مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
شب قدر- 14000211

وجود ۴۳۰۸مشترک FTTH در کردستان

0 0 رای
Article Rating

مخابرات ما -مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: در حال حاضر تعداد چهار هزار و ٣٠٨ مشترک FTTH ، ٨۵۶ مشترک سرویس VDSL و ١٢۵هزار و ٢١ مشترک ADSL در استان وجود دارد.

مخابرات ما (مالکی) -آزاد حکمت در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در ارزیابی شاخص تحقق دایری ناخالص باند پهن FTTH,VDSL و ADSL که توسط معاونت راهبرد و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران صورت گرفت، منطقه کردستان حائز رتبه پرافتخار اول کشوری  شد.

وی با اعلام اینکه در این شاخص میزان دایرهای  سه سرویس FTTH,VDSL و ADSL در سطح استان نسبت به تحقق برنامه تعیین شده مورد بررسی قرار گرفت؛ عنوان کرد: با تلاش و همت کارکنان موفق به اخذ بیشترین امتیاز در بین دیگر مناطق مخابراتی شدیم.

حکمت به وجود زیرساخت‌ها و شرایط لازم در نقاط مختلف استان اشاره کرد و افزود: خدمات ارائه شده مبتنی بر سرویس‌های  فوق به مشتریان ساکن در نقاط شهری و روستایی ارائه می‌گردد که دستاورد این مهم کسب رتبه اول کشوری برای منطقه است.

وی ضمن تشریح اقدامات مخابرات منطقه در شرایط کرونایی و نیاز روزافزون مشتریان و افزایش تعداد متقاضیان جدید به سرویس‌های اینترنت مخابراتی خاطر نشان ساخت: با وجود کمبود و محدودیت‌های   منابع و تجهیزات توانستیم نیاز حداکثری مشتریان را با کمترین مشکل  پاسخگو باشیم.

وی با تشریح، افزایش کیفیت بسترهای لازم و درگاه‌های غیر حضوری برای انجام امورات روزانه مردم، بهره‌مندی دانش آموزان از آموزش‌های آنلاین، رونق کسب و کارهای اقتصادی و … که از فعالیت‌های منطقه تلقی می‌شود اعلام کرد: بازخورد این اقدام به عنوان یکی از استراتژی‌های مخابرات استان، رضایتمندی مشتریان در استان است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان اضافه کرد؛ در حال حاضر تعداد چهار هزار و ٣٠٨ مشترک FTTH ، ٨۵۶ مشترک سرویس VDSL و ١٢۵هزار و ٢١ مشترک ADSL در استان وجود دارد.

حکمت درصد تحقق شاخص‌های دایری ناخالص FTTH را ١٢٩ درصد، VDSL ١۴۶ درصد و ADSL را  ١٨٧ درصد اعلام  کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و کارشناسان مشغول به کار در این حوزه، کسب رتبه اول کشوری در شاخص تحقق دایری ناخالص باند پهن FTTH,VDSL و ADSL را به همکاران مخابرات منطقه تبریک گفت و بر تدوام این همت و همراهی در نیل به اهداف و تحقق  برنامه‌ها در شاخص‌های مختلف تاکید داشت.

0 0 رای
Article Rating
عضو
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد های داخلی
همه دیدگاه ها را ببینید
0
تصورات و ایده های خود را در دیدگاه بنویسیدx
()
x