقت نظر داره هیچوقت رسمی رو با شرکتی و 92 ای ها و کارگزار ها در نیانداخته چون تفرقه رمز شکست ماست پس مدرک بیار که غرض خاصی با کارگزار ها وجود داره.
اجحاف و ظلم به کارگزاران و حتی نیروهای شرکتی نمی گذاری!!! عزیز یا تازه اومدی سایت یا توانایی تو سرچ مطالب قدیمی تو سایت نداری در هر دو صورت بهتره بی خودی اظهار نظر نکنی .اگه قدیمی سایت هستی و می دونی شما داری با غرض فرافکنی و سم پاشی می کنی انصاف داشته باش.
البته معلوم هست این مخابرات مال امثال شماست نه ما….. آقا آقا چه خبــــــــــــــــــــــــــرتونه؟ نه …چه خبرتونه؟
از هزینه های سایت و لطف این پیرمرد خراسانی خبر داری که همش رو دوش خودشه؟؟؟ خجالت بکش.هزینه میکنه تا امثال ما بهش شلیک کنیم؟؟؟؟
برای اینکه مخابرات مال ایشونه که حتماً باید سند رو کنی شاید ایشون از مخابرات چیزی گرفته ما بی خبریم این دیگه موضوع شخصی نیست که آقای آرشیان بگذره این ربط به شعور جمع داره که حتماً باید براش جواب خوب داشته باشی و گرنه بار حقوقی داره.

فقط یه عده حقوق مکفی باید بگیرند و من کارگزار باید در داخل شهرستان دنبال رفع خرابی و… باشم و آخر هفته تو تعطیلات جوابگوی مشترکین روستا
مخابرات مال شما…
عجب….ما مخابراتی ها هم اصلاً کارگزارها رو نمی شناسیم.خدا وکیلی چند نفرتون تو روستا صاحب کار و کشاورزی به جز مخابرات هستید و برای یه بازدید ساده تو فصل کشت و کار به هزار طریق باید دنبال شما گشت و آوردتون سر کار…؟
شما اصلاً ثبت ساعت و ورود خروج دارید؟؟؟؟ خیلی چیزای دیگه بماند…

الهی به داد مظلوم های شرکت مخابرات برس چرا که کارمند بازنشسته از مخابرات حق دارد ولی ما نه….!
عجب….
چند بار همین شما کارگزارها حساب های مخابرات رو توقیف کردید؟؟؟
در همدان کارگزار ها بین 60 تا 40 میلیون آخر سال 98 و اول سال 99 از مخابرات پول گرفتن در جریان باش دوست عزیز کارگزار اون هم آخر ماه بهمن وقت عیدی و حقوق و سایر نیرو ها موندن بدون حقوق و عیدی و…
اهل تحقیق باشیم نه اهل تحقیر…
از سردبیر عزیز تقاضا دارم از ایشون برای ادعا هایی که کردن دلیل و سند بیارن چون به شعور جمع اشاره کردن .
با تشکر.

کارمندرسمی
کارمندرسمی
24 روزهای پیش
پاسخ دادن به  کارگزار

کارگزارمحترم خودتان میدانیدکه عده ای ازکارگزاران برای مخابرات سربارهستن وبزورتحمیل شدن

کارگر
کارگر
24 روزهای پیش
پاسخ دادن به  سردبیر - مخابرات ما

جناب سردبیر معذرت میخوام از شما بنده هم کارگزار هستم متاسفانه عده ای خیلی تندروی میکنند اخه واقعا به ما سخت گذشته مرکز بنده 1100 خط فعال دارد 4 روستا با جاده های خراب حالا بعد از 10 سال زحمت به یه جاهایی کشیده شده به خدا سخته اگه بی مهری بشه

فنی
فنی
24 روزهای پیش

وقتی همه ما سکوت کردیم و حرف نمیزنیم کی باید واسه حق و حقوق ما کاری بکنه؟ وقتی همه ساکت باشند یعنی از وضع موجود کاملا راضی هستند شورای صنفی هم خوابه

ناشناس
ناشناس
24 روزهای پیش

لطفا اینا که میخوان که برای هرچیزی وام بگیرن پس برای معوقات بصورت یکجای جذب هم وام بگیرن چون فصل پرداخت رهن خانه و بدبختی مستاجرین است

امید
امید
25 روزهای پیش

باسلام،فیش حقوقی همکاران رسمی قابل مشاهده وچاپ می باشد.

