مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
شب قدر- 14000211

مشارکت همراه اول در پروژه‌های جهادی عمرانی سال مانع زدایی‌ها

0 0 رای
Article Rating

مخابرات ما -همسو با نگاه ویژه به امر محرومیت زدایی، همراه اول در روزهای آغازین سال با همکاری مراکز، مؤسسات و قرارگاه های جهادی، توجهی ویژه به توسعه امور عمرانی در مناطق محروم و دورافتاده کشور داشته است.

مخابرات ما (مالکی) -به گزارش شوراآنلاین، همراه اول با سرلوحه قرار دادن مقوله «مانع زدایی» که بخشی از شعار سال ۱۴۰۰ است، اقدام به مشارکت در پروژه‌های خیرخواهانه با رویکردهای ساخت مدرسه، مسکن، درمانگاه و کلینیک، کارگاه کارآفرین، مسجد و … کرده است.

نحوه مشارکت همراه اول در این پروژه‌ها که بیشتر در مناطق محروم استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان اجرا خواهد شد، به‌شکل تأمین تجهیزات بوده که در این راستا ده‌ها کانتینر و کانکس به ارزش بیش از ۵۰میلیارد ریال به مناطق محروم ارسال کرده است.

بخش قابل‌توجهی از حمایت‌های اپراتور اول مربوط به زمان وقوع حوادث در اقصی نقاط کشور بوده است؛ یکی از این موارد مربوط به زلزله کرمانشاه و ایلام بود که همراه اول به‌دلیل شرایط جوی و سرمای هوا اقدام به ارسال ۱۳۰۰ کانکس کرد و مبلغ ۵۰میلیارد ریال را به امر ساخت و بازسازی مدارس آن مناطق اختصاص داد.

0 0 رای
Article Rating
عضو
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد های داخلی
همه دیدگاه ها را ببینید
حشمت خان
حشمت خان
22 روزهای پیش

سلام اگر همراه اول در مانع زدایی تاخیر پرداخت حقوق و مطالبات کارکنان مشارکت (پشتیبانی)کند ، بهترین و مهمترین کار ممکن را کرده است.چرا که با تزریق انگیزه به کارکنان ، سبب افزایش درامد و ….برای کل مجموعه مخابرات خواهد شد.والسلام.

1
0
تصورات و ایده های خود را در دیدگاه بنویسیدx
()
x