حقگو
حقگو
25 روزهای پیش

به همین دلیل بار دیگر مخابرات دچار تنش های مالی گردیده. هر چند که در حالت عادی هم مخابرات توان پرداخت هزینه هایش را ندارد اما این عوامل آن را دچار بحران می کند.
جناب سردبیر مصداق و سند متن بالا در نوشته شما چیه ؟ آیا همه حساب و کتاب های مخابرات و در آمد هایش را بررسی کرده اید که چنین ادعایی را می کنید ؟ چرا افکار عمومی را به سمت وزیر منحرف میکنید و کاراورا اشتباه و ظالمانه قلمداد می کنید ؟ سهامداران مخابرات وقتی مخابرات را به یک هشتادم قیمت آن و مفت خریدند باید فکر انجام تعهدات خودشان را هم می کردند . اگر به دولت تعهد دادند باید هزینه های خودشان را به دولت بپردازند و اگرکارمند دارند باید طبق تعهدات خودشان و سر وقت حقوق آنان را بپردازند . این همه در آمدهای کلان ازکجا سردر می آورد؟ چرا شما با این حرفهای بی مدرک ، فضا را برای جلوگیری از اعتراضات و قانع کردن کارکنان به این وضعیت فلاکت بار ، مساعد و مهیا میکنید؟
اگر به گفتن است به اعتقاد قریب به یقین من ، مخابرات می تواند بادرآمد موجودش هزینه های ده برابر کارکنان فعلی اش را بپردازد و هیچ مشکلی ندارد و همه این بحران سازی ها بهانه است و بهانه …. در آمد کلان ما الا کسانی که این در آمد ها را چپاول و غارت کرده به یغما می برند .اگرنمی پردازند دنبال دلیل اصلی باشید همسو با ظالم نباشید

رضا
رضا
25 روزهای پیش

چرا هر ماه موقع پرداخت حقوق مسدود میشه ؟ بعد دوباره حساب ها آزاد میشه؟ چرا فیش حقوقی ها رو سایت نیست؟

حشمت خان
حشمت خان
25 روزهای پیش

سلام سردبیر عزیز….. این افاضاتی که بعضی از اقایان قبلا در رابطه با مسدودی و رفع آونا فرموده بودن ..پس چی شد ؟ همش کشک بود؟ بریم فعلا سماق بمکیم .؟..اوهکی …ما با کیا شدیم 80 میلیون …بعد میگن چرا شرکت اینجور شد…خب بی مروتا اینا همش بعلت پاچه خواری خودتونه .اینا رو بکول یک مشت کارگر و کارشناس از همه جا راند و درمانده نندازید…اینا درحد و اندازه خودشون تلاششون کردن و بازهم میکنن تا یک لقمه حلال ببرن سر رسفره زن و بچها شون……افتاد ؟

رضا
رضا
25 روزهای پیش

توی این شرایط سخت مخابرات از فروش اینترنت سود کلان برده و میبرد

مثلث برمودا راه انداختین واسه خودتون

بازنشیته
بازنشیته
24 روزهای پیش
پاسخ دادن به  رضا

زفاهیات بازنسستگان!منظور خوار بار ! یا دیون چند ساله!

شرکتی
شرکتی
25 روزهای پیش

ان شا ا… عمر این دولت داره تموم میشه.

کارمند رسمی
کارمند رسمی
25 روزهای پیش

سردبیر سلام
چرا فیشهای حقوقی رسمیها را به موقع ارائه نمیکنند گذاشتن فیش که ربطی به مسدودی حساب نداره از مدیران مالی بپرسید واقعا دلیلش چیه؟!

امید
امید
25 روزهای پیش
پاسخ دادن به  کارمند رسمی

باسلام فیش حقوقی قابل مشاهده است.

حشمت خان
حشمت خان
25 روزهای پیش
پاسخ دادن به  کارمند رسمی

سلام من پرسیدم.میگن اینها همش از زمستان پارسال دست مخابرات ایرانه…تا حقوق همه استانها پرداخته نشود .فیشی قابل مشاهد نخواهد بود.

کارآفرین
کارآفرین
25 روزهای پیش

اگه نمیتونن واقعا مدیریت را برگردونن

مهدی مشهد
مهدی مشهد
25 روزهای پیش

باسلام خدمت سردبیرمحترم .متاسفانه ازطرف همکاران مخابراتی چه رسمی وچه شرکتی خصوصادربین گروههای مجازی نسبت به کارگزاران مخابرات روستایی رفتارهای غیرمنصفانه وگاه تندوزننده انجام میگیردکه حرف آنهااینست که هرچه مشکل مالی وبستن حسابها ی مخابرات به گردن این کارگزاران میباشدواینان زیادی خواهندخواستم جهت اطلاع این عزیزان مواردی توضیح بدهم : عزیزان اگرکارگزراران توانستندباپیگیری چندین ساله حق قانونی خودکه همانا قراردادرسمی ودائمی باشرکت مخابرات میباشدراازطریق مجلس واداره کاربگیرندحاصل تلاشهاوسختیهاورفتن وتجمع درتهران درروزهای سخت سرمای زمستان وگرمای تابستان می باشدآنهاهمیشه برای رسیدن به این حق قانونی خودبارهاموردبی مهری مخابرات شدندازجمله اخراج ندادن حقوق و…این دوستان سالهاست باحقوق ناچیزدرمراکز تلفن روستایی باوظایف مختلف ازجمله خدمات وپاسخگویی مشترکین توزیع قبوض تلفن وصول مطالبات رفع خرابی تلفن ازطریق ام دی اف وشبکه کابل هوایی وگاهاکابل زمینی رفع خرابی سوئیچ و…که هرکدام ازاین وظایف درمخابرات گروه شغلی خودراداردوباتوجه به این موضوع دوستان کارگزارتوانستندبامشارکت صددرصدی باحضوردرجلسات وتشکیل انجمنها وکانون ومشارکت مالی تاحدودی به خواسته خودکه قراردادرسمی وطرح طبقه بندی میباشدرسیدندنبایدنسبت به این دوستان اینگونه رفتارشوددربین این کارگزاران حجم زیادی بامدارک دانشگاهی ازجمله کارشناسی وکارشناسی ارشدباتخصصهای بالاونیزافرادی فنی وجوددارندحال که اینان توانستندبه این مرحله یعنی حق قانونی خودبرسندبایدبقیه همکاران این تلاش وسماجت برای اجرای عدالت راسرلوحه قراردهندقرارنیست هرمشکل مالی مخابرات رابه گردن این دوستان بیاندازندمخابرات صدهاحساب بانکی بامیلیاردهاتومان پول داردالان چندسالی است که هیچ حسابی ازطرف کارگزاران مسدودنشده واین حرفهاوتهمتهاازطرف مخابرات برای تشویش اذهان وقراردادن بقیه نیروهامقابل این کارگزاران انجام گرفته ..همه مادرزیریک سقف وبرای یک کارفرماکارمیکنیم پس اتحادوهمدلی رابین خودرواج دهیم والسلام

قراردادی
قراردادی
24 روزهای پیش
پاسخ دادن به  مهدی مشهد

قرارداد رسمی؟ قرارداد قراردادی؟ قرارداد شرکتی؟! قرارداد کارگزاری!؟
جالب بود

م.م از همدان.
م.م از همدان.
25 روزهای پیش

کی بود کی بود من نبودم من که دروغزن نبودم
شاید باید میپرسیدم پیش تر از این میفهمیدم
شاید باید میفهمیدم اسیر ناباوری ام
آخه تا کی؟؟؟؟
شما رو به هرچی باور دارید بس کنید این حقه ی پوسیده ی قدیمی رو….

خوش باور
خوش باور
25 روزهای پیش

همش نمایشه اونوقت که حسابا مسدود نبود چرا بازی در میاوردن.چقدر ما خوش باوریم.

ناشناس
ناشناس
25 روزهای پیش

سلام هرما هین داستان رو مخابرات براه میندازه تا
مطالبات معوقه تا سال ۹۹ رو پرداخت نکنه . فقط دورغ میگن . نماز و روزه هم میگیرند

کارمندرسمی
کارمندرسمی
25 روزهای پیش

وزارت ارتباطات بعنوان نماینده دولت پول مخابرات رابلوکه می کند اما شرکت مخابرات بابت بدهی کارکردتلفن ثابت ودیتای وزارت ارتباطات وادارات تابعه درکشور وسایرادارات دولتی،نظامیان و… را که درکل کشورچندصدمیلیاردتومان میشود نمیتواندقطع نماید.پیشنهادمیگرددمدیران بخودجرات دهندوتلفن بدهکاران مذکورراقطع کندتاحساب دستشان بیاید

حشمت خان
حشمت خان
25 روزهای پیش
پاسخ دادن به  کارمندرسمی

از پاچه خواران چنین کاری محاله ؟ اوانا کلی تلاش کردن..اینو دیدن ..اون و واسطه کردن تا به مناصب رییسی و مدیریتی برسن.حالا بیانو چنین کارایی بکنن.تا مورد مواخذه قرار بگیرن و…. اوهوکی….زهی خیال باطل…..

عباس محمودوند
عباس محمودوند
25 روزهای پیش

با سلام به آقای سردبیر
من فکر میکنم بازی آقای وزیر که بر علیه مخابرات راه انداخته بیشتر از اینکه به مدیریت فشار بیاره ..دقیقا داره به کارکنان فشار میاره ..درست مثل تحریمهای آمریکا که فشارش روی ملت هستش تا آقایون …از طرفی هم بازنشستگان محترم و کانون بازنشستگان با همراهی انجمن صنفی کارگران مخابرات در رابطه با پرداخت مطالبات به شرکت فشار مضاعف وارد میکنند .. البته همه ما خواهان پرداخت تمام حق و حقوق معوقه خودمان هستیم و پشت سر انجمن صنفی کارگری ..اما باید به یک نکته توجه کنیم که طی سالیان گذشته دولت با فشار وزارت خانه و شرکت زیر ساخت مانع از افزایش تعرفه نگهداری و مکالمه تلفن ثابت شده واین در حالی اتفاق افتاده که سایر خدمات دولت تا چندین برابر افزایش قیمت داشته و از طرفی هم همواره از گرفتن سهم خودش از شرکت هیچگونه کوتاهی نکرده و این همان قفل کلاف سردرگم ماجرا است …قطعا مطالبه این امر مهم و پیگیری آن با 50 درصد انرژی و توان دو کانون توانمند یعنی انجمن صنفی بازنشستگان محترم و انجمن صنفی کارگری مخابرات ..حتما میتواند باعث حل مشکلات مالی شرکت و در پی آن وصول مطالبات معوق کارکنان و بازنشستگان بشود .

جواد
جواد
25 روزهای پیش

متاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسفم!!!!!!

ناشناس
ناشناس
25 روزهای پیش

علی برکت الله

کارمند رسمی متعجب
کارمند رسمی متعجب
25 روزهای پیش

ﺍﺯ ﮐﺮﺍﻣﺎﺕ ﺷﯿﺦ ﻣﺎ ﭼﻪ ﻋﺠﺐ ﭘﻨﺠﻪ ﺭﺍ باز ﻧﻤﻮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ ﻭﺟﺐ
ﺍﺯ ﮐﺮﺍﻣﺎﺕ ﺩﯾﮕﺮﺵ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﺷﯿﺮﻩ ﺭﺍ ﺧﻮﺭﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺍﺳﺖ،
ﯾﮏ ﮐﺮﺍﻣﺎﺕ ﺩﯾﮕﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﺑﺮ ﺭﺍ ﺩﯾﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ ﻣﯽ ﺑﺎﺭﺩ
ﺯﻥ ﻧﻮ ﺭﺍ ﻋﺮﻭﺱ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ، ﻣﺮﻍ ﻧﺮ ﺭﺍ ﺧﺮﻭﺱ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ
ﺁﻧﭽﻪ ﺩﺭ ﺟﻮﯼ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ ﺁﺏ ﺍﺳﺖ، ﺁﻧﭽﻪ ﺩﺭ ﭼﺸﻢ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ خواب ﺍﺳﺖ

این چه مدل خبر رسانیه ؟؟؟
عذر بد تر از کناه که میکن همیناست …

همکار رسمی از اصفهان
همکار رسمی از اصفهان
25 روزهای پیش

با سلام می توان قسم جلاله خورد که این ها همه اش بازی است .اگر راست می گویند که آخر هر ماه حسلاب مسدود می شود .15 هر ماه نصف حقوق مارا علی الحساب بدهند…..بر سر مدیران وهمدستانشان

فنی
فنی
25 روزهای پیش

مسخره شو دراوردن واقعا اینجا بی صاحبه

کارمند رسمی
کارمند رسمی
25 روزهای پیش

چرا حرف خدای ناکرده نا مربوط می زنید . مسدودی مسدودی ، اگه مسدودی باشه و مدیران میدونستن سریع چرا حقوق های ما رو ندادن؟ چرا مطالبات رو از اون پول ندادن؟ چرا بهره وری سه دوره رو ندادن؟ چرا به حقوق ما رسید مسدود شد

ناشناس
ناشناس
25 روزهای پیش

سلام جناب سردبیر من وظیفه بگیر شرکتی هستم تاالان 31 فروردین ساعت 12 ظهر هنوز حقوق واریز نشده نمیدونم حقوق منو با کدوم گروه پرداخت میشه ممنون

ناشناس
ناشناس
25 روزهای پیش
پاسخ دادن به  سردبیر - مخابرات ما

سلام جناب سردبیر اگه لطف کنیدبپرسید ممنون میشم

حسن
حسن
25 روزهای پیش

سلام فقط به ما که میرسه مسدود میشه……..

حشمت خان
حشمت خان
25 روزهای پیش
پاسخ دادن به  حسن

چون از قدیم گفتن: چون نوبت به اولیا رسید آسمان تپید….همین و بس…

کارمند مخابرات
کارمند مخابرات
25 روزهای پیش

تاوان اختلاف وزیر و مخابرات رو که نباید من کارمند پس بدم

48
0
تصورات و ایده های خود را در دیدگاه بنویسیدx
()
